Transport Toruń

Potrzebujesz sprawdzonej firmy, która wykona kompleksowo przewóz do i z Torunia? Wybierz usługę  transport Toruń w iCaro Logistics. Z naszej oferty korzysta wielu polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Wybierają ją także osoby prywatne, chcące zlecić pojedyncze bądź cykliczne dostawy towarów. Dostarczamy niemal każdy rodzaj przesyłek na terenie całej Polski, Europy, jak również krajów pozaeuropejskich.

Co wyróżnia Toruń?

transport-torun

Obecnie Toruń jest regionalnym ośrodkiem gospodarczym i biznesowym. Miasto stało się liderem w województwie, jeśli chodzi o liczbę najlepiej prosperujących przedsiębiorstw. Należy do najszybciej rozwijających się metropolii w kraju. Stanowi również siedzibę władz lokalnych oraz samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.

Toruń jest niezaprzeczalnie jednym z najbardziej znanych miast w Polsce. Wszystko to dzięki jego długiej i znamiennej historii, nieprzeciętnym zabytkom, charakterystycznym sylwetkom, lokalizacji, znajdującej się na przecięciu wielu głównych szlaków transportowych oraz polityce miasta, sprzyjającej rozwojowi inwestycji.

Zdumiewająco szybki rozwój obserwowany jest w takich branżach jak przemysł farmaceutyczny, spożywczy, medyczny, metalurgiczny, chemiczny, tworzyw sztucznych oraz turystyczny.

Firma transportowa Toruń — sprawnie i punktualnie

W iCaro Logistics posiadamy polisę spedytorską OCS na kwotę do 300 000 euro. Stanowi to dla naszych zleceniodawców gwarancję, że ich towar w drodze jest całkowicie zabezpieczony. Odpowiednio wysokie ubezpieczenie to potwierdzenie rzetelności firmy transportowej. Jako eksperci spedycji i profesjonaliści w branży, bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za to, że przesyłka dotrze na miejsce bez zakłóceń, uszkodzeń, i co bardzo ważne — punktualnie!

Toruń – transport i charakterystyka miasta

Toruń jest nie tylko cenionym ośrodkiem gospodarczym, ale również znamienitym ośrodkiem kulturowym i turystycznym. Średniowieczny zespół miejski, jako jedno z najbardziej wartościowych architektonicznie miejsc Europy, został wpisany na listę UNESCO.

Jest to częsty kierunek na trasach wybieranych przez firmy transportowe. Toruń znajduje się na skrzyżowaniu dróg tranzytowych przebiegających z zachodu na wschód oraz z południa kraju na północ. Autostrada A1 krzyżuje się z drogą szybkiego ruchu S10, tworząc węzeł Toruń Południe. Dodatkowo przez miasto biegną cztery drogi krajowe oraz 10 wojewódzkich.

Realizujemy nie tylko transport ciężarowy. Toruń oferuje rozmaite możliwości połączeń do przemieszania towarów. Z powodzeniem wykorzystywać można Toruński Węzeł Kolejowy, obejmujący krzyżujące się linie 18 i 353 oraz linie 27, 207, 246, 734 i 736. Ponadto w mieście działają cztery znaczące porty lotnicze — Warszawa-Okęcie, Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Warszawa-Modlin oraz Poznań-Ławica, jak również dwa mniejsze — Bydgoszcz-Szwederowo oraz Łódź-Lublinek. Jeśli chodzi o transport wodny, na terenie Torunia funkcjonują dwa porty rzeczne — Port Drzewny oraz Zimowy, jak i osiem przystani żeglarskich.

Toruń słynie ze swoich wyśmienitych pierników. Dodatkowo, do najbardziej znanych produktów wytwarzanych w tym mieście należą płatki śniadaniowe oraz materiały opatrunkowe. Oprócz tego istotną gałąź stanowi produkcja dachów, rynien i elewacji wykonanych z blachy cynkowo-tytanowej, wyrobów z drewna, urządzeń pomiarowych oraz pomp i armatury do przemysłu chemicznego. Prężnie rozwija się również wytwarzanie urządzeń magnetycznych oraz elektromagnetycznych m.in. dla przemysłu hutniczego, energetycznego i wydobywczego, jak również produkcja środków opatrunkowych i higienicznych, cukru oraz wódki.

