Transport międzynarodowy to najczęstszy rodzaj przewozów, jakie wykonujemy w iCaro Logistics. Obejmuje wiele różnych kierunków tras europejskich i pozaeuropejskich. Każdy przewóz międzynarodowy jest nieco inny. Różni się pokonywaną trasą, rodzajem przewożonych towarów czy środkiem transportu. Jest jednak coś, co łączy wszystkie nasze międzynarodowe usługi transportowe. To profesjonalizm, wszechstronność i dbałość o każdy szczegół.

Transport międzynarodowy z iCaro Logistics

transport-miedzynarodowy

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie doświadczonych w transportach międzynarodowych spedytorów i kierowców. W przeciwieństwie do innych firm transportowych my upraszczamy wszystkie procedury do minimum. Wiemy, że wymaga się od nas, byśmy zawsze potrafili znaleźć najlepszy sposób na przewóz międzynarodowy, w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się oczywiście także transport krajowy. Międzynarodowy jednak jest częściej wybierany przez duże firmy, które opierają swoją działalność na handlu z zagranicznymi przedsiębiorstwami.

Jako międzynarodowa firma spedycyjna na co dzień obsługujemy także mniejsze, lokalne przedsiębiorstwa i prywatne zlecenia. Wykonujemy niemalże każdy rodzaj przewozu. Co istotne, posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie (CPC) i wszystkie potrzebne pozwolenia. Kwalifikacje pracowników naszej firmy są stale podnoszone i aktualizowane, ponieważ robimy wszystko, by budować tylko pozytywne, długotrwałe relacje z Klientami. Cieszą nas transakcje oparte na zaufaniu naszych wieloletnich zleceniodawców.

Transport międzynarodowy do 3,5 ton

Transport międzynarodowy do 3,5 t to przewóz wykonywany najczęściej busami. Od roku 2022 przemieszczanie ładunków na terenie UE busami o DMC od 2,5 do 3,5 tony zostanie uwarunkowany posiadaniem zezwolenia. Nasz profesjonalny zespołu korzysta z usług tylko zweryfikowanych przewoźników i zadba o wszystkie formalności. Inne międzynarodowe firmy transportowe podążają naszym przykładem.

W iCaro Logistics zrealizujemy dla Ciebie:

transport międzynarodowy całopojazdowy,
transport międzynarodowy drobnicowy,
transport międzynarodowy dłużycowy,
transport międzynarodowy niskopodwoziowy,
transport międzynarodowy do 3,5 ton,
transport międzynarodowy do 24 ton,
i inne.

Do przeprowadzania transportu krajowego i międzynarodowego jesteśmy odpowiednio przeszkoleni. Pilotujemy przewóz, a zleceniodawca w jego trakcie otrzymuje natychmiastową odpowiedzieć na każde swoje zapytanie. Tę możliwość oferujemy przez 24 godziny na dobę, także w dni świąteczne i wolne od pracy. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii możemy zaoferować Klientom jeszcze więcej udogodnień. Podczas trasy możesz sam, w czasie rzeczywistym, śledzić dystans, jaki pokonuje Twoje przesyłka.

Wycena transportu międzynarodowego — nie przepłacaj za przewóz

Wycenę transportutransport-miedzynarodowy międzynarodowego otrzymasz u nas najpóźniej w ciągu 24 godzin od wypełnienia formularza. Gdy zgłoszenie dotyczy przewozu ekspresowego, odpisujemy jeszcze szybciej — w trybie pilnym. Dla nas Twój czas jest najważniejszy, więc zawsze z profesjonalnym podejściem i w zawrotnym tempie zorganizujemy Twój transport międzynarodowy. Cena naszych usług uzależniona jest od szybkości dostarczenia oraz od kilku innych czynników, o których podanie prosimy w formularzu. Są nimi przede wszystkim: rodzaj towaru i jego ilość, waga, wymiary ładunku, wymagany czas dostawy. Naturalnie, istotny jest też kierunek przewozu (kraj) i długość trasy.
Cena będzie zależna także od tego, czy po drodze będą konieczne doładunki oraz zmiana sposobu przewozu. Pomocne będzie podanie budżetu, jaki możesz przeznaczyć na dostawę towaru. Dostosujemy wówczas najwygodniejsze i najszybsze formy dostarczenia przesyłek. Na naszej stronie znajdziesz dwa dostępne formularzepodstawowy i rozszerzony. Odpowiedzi na zawarte w nich pytania pozwolą nam wycenić Twój przewóz błyskawicznie.

Transport chłodniczy międzynarodowy — nie boimy się wymagających przewozów

Klienci iCaro Logistics często korzystają z usług transportu chłodniczego. Międzynarodowych przewozów tego właśnie rodzaju zrealizowaliśmy naprawdę mnóstwo na terenie Europy, ale i poza nią. Dysponujemy wieloma różnorodnymi pojazdami, wyposażonymi właśnie w chłodnie.

Korzystając z naszych usług, możesz dostarczyć m.in.:

  surowce, półprodukty i produkty spożywcze,
leki i wyroby farmaceutyczne,
kosmetyki,
inne towary, wymagające ściśle kontrolowanej temperatury.

Jeżeli potrzebujesz transportu materiałów niebezpiecznych (ADR) – napisz do nas lub zadzwoń. Fachowo i bezpiecznie zajmiemy się przewozem. Nasi konsultanci zawsze służą radą. Zajmą się wszystkimi formalnościami i zaproponują najkorzystniejszy dowóz. Kwestie podatkowe, ubezpieczenie przesyłki czy odprawy celne — organizację tego wszystkiego zostawiasz nam. Kompleksowo zajmiemy się też odprawami promowymi czy magazynowaniem Twoich materiałów.

Firma spedycyjna międzynarodowa — rzetelność, na którą zasługujesz

Realizujemy przewozy doskonale dopasowane do oczekiwań rynku. W naszej pracy codziennie staramy się jak najlepiej łączyć ze sobą wiele celów i wartości. Bezpieczeństwo i dostawę towaru na czas stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Tak samo ważne jest dla nas zadowolenie naszych zleceniodawców. Planując trasy, niezmiennie bierzemy pod uwagę ochronę środowiska. Staramy się wykonywać maksymalnie ekologiczne dostawy. Godzenie ze sobą tych wszystkich celów, co dzień wyznacza nam styl działania. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy nadal osiągać tak dobre wyniki w branży spedycyjnej.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222