Transport Gdynia

iCaro Logistics punktualnie i sprawnie zrealizuje każde zlecenie, nawet transport międzynarodowy. Gdynia to jeden z wielu korzystnych krajowych kierunków przewozowych. Często kierujemy tam nasze przewozy.

transport-gdynia-icaro

Nasze zalety to:

nowoczesna i różnorodna flota pojazdów,
bezpłatna wycena,
wysoki wskaźnik zadowolenia Klientów z wykonanych usług,
najlepsza kadra specjalistów spedycji,
własne, przestronne magazyny, dzięki którym koszt składowania towarów znacznie spada,
bardzo wysokie ubezpieczenie OCS (do 300 000 euro) gwarantujące stuprocentowe
 bezpieczeństwo ładunku w trakcie realizacji,
indywidualne podejście do każdego, pojedynczego zlecenia.

Chcesz zlecić szybki przewóz swojego towaru w Gdyni, na terenie całego kraju lub Europy? Nie wahaj się — wypełnij darmowy formularz wyceny lub zadzwoń! Niczym nie ryzykujesz, a zyskać możesz fachowy transport w atrakcyjnej cenie. Już na wstępie otrzymasz bezpłatnie profesjonalne doradztwo i pomoc ekspertów transportu.

Usługi transportowe Gdynia — rzetelny przewoźnik

Nasze przewozy zyskują aktualnie coraz więcej zwolenników, rośnie też liczba zadowolonych zleceniodawców. Niezwykle nas to cieszy, ponieważ dyrektorzy, właściciele przedsiębiorstw i osoby prywatne, korzystające z naszych usług, oceniają je bardzo wysoko — na poziomie 5/5.

Usługi transportowe w iCaro Logistics obejmują:

przeprawy promem,
ubezpieczenie towaru,
kwestie celne i podatkowe,
organizację pozwoleń i innych niezbędnych formalności spedycyjnych,
magazynowanie,
zaplecze informacyjne na każdym etapie realizacji,
profesjonalne doradztwo wykwalifikowanej kadry spedytorów,
zarządzanie firmowymi łańcuchami dostaw.

Charakterystyka miasta

Gdynia to jedno z miast centralnych aglomeracji Trójmiasta, położone nad Morzem Bałtyckim. W mieście funkcjonuje drugi co do ilości przeładunków port morski w kraju. Specjalizuje się w przeładunkach kontenerów. Pomimo tego jawi się on jako najbardziej wszechstronny z portów działających na polskim wybrzeżu. Przez Gdynię biegną dwie drogi wojewódzkie nr 468 i 474, dwie drogi krajowe nr 6 i 20 oraz droga ekspresowa S6.

Jest to miasto nowoczesne i otwarte. Stawia na stały rozwój i poszukiwanie obszarów spełniających aspiracje mieszkańców. Przez długi czas była powiązana głównie z gospodarką morską. Miasto obrało jednak strategie dywersyfikacji swojej gospodarki. Obecnie stawia również na takie gałęzie gospodarki, które opierają się na innowacyjności oraz nowych technologiach. Popularność zyskała cyfryzacja, digitalizacja oraz przemysł kreatywny.

Gdynia stanowi siedzibę szeregu firm reprezentujących gospodarkę morską – stoczni, firm związanych z funkcjonowaniem portu oraz wielu innych. Miasto jako siedzibę obrało sobie wiele firm z branży budowlanej. Stale rozwija się również branża elektroniczna, zwłaszcza produkcja sprzętu radiowego, jak i produkcja elektroniki na zlecenie dla klientów z rozmaitych branż – przemysłu, telekomunikacji i innych. W Gdańsku dobrze działa również produkcja sprzęgów kolejowych oraz tramwajowych.

Firma transportowa Gdynia

W naszej firmie spedycyjnej wykonujemy transporty: drobnicowe, całopojazdowe, bezpośrednie, z doładunkiem, ponadgabarytowe, ekspresowe, i inne.

icaro-transport-gdynia

Przedsiębiorcy szczególnie doceniają możliwość skorzystania z ekspresowych przewozów.
W sytuacji pilnych potrzeb dostawczych, realizację możemy rozpocząć błyskawicznie – niemal natychmiast po wycenie. Pozwala to oszczędzać cenny czas, dbając o terminowość dostaw.
Dla wielu krajowych firm stanowimy jedynego partnera przewozowego, co oznacza, że jesteśmy odpowiedzialni za przebieg wszystkich dostaw w przedsiębiorstwach. Dzięki zleceniu nam wykonania całości usług spedycyjnych, właściciele i dyrektorzy firm zyskują pewność profesjonalnego wykonania każdego pojedynczego