Transport materiałów budowlanych

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest transport materiałów budowlanych. Realizujemy go zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami w całej Europie (oprócz Białorusi, Rosji i Ukrainy). Co więcej, jeśli zależy Państwu na czasie, mamy możliwość ekspresowej realizacji. Zapraszamy do współpracy!

Przewóz materiałów budowlanych

Materiały budowlane dzielimy na masowe (luźne i paczkowane) oraz drobnicowe. Transport tego typu materiałów to specyficzne zadanie, które wymaga sprawnego oraz starannego planowania i organizacji. Niezwykle ważny jest tutaj dobór odpowiedniego środka lokomocji.

Transport materiałów budowlanych HDS

Do przewozu materiałów budowlanych zazwyczaj używa się samochodów ciężarowych. Często są one wyposażone w różnego rodzaju naczepy lub mały dźwig, tak zwany HDS. Umożliwia on sprawne dokonanie rozładunku i ustawienie palety z materiałami w wyznaczonym miejscu. Nierzadko stosuje się też naczepy niskopodwoziowe i platformy. Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest odpowiednie zabezpieczenie materiałów budowlanych, ponieważ są one bardzo podatne na uszkodzenia. Ponadto źle zabezpieczone, mogą stanowić zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu. Do takich zabezpieczeń zaliczają się między innymi pasy mocujące i ściągacze.

Transport materiałów budowlanych w iCaro Logistics

Zakres naszych usług obejmuje transport:

drogowy:
– całopojazdowy,
– częściowy,
morski,
lotniczy,
szynowy.

iCaro Logistics dysponuje:

samochodami do 24 ton z naczepami oplandekowanymi (13,6 metra),
samochodami do 6 ton (18 palet, 49 metrów sześciennych) z windą hydrauliczną,
samochodami do 1,5 tony (8 palet, 20 metrów sześciennych)
samochodami niskopodwoziowymi z naczepami typu: platforma, tiefbett, tele i semi,
i wiele innych.

Dzięki tak szerokiej dostępności pojazdów możliwy jest przewóz różnorodnych materiałów budowlanych. Posiadamy też własne, duże i piętrowe hale magazynowe z wózkami widłowymi i niezbędnym sprzętem. Dzięki temu jesteśmy w stanie przetrzymać i zmagazynować towar, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Transport materiałów budowlanych cena

To ile kosztuje transport materiałów budowlanych, zależy od wielu czynników.

Zalicza się do nich między innymi:

kierunek przewozu materiałów,
odległość,
rodzaj potrzebnego pojazdu,
rodzaj przewożonych materiałów,
ilość, masa i objętość towaru,
czas wyznaczony na transport,
budżet, jakim dysonuje Klient.

Do czynników decydujących o tym, ile kosztuje transport materiałów budowlanych, można też zaliczyć popyt na tego typu usługę w danych okresie, a nawet porę roku. Co więcej, każdy przewóz wyceniamy indywidualnie. Klient, który zgłosi się do nas z wyprzedzeniem, może liczyć na atrakcyjniejszą i korzystniejszą cenę. Standardowo bezpłatną wycenę przygotowujemy do 24 godzin. Mogą się Państwo z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

Przewozy materiałów budowlanych — wybierz iCaro!

transport materiałów budowlanych

Firma iCaro Logistics świadczy usługi transportowe najwyższej jakości. Zajmujemy się przewozem materiałów budowlanych na terenie naszego kraju i nie tylko. Odznaczamy się przy tym indywidualnym podejściem do każdego Klienta i zlecenia, a także wiele usług i rozwiązań logistycznych. W trakcie realizacji transportu pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów i jesteśmy dostępni pod telefonem 24 godziny na dobę. Tym, co nas wyróżnia jest wysokie ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro, wliczone w kwotę, jaką Klient płaci za transport.

Przewozy materiałów budowlanych sprawnie i bezpiecznie!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222