Transport Włochy

Jeden z europejskich kierunków, na który najczęściej otrzymujemy zlecenia to Transport do Włoch i z Włoch. Wybiera go coraz więcej niewielkich firm i dużych, międzynarodowych przedsiębiorstw. W iCaro Logistics na co dzień wykonujemy przewozy międzynarodowe i zawsze zważamy na bezpieczeństwo oraz szybkość ich realizacji.

transport-włochy

Transport Włochy — co warto wiedzieć?

Włochy położone są w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Państwo znane jest na całym świecie m.in. z branży motoryzacyjnej i odzieży jakości premium. Transport z Włoch to kooperacja pomiędzy firmami polskimi i włoskimi. Włochy należą do UE, NATO i innych światowych organizacji. Walutą obowiązującą jest euro. Wysoka jakość dróg i autostrad, a także rozbudowana sieć dogodnych połączeń tras, ułatwiają przewóz do tego kraju.

Nasze doświadczenie w branży potwierdza realizowany transport międzynarodowy. Włochy to niezwykle istotny punkt handlowy na mapie Europy i świata. Jest czwartą gospodarką Europy, stąd zapotrzebowanie na usługi transportowe stale tam wzrasta. Przesyłki dowozimy praktycznie do każdego, nawet najbardziej ukrytego zakątka. Najczęściej jeździmy do Rzymu, Wenecji, Mediolanu, Turynu, Neapolu. Pomimo wyżynno — górzystego terenu przeważającej części państwa, transporty zawsze odbywają się na czas i w najwyższym standardzie usług.

Transport Włochy-Polska — jakie towary?

Transport do Włoch obejmuje wiele towarów i materiałów o różnorodnych parametrach i przeznaczeniu. Planując i wykonując przewóz, dbamy absolutnie o każdy szczegół. Na trasach przewozimy najczęściej: maszyny przemysłowe, budowlane i rolnicze, artykuły budowlane, duże konstrukcje stalowe/drewniane/betonowe, urządzenia elektroniczne, żywność oraz odzież.

Nasze usługi transportowe do Włoch

Mamy ogromne doświadczenie praktycznie w każdym rodzaju importu/eksportu. Regularnie wykonujemy m.in.:

transport drobnicowy,
transport ponadgabarytowy,
transport chłodniczy,
transport specjalistyczny.

Kompleksowo obsługujemy także przeprowadzki firm i osób prywatnych. Spedycja Włochy to fachowo wykonana usługa, w niskich cenach. Przesyłki, towary, materiały najczęściej przewozimy na paletach, na europaletach oraz w kontenerach. Zdarza się także, że dostarczamy je luzem, w innym rodzaju zabezpieczamy np. w worku, skrzyni, pudle. W taki sposób często załadowany jest w pojeździe towar drobnicowy.

Nasza flota

transport-wlochyTransport z Włoch, podobnie jak w kierunku przeciwnym, przebiega u nas niezawodnie i szybko. Dzięki profesjonalnej flocie pojazdów możemy zorganizować go bardzo sprawnie. Nasze zaplecze spedycyjne i sieć partnerów sprawiają, że często możemy zrealizować przewóz we Włoszech nawet w kilka godzin od zgłoszenia zapotrzebowania. Do realizacji zleceń podchodzimy w najbardziej profesjonalny sposób, o czym świadczy zadowolenie naszych dotychczasowych Klientów, na poziomie 99%. Jeśli chodzi o transport drogowy, dysponujemy zróżnicowanym  taborem, w którym są np.:

pojazdy oplandekowane (z podnoszonym dachem),
cysterny,
pojazdy niskopodwoziowe,
ciągniki,
wywrotki,
samochody typu firanki,
naczepy,
ciężarówki do 24 t,
platformy,
chłodnie.

W bezpieczny sposób i szybko przewozimy również materiały niebezpieczne (ADR). Transport ponadgabarytowy, mimo że bardziej wymagający, z nami odbywa się bezproblemowo i terminowo. Nie obawiamy się trudniejszych zleceń, a nasz zespół analityków zawsze doradza najkorzystniejsze opcje. Spedytorzy służą bezpłatną poradą, a Klienci otrzymują opiekuna, z którym mogą kontaktować się 24 godz. na dobę. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że dużą popularnością cieszą się transporty samochodów z Włoch. Możemy przewieźć każdy pojazd, w dowolnej ilości między innymi też motory i skutery. Nie boimy się również łodzi oraz motorówek. 

Transport Włochy — cena

Klienci swoją decyzję, o wyborze komu zlecić realizację przewozu, uzależniają często od ceny. To nie może dziwić, bo nikt nie chce przepłacać. Jednak przy wyborze firmy spedycyjnej, warto przeanalizować także poziom profesjonalizmu danej firmy. Cenę za transport do Włoch poznasz, kontaktując się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz wyceny. Podając kilka danych (jak waga, rodzaj i wymiary przesyłki, a także wymagany czas dostawy) uzyskasz koszt transportu. Dopasujemy wszystkie szczegóły do Twojego budżetu. Napisz do nas lub zadzwoń teraz! Stali zleceniodawcy mogą liczyć na rabaty i zniżki!

Spedycja Włochy

Nasi pracownicy znają każdy, nawet najmniejszy niuans dotyczący spedycji po całej Europie. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, którzy swoją pracę traktują niezwykle odpowiedzialnie. Transport międzynarodowy Włochy — Polska to ekspresowa i fachowa usługa, która zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Wybierając przewóz u nas, możesz być pewny realizacji na najwyższym poziomie

Spedycja do Włoch, oprócz standardowego transportu drogowego, obejmuje także kolejowy, lotniczy i morski. Dostarczanie przesyłek frachtem lub samolotem stanowi dużą część naszej pracy spedycyjnej. Robimy również przewozy: dedykowane, materiałów delikatnych, ekspresowe, dłużycowe. Naszym Klientom świadczymy wszystkie dodatkowe usługi takie jak np.: odprawy celne, przeprawy promem, organizację kwestii podatkowych i dokumentacji, magazynowanie, ubezpieczenie itp.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222