Transport Portugalia

W iCaro Logistics transport Portugalia-Polska jest bardzo popularnym kierunkiem europejskich przewozów. Ten piękny kraj kojarzy się głównie z turystyką. Stanowi jednak częsty cel eksportu oraz źródło importu towarów.

Transport do Portugalii bezproblemowo i szybko

transport-portugaliaUsługi, jakie oferujemy, są odpowiedzią na Twoje potrzeby przewozowe. Dostawy zawsze na czas, najkrótszą z możliwych tras — to nasze motto. Wiemy doskonale, że żaden z naszych Klientów nie chce przepłacać. Naszym zadaniem jest zatem znajdowanie satysfakcjonujących rozwiązań.

Nasze nowoczesne samochody spełniają wszystkie normy i posiadają wymagane atesty. Przed każdym kolejnym transportem są szczegółowo sprawdzane pod kątem technicznym. Zlecenia wykonujemy za pomocą:

ciężarówek o różnych wymiarach i pakowności,
samochodów oplandekowanych (do 24 ton),
zestawów naczep,
cystern,
chłodni,
pojazdów niskopodwoziowych i wielu innych.

Niezależnie, czy wykonujemy dla Ciebie przewóz specjalistyczny, czy standardowy — nasze procedury bezpieczeństwa spełniają najwyższe normy.

Transport z Portugalii — wszystko, czego potrzebujesz

Obejmuje głównie:

produkty spożywcze (owoce, wina, ryby i skorupiaki),
wyroby przemysłu papierniczego i drzewnego,
materiały budowlane,
maszyny przemysłowe,
samochody i inne.

Nasza firma dysponuje taborem pojazdów, dostosowanym do przewożenia zróżnicowanych towarów. Możemy przywieźć z Portugalii nawet ogromne ilości ładunków. Republika Portugalska rozsławiła niemalże na cały świat swoją gastronomię. Funkcjonuje tam jedna z najpyszniejszych kuchni świata. Kraj eksportuje za granicę wina, owoce morza i inne produkty regionalne. Do dostaw międzynarodowych wykorzystujemy m.in. specjalistyczne pojazdy wyposażone w chłodnie. Umożliwia to transport produktów, np. spożywczych, w kontrolowanej temperaturze, nawet na bardzo długich trasach.

W kontekście dostaw istotne są też portugalskie branże przemysłowe i budownicze. Dla polskich przedsiębiorców może to być atrakcyjny kierunek biznesowy. Przewóz materiałów niebezpiecznych ADR, farmaceutyków czy leków? Mamy w tym duże doświadczenie. Wykonujemy transporty: dłużycowe, drobnicowe, całopojazdowe, ponadgabarytowe. Bezpiecznie i na czas przeprowadzamy dostawy specjalistyczne, dedykowane i ekspresowe. Oprócz dostaw ciężarowych oferujemy także usługi samolotowe, szynowe, morskie i intermodalne. W temacie przewozów jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie naprawdę wiele. 

Portugalia — transport z iCaro Logistics

Transport PortugaliaRealizując przewozy Polska — Portugalia jeździmy głównie do miast: Lizbona, Porto, Braga, Amadora, Vila Nova de Gaia i Almada. To jednak tylko niektóre z miejsc, w jakie dowozimy przesyłki, za cel obieramy bowiem również mniejsze miejscowości.

W zależności od potrzeb, w iCaro Logistics możesz wybrać:

FTL — przewóz całopojazdowy, wybierany przy transportach dużych ilości (wówczas cała dostępna przestrzeń załadunkowa oddana jest do dyspozycji jednego Klienta),

LTL — ten wariant wybierają zleceniodawcy, chcący przewieźć mniejszą ilość towaru (cena za dowóz uzależniona jest tu od ilości miejsca, jaki zajmuje towar w pojeździe).

Najlepiej realizujemy zarówno ponadgabarytowy przewóz dla dużego przedsiębiorstwa, jak i przeprowadzkę osoby prywatnej. 

Portugalia — specyfika kraju

Republika Portugalska położona jest w zachodnio-południowej Europie, na obszarze Półwyspu Iberyjskiego. Bezpośrednio graniczy z Oceanem Atlantyckim i Hiszpanią. Do terenu państwa zalicza się ponadto dwa archipelagi wysp — Maderę i Azory. Kraj należy do Unii Europejskiej i NATO. Podzielony jest na 18 dystryktów. Obowiązującą walutą jest euro. Terytorium państwa w dużej mierze jest wyżynno-górzyste. 

Potrzebujesz przewozu do Portugalii? Czekamy na Ciebie. Zapewniamy najlepsze wsparcie logistyczne, merytoryczne oraz formalne. Na co dzień obsługujemy zarówno Klientów, którzy przychodzą z konkretnymi wytycznymi, jak również osoby pierwszy raz zlecające dostawę. Potrafimy idealnie wpasować się w wymagania obu tych grup. Fachowo i uczciwie doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania każdemu. Od zawsze wierzymy, że tylko stuprocentowa rzetelność wobec Klientów gwarantuje sukces.

Sprawdzony dostawca to bezpieczeństwo Twojego załadunku

Znani jesteśmy z profesjonalnego transportu maszyn. Przeprowadzamy też przewozy door to door. Oznacza to, że realizując zlecenie, odbieramy towar z dowolnego miejsca i dostarczamy go bezpośrednio do wybranego przez Ciebie celu. Stawiamy na bezpieczeństwo, a także na bieżąco informujemy zleceniodawcę o każdym etapie zlecenia. Nasze pojazdy wyposażone są w telefony, system GPS i całą technologię, ulepszającą jeszcze bardziej jakość dostaw. Korzystając z naszych usług możesz wybrać też transport z doładunkiem po drodze. W iCaro Logistics stali zleceniodawcy cenią sobie szczególnie fachowe zarządzanie łańcuchem dostaw i możliwość magazynowania. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się kierunki tras wiodące na południe Europy. Najlepsza logistyka i spedycja — to my. Warto zaufać doświadczeniu. Maksymalne zaangażowanie wszystkich pracowników buduje nasz sukces.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub telefonicznie! Wybierz iCaro Logistics i nie martw się formalnościami.

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222