Transport basenów

Transport basenów to dość nietypowa usługa, którą realizujemy w iCaro Logistics dla naszych Klientów. Nie boimy się żadnego zlecenia, przewieziemy dla Ciebie wszystko, od palety po maszyny przemysłowe czy rolnicze. Jeśli szukasz zaufanej firmy transportowo-spedycyjnej, już teraz sprawdź nas!

Wybierz transport basenu z iCaro Logistics!

transport-specjalistyczny-icaroW zależności od rozmiaru, baseny dostarczamy samochodami dostawczymi. Jednym z nich jest pojazd dostawczy wyposażony w platformę, a drugi to dostawczy z przyczepą o odpowiedniej długości.

Jeśli chodzi o sam sposób pakowania basenu, zależny jest on od jego szerokości, jak również kraju, do którego zostanie dostarczony. Mogą one być pakowane na płasko oraz na boku.

Niewątpliwą zaletą naszych usług jest posiadanie sprzętu pozwalającego na kompleksowy transport basenów, jak również ich rozładunek. Aby odbył się on bezpiecznie potrzebny jest dźwig o odpowiedniej długości. Zbiornik podwiesza się na linach, co pozwala na bezpieczne ściągnięcie go z samochodu, bez ryzyka uszkodzenia. W iCaro dysponujemy systemem HDS, który pozwala przemieścić ładunek w miejsce docelowe. Nie ma w takim przypadku konieczności dodatkowego wynajęcia dźwigu, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych firm.

Transport basenów — jak sobie z nim poradzić?

Decydując się na transport basenów, postaw na zaufaną firmę transportowo-spedycyjną. Z uwagi na fakt, że tego typu przewóz zaliczany jest do przewozów ponadgabarytowych, istotnym jest stosowanie się do wszystkich przepisów. Stawiając na iCaro Logistics możesz być pewien, że zajmiemy się Twoim zleceniem kompleksowo. Doświadczona kadra spedytorów każdego dnia dba o bezpieczny i terminowy transport. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Przewoźnikami. Jeździmy tylko ze zweryfikowanymi partnerami biznesowymi, dzięki czemu nie musisz martwić się o swój towar. Zajmiemy się wszystkim — od załadunku, przez odprawy celne, po rozładunek.

Doskonale wiemy, że realizując transport basenów, wymaga on specjalistycznej obsługi, dlatego zapewniamy usługi najwyższej jakości. Bezpiecznie dostarczymy Twój basen we wskazane przez Ciebie miejsce na czas. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne pojazdy, dostosowane do realizacji zleceń ponadgabarytowych.

W iCaro Logistics zrealizujemy dla Ciebie przewóz:

ciężarówką,
przy wykorzystaniu platformy, bądź przyczepy,
dźwigiem lub hds-em.

Ważne! Jeśli pojazd z basenem nie ma możliwości, aby podjechać jak najbliżej wykopu przeznaczonego na basen, wysięg ramienia dźwigu w tej sytuacji powinien być dłuższy niż 10 metrów. Tylko dzięki dużemu zasięgowi poradzi on sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. To również gwarancja, że zbiornik zostanie rozładowany w poprawny sposób, a niecka zostanie dobrze osadzona w wykopie.

baseny transportRozładunek basenu polega na podwieszeniu go na czterech linach o długości minimum 6 m. Liny umieszcza się na rogach zbiornika, w ten sposób możemy bezpiecznie ściągnąć go z pojazdu, którym przybył na miejsce rozładunku, bez ryzyka uszkodzenia.

Warto wiedzieć, że do rozładunku potrzebne są przynajmniej dwie osoby do asekuracji. Istotna jest także osoba zajmująca się obsługą dźwigu, czyli operator.

Zadzwoń lub skorzystaj z dedykowanego formularza wyceny. Nasi spedytorzy dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Zlecenia na transport przyjmujemy 24/7.

Dlaczego warto wybrać transport basenów z iCaro?

Jesteśmy polską firmą z doświadczeniem w branży Transport – Spedycja – Logistyka. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży. Nasi spedytorzy to doskonali fachowcy, którzy zrealizują każdy, nawet najbardziej specjalistyczny i niebezpieczny przewóz. Stawiamy przede wszystkim na rozwój. Realizujemy szeroką ofertę usług, w tym transport ekspresowy. Ponadto wyróżnia nas wysokie ubezpieczenie ładunku opiewające na kwotę aż 300 000 Euro, co sprawia, że możesz być bezpieczny, powierzając nam swój towar.

Nasi eksperci kompleksowo zajmą się transportem basenu we wskazane miejsce.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222