Transport samochodów

Transport samochodów

Transport samochodów jest jedną z wielu usług oferowanych przez naszą firmę. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie transportu samochodów na terenie naszego kraju i poza jego granicami. W związku z tym działamy w Europie i nie tylko. Z powodzeniem wykonamy transport samochodu zarówno w obrębie krajów członkowskich Unii Europejskiej, jak i tych, które do niej nie należą.

Realizujemy transport samochodów osobowych i nie tylko

transport samochodów osobowych

Obecnie można zaobserwować duże zapotrzebowanie na transport samochodów i zdaje się ono stale rosnąć. Dlatego też firma iCaro Logistics wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

Wykonujemy między innymi:

transport samochodów osobowych,
transport samochodów dostawczych,
transport samochodów ciężarowych,
transport części samochodowych.

Zlecenie transportu samochodów otrzymujemy najczęściej od przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej. Jednakże transport samochodu niejednokrotnie powierzają nam też Klienci indywidualni. Do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą starannością i zaangażowaniem. Bez względu na to, czy jest to długoterminowa współpraca, czy też jednorazowe zlecenie. Kierujemy się przy tym elastycznością oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Pojazdy wykorzystywane do transportu samochodów

Przewóz aut osobowych i dostawczych wymaga zastosowania specjalnych pojazdów. Zaliczają się do nich na przykład autotransportery, lawety oraz lory.

Autotransporter to rodzaj przyczepy lub naczepy zaprojektowanej do wydajnego transportu samochodów osobowych ciężarówką.

Laweta to samochód albo platforma, czy też przyczepa załadunkowa. Zazwyczaj służy do transportu jednego samochodu. Może być wyposażona w wyciągarkę, za pomocą której możliwe jest bezpieczne wciągnięcie i ustawienie auta na lawecie.

Lora to specjalistyczny samochód, który może pomieścić i przewieźć kilka, a nawet kilkanaście aut.

Bezpieczeństwo w przewozie samochodów

Podczas transportu samochodów niezwykle ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Ma ono za zadanie uniemożliwić przemieszczanie się ładunku, na przykład podczas gwałtownych manewrów lub hamowania. Do zabezpieczenia samochodów na czas transportu używa się zazwyczaj pasów tekstylnych oraz specjalnych blokad. Te z kolei umieszczane są pod kołami aut, dzięki czemu uniemożliwiają ich zjazd lub przesunięcie podczas transportu.

Za załadunek, zabezpieczenie i rozładunek przewożonych samochodów jest odpowiedzialny kierowca. Z tego powodu firma iCaro Logistics współpracuje w tym zakresie tylko z wykwalifikowanymi i doświadczonymi kierowcami. Posiadają oni wszystkie wymagane uprawnienia oraz niezbędne umiejętności. Dzięki temu możemy zagwarantować, że Państwa ładunek dotrze do miejsca docelowego bezpiecznie i bez uszkodzeń. Dodatkowo zapewniamy ubezpieczenie OCS, które jest wliczone w kwotę każdego wykonywanego przez nas transportu.

Kompleksowa spedycja transport samochodów

Świadczymy usługi nie tylko w zakresie transportu, ale też spedycji i logistyki.

W związku z tym nasze działania obejmują:

planowanie i koordynowanie transportu,
dobór odpowiedniego pojazdu,
zarządzanie łańcuchem dostaw,
monitorowanie wykonywanych zleceń,
przestrzeganie terminowości wykonywanych prac,
przygotowanie odpowiedniej dokumentacji (w tym realizowanie odpraw celnych),
ubezpieczenie ładunku.

W celu prawidłowego wywiązywania się z tych zadań, w naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań. Dzięki temu możemy na przykład na bieżąco monitorować i pilotować przewożony ładunek na każdym etapie transportu. Jesteśmy też w stałym kontakcie z Klientem, a w trakcie realizacji transportu pozostajemy dostępni pod telefonem 24 godziny na dobę.

Transport samochodów cena

Transport samochodów cena to zagadnienie, które szczególnie interesuje potencjalnych Klientów każdej firmy transportowej specjalizującej się w przewozie samochodów. Niestety nie da się podać jednej, stałej kwoty obowiązującej przy tego typu usługach. Jest tak dlatego, że cena każdego transportu zależy od wielu indywidualnych czynników.

Zalicza się do nich między innymi:

kierunek i odległość przewozu,
rodzaj potrzebnego pojazdu,
rodzaj przewożonego ładunku (np. samochód osobowy lub dostawczy),
czas wyznaczony na transport.

Posiadamy zaplecze analityczne, które kontroluje zlecenia pod kątem jakości. Dzięki temu możemy zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze, biorąc pod uwagę możliwości danego Zleceniodawcy. Dodatkowo Klient, który zgłosi się do nas z wyprzedzeniem, może liczyć na atrakcyjniejszą i korzystniejszą cenę. Jeśli chcesz uzyskać niezobowiązującą wycenę, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego.

Transport samochodów zlecenia powierz najlepszym

spedycja transport samochodow

Współpraca z firmą iCaro Logistics to gwarancja najwyższej jakości usług w połączeniu z przystępną ceną. Zaufało nam już wielu Klientów, z czego aż 99 procent wyraziło swoje zadowolenie. Dzięki naszej wszechstronnej i wykwalifikowanej kadrze spedytorów zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę powierzonych nam zleceń na transport różnego rodzaju samochodów.

Sprawdzona spedycja transport samochodów.

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?