Spedycja Toruń — poznaj rzetelną firmę

Dzięki bogatemu doświadczeniu i branżowemu know-how sprostamy każdemu wyzwaniu.
Znamy krajowe i europejskie trasy. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów z zagranicznymi partnerami oferujemy Klientom przewozy szybsze i w atrakcyjniejszych cenach. Do Torunia wykonamy za Ciebie taki transport jak:

HDS,
ciężarowy,
niskopodwoziowy,
ponadgabarytowy,
mebli,
z windą i wiele więcej.

Transport krajowy Toruń

icaro-transport-torunNa co dzień nasi Klienci na terenie naszego państwa korzystają między innymi z transportu: drobnicowego, całopojazdowego, paletowego, kontenerowego, ekspresowego, bezpośredniego, ponadgabarytowego, z doładunkiem. Zrealizujemy nawet przewóz mebli. Toruń, cała Polska i  Europa to obszary naszych dostaw. Zleceniodawcy doceniają nasz profesjonalizm, a przejawia się on także w tym, z jakiej floty korzystamy. Tabor pojazdów, którym dysponujemy, to profesjonalne i nowoczesne samochody. Ich stan techniczny jest skrupulatnie badany i testowany przed każdą trasą. Nam nie zdarzają się sytuacje awaryjne. Flota naszej firmy to m.in.:

busy,
ciężarówki o różnorodnej wielkości, pakowności i przeznaczeniu,
samochody oplandekowane z unoszonym dachem,
firanki,
pojazdy niskopodwoziowe,
chłodnie,
izotermy,
cysterny,
samochody typu semi,
lawety i wiele innych.

Transport międzynarodowy Toruń

Usługę Toruń transport realizujemy także za granicą. Zarówno dla małych firm, dużych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych świadczymy międzynarodowe usługi spedycyjne. Coraz większy procent naszych zleceń stanowią przewozy produktów żywnościowych. Z powodzeniem już od jakiegoś czasu działamy dla firm z branży spożywczej.

Za pośrednictwem iCaro Logistics uzyskasz wszystkie niezbędne formalności, potrzebne do przewiezienia każdego towaru czy materiału. Sprawnie i efektywnie wykonamy między innymi:

♦ ubezpieczenie przesyłek,
magazynowanie,
fachowe zarządzanie firmowymi łańcuchami dostaw,
kwestie podatkowe,
formalności związane z odprawami celnymi,
przeprawy promowe,
profesjonalne doradztwo i zaplecze informacyjne.

Usługi transportowe Toruń — atrakcyjne stawki przewozowe

Za wyborem naszej firmy przemawia wiele aspektów. Bezsprzecznie jednym z nich jest bezpłatne wyznaczenie kosztu, jakie zapewniamy na podstawie przesłanych nam danych. Dzięki niemu zupełnie za darmo otrzymasz wycenę przewozu, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Możesz wybrać także ekspresowy transport, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie.

Przemawiają za nami również bardzo pozytywne opinie Klientów. Zleceniodawcy oceniają realizowane w naszej firmie usługi na poziomie 5/5 – aż 99% z nich wyraża pełną satysfakcję z realizowanych zadań. To dlatego, że do każdego przewozu podchodzimy w 100% indywidualnie, szanując oczekiwania i wymagania każdego Klienta. Stale dostosowujemy ofertę pod konkretne potrzeby, by satysfakcja zleceniodawcy była jak największa.

Naszą zaletą są także magazyny, usytuowane w różnych częściach Polski, które są własnością iCaro Logistics. Dzięki nim nasi zleceniodawcy płacą finalnie mniej za całą usługę, ponieważ zapewniamy im składowanie towaru w dużo bardziej atrakcyjnych stawkach cenowych. Przechowywanie nawet dużych ilości materiałów może zatem odbywać się na znacznie korzystniejszych warunkach.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz wiadomość.

Zyskaj bezpłatnie fachowe wsparcie i wycenę!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222