Transport lotniczy

Jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz przemieścić swoją przesyłkę najszybszą możliwą drogą. Transport powietrzny gra istotną rolę, kiedy bardziej niż niższa cena liczy się szybkość dostawy. Warto wtedy skorzystać z opcji cargo przesyłki lotnicze. iCaro Logistics działa na terenie Polski, Europy i całego świata. Na co dzień obsługujemy Klientów, reprezentujących między innymi czołowe firmy branż budowlanych, drzewnych, przemysłowych.

Transport lotniczy z iCaro Logistics

Wiemy, jak cenny jest dla nich krótki czas dostarczenia towaru na miejsce docelowe. Nie może być mowy o żadnych opóźnieniach czy problemach w trakcie. Liczy się szybkość podejmowanych decyzji i sprawna logistyka. Bywa tak, że podczas dostawy rolę gra każda godzina, a niekiedy nawet minuty.  Spedycja powietrzna pozwala na maksymalne skrócenie czasu dostawy Twoich materiałów. Pamiętaj, że zlecając nam transport lotniczy cargo, organizację całej administracji i formalności zostawiasz w naszych rękach.

W iCaro Logistics, oprócz dostarczenia przesyłki starannie i na czas, zorganizujemy wszystkie związane z dostawą czynności. Takie jak:

transport-powietrzny

profesjonalny załadunek i maksymalne zabezpieczenie towaru,
ubezpieczenie przesyłki (posiadamy więcej niż tylko zwykłe, podstawowe ubezpieczenie, nasze ubezpieczenie OCS opiewa na kwotę do 300 000 euro),
organizacja odprawy celnej,
kwestie podatkowe,
zarządzanie łańcuchem dostaw,
stałe monitorowanie każdego etapu zlecenia i możliwość kontaktu z naszym konsultantem przez 24 h na dobę w czasie jego realizacji.

Jesteśmy wykonawcą transportu od drzwi do drzwi, a także dostaw ekspresowych. Oznacza to, że działamy praktycznie od ręki. Podczas spedycji lotniczej czas realizacji może być bardzo skrócony. Zatem jeśli potrzebujesz błyskawicznej dostawy, jesteśmy w stanie rozpocząć dostawę Twoich przesyłek nawet następnego dnia, po Twoim zgłoszeniu.

Zalety transportu lotniczego

Zaletą jest bezsprzecznie szybszy czas dostawy, niż ma to na ogół miejsce podczas innych form komunikacji — lądowej, morskiej czy intermodalnej. Plusów jest jednak więcej. Podczas bezpośredniej spedycji powietrznej zmniejsza się możliwość jakiegokolwiek uszkodzenia towaru. W iCaro Logistics zatrudniamy tylko profesjonalistów od załadunku i najlepiej wykwalifikowanych specjalistów. Twoje dostawy są zawsze w najlepszych rękach, dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji zespołu i wykorzystywaniu innowacji. Bez obaw możesz nam zatem zlecić nawet najbardziej wymagające w przewozach towary (jak żywność, środki farmaceutyczne czy nawet materiały ADR).

W spedycji lotniczej mamy jednak do czynienia z mniejszą liczbą punktów kontaktowych i przeładunkowych. Stąd, statystycznie rzecz biorąc, pod tym względem jest ona jeszcze bezpieczniejszą formą dostawy. Nadanie transportu jako przesyłki powietrzne ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę. W komunikacji tej nie obowiązują ograniczenia w ruchu, dotyczące poszczególnych godzin doby lub dni (święta itp.). To dlatego łatwiej jest zorganizować błyskawiczną dostawę dzięki wykorzystaniu samolotu. Ruch na drogach wciąż się zwiększa. Często zdarzają się więc utrudnienia, spowodowane sytuacjami na drodze lub ograniczeniami w ruchu lądowym. Nie dotyczy to frachtu lotniczego.

Cargo przesyłki lotnicze — dostarczamy jeszcze szybciej

By efektywnie dostarczyć Twoje przesyłki powietrzne, możemy wykorzystać różne formy załadunku jednostkowego.

transport-lotniczy

Dysponujemy wieloma możliwościami załadunku, takim jak np.:

kontenery,
palety,
i wiele innych.

Wykonany dla Ciebie dostawy cało załadunkowe lub drobnicowe. Transport lotniczy cargo oferujemy zarówno Klientom biznesowym, jak i prywatnym. Nasza firma świadczy usługi spedycyjne i jest partnerem  dla wielkich przedsiębiorstw, mniejszych biznesów i osób prywatnych. Na każdym etapie planowania, nasi spedytorzy służą Ci fachowym doradztwem, między innymi w temacie wyboru formy załadunku. Zalecają zawsze rozwiązania, które są najbardziej ekonomiczne i korzystne dla Ciebie finansowo.

W iCaro Logistics zatrudniamy tylko osoby najlepiej przygotowane do pracy w logistyce i spedycji. Naszą misją jest stała optymalizacja i nieustanne przyczynianie się do polepszania poziomu usług. Zespół naszej firmy to osoby z dużym doświadczeniem w każdym rodzaju transportu (drogowym, morskim i lotniczym). Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju zawodowego w branży spedycji i rozwoju osobistego. Wybierając nas, korzystasz tylko z fachowej wiedzy.

Koszt transportu lotniczego

Co wpływa na końcową wycenę?

Czas, w jakim chcesz przeprowadzić dostawę przesyłki.
Wielkość transportowanego ładunku.
Rodzaj towaru, jaki chcesz nadać (załadunek i przelot materiałów mniej wymagających będą na ogół tańsze).
Kierunek dostawy i długość dystansu, jaki musi pokonać przesyłka.
Czy jest to dostawa bezpośrednia, czy wymagane będę np. doładunki w trakcie.

Aby szybko i precyzyjnie uzyskać wycenę, skorzystaj ze specjalnego formularza na naszej stronie. Podając nam wymagane dane, szybko otrzymasz informację zwrotną. Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych i krótkich pytań. Nasi konsultanci i analitycy pracują przez 24 h na dobę. Dlatego odpowiedzi od nas możesz spodziewać się bardzo szybko.

Gdy liczy się czas i profesjonalizm — jesteśmy my!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222