Transport Serbia

Potrzebujesz szybkiego i pewnego przewozu? Wybierz iCaro Logistics. Oferujemy swoje usługi zarówno dla Klientów biznesowych, jak i indywidualnych, dbając absolutnie o każdy szczegół. Zlecając nam transport Serbia-Polska, zyskujesz pewność, że przesyłka będzie na miejscu na czas, a Ty nie przepłacisz. Sprawdź, jak pracujemy. Przekonaj się sam, że nie obawiamy się żadnego zlecenia. Przewieziemy dla Ciebie niemal wszystko, na terenie Europy, i poza nią.

Transport Serbia z iCaro — szybko i bezpiecznie

transport-serbiaNajlepsi specjaliści w naszej firmie wykonają dla Ciebie: magazynowanie towaru, odprawy celne, formalności podatkowe, organizację przepraw promowych, a także ubezpieczenie przesyłki. Fachowo zarządzamy łańcuchem dostaw oraz wychodzimy naprzeciw każdej potrzebie Klientów. Naszą zaletą jest duża elastyczność i minimalizacja kosztów.

Co ważne, jesteśmy dumni, że baza naszych stałych Zleceniodawców bardzo szybko się poszerza, a nasze usługi oceniają oni na poziomie 5/5.

Pamiętaj, że u nas płacisz tylko za trasę, którą pokonuje Twój załadunek. Nigdy nie płacisz za podstawienie samochodu i drogę, jaką odbywa on przed pierwszym załadunkiem. Przewozy do Serbii dotyczą miast takich jak: Belgrad (stolica), Kragujevac, Leskovac, Kraljevo, Nisz, Nowy Sad, i wiele innych.

Pewny transport do Serbii

Regularnie realizujemy przewozy na terenie całej Europy, a wśród nich:

ekspresowe,
specjalistyczne,
bezpośrednie,
drobnicowe,
ponadgabarytowe,
całopojazdowe,
ciężarowe.

Posiadana przez nas infrastruktura i branżowa wiedza sprawiają, że wiedziemy prym w dziedzinie spedycji. Doskonale wiemy, czego oczekują nasi Zleceniodawcy. Rozumiemy, że potrzebują oni komfortu bezpieczeństwa dostaw. Niekiedy liczy się każda godzina, a nawet minuta, gdy w grę wchodzi pilny przewóz, ale dla nas to nie problem. Ekspresowe transporty wykonujemy od ręki. Ponadto zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszego konsultanta.

Spedycja Serbia — postaw na doświadczenie

transport-serbiaDo przewozów międzynarodowych wykorzystujemy zróżnicowane pojazdy. Do wyboru mamy m.in.:

pojazdy niskopodwoziowe z najazdami,
platformy,
chłodnie,
ciężarówki do 24 t,
ciągniki,
busy,
izotermy,
cysterny,
zestawy,
i inne.

Dostarczamy ładunki zabezpieczone w kontenerach, na europaletach, na paletach innego rodzaju, luzem lub pakowane niestandardowo. Możemy przetransportować towary i materiały zabezpieczone w workach, skrzyniach, koszach itp.

Przewóz Serbia — co wpływa na cenę

Co ma bezpośredni wpływ na koszt usługi? Kluczowa jest ilość towaru i jego rodzaj, ale przede wszystkim — miejsce docelowego przewozu (długość trasy). Ważne jest też to, czy ładunek może pokonać całą trasę bez przeładunku. Wówczas możesz liczyć na niższą cenę transportu. Jeśli przewóz nie jest wyjątkowo pilny i możesz trochę poczekać, ostatecznie zapłacisz mniej.

Sprawdź, jak kompleksowe usługi oferujemy. Otrzymaj nasz atrakcyjny cennik i zostaw europejskie przewozy w najlepszych rękach. Wycenę uzyskasz niezwłocznie po wypełnieniu formularza. Skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

transport-serbiaNa linii Polska — Serbia i Serbia — Polska przewozimy na ogół:

maszyny budowlane/rolnicze/przemysłowe i ich części zamienne,
materiały budowlane,
konstrukcje stalowe/drewniane,
samochody,
meble,
sprzęt elektroniczny i sprzęt RTV/AGD,
żywność,
płody rolne,
artykuły chemiczne/nawozy i inne.

Transport ciężarowy do Serbii, specyfika kraju

Serbia bywa często krajem tranzytowym na drodze do Bułgarii i Grecji. Leży na obszarze Bałkanów, w Południowej Europie. To miejsce, w którym współgrają dwie kultury — europejska i orientalna. Klimat Republiki Serbskiej jest ciepły, umiarkowany. Państwo uznawane jest za dość rozwinięte. W gospodarce przewodnią rolę gra przemysł maszynowy i metalurgiczny. Kraj bogaty jest w złoża cynku, rud miedzi, chromu, ołowiu i manganu. Na jego terenie znajdują się też mniej obfite złoża gazu ziemnego czy ropy naftowej. Bardzo ważną funkcję pełni w Serbii rolnictwo, gdyż użytki rolne stanowią 70% powierzchni kraju. Produkcje jęczmienia i kukurydzy są dominujące w tym sektorze. Liczy się też uprawa warzyw i sadownictwo. Piękne Bałkany kojarzone są z malowniczymi miejscowościami. Nic w tym dziwnego, bo kraj ma wiele do zaoferowania turystom. Gałąź turystyki wciąż się tam rozwija. Sieć dróg tego kraju zbliżona jest do standardów europejskich. Opłaty na autostradach pobierane są na bramkach.

Zlecenie możemy wykonać niemal dla każdego rodzaju przesyłek. Dysponujemy samochodami ciężarowymi o różnej pakowności i wielkości. Nowoczesne pojazdy wyposażone są we wszystko, czego potrzebują Twoje towary — chłodnie, specjalne windy hydrauliczne i wiele innych. Dostarczymy towar bezpiecznie i na czas, gdziekolwiek zechcesz!

Skorzystaj z naszych usług! Wypełnij darmowy formularz wyceny lub zadzwoń!

Zapraszamy do współpracy!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

 

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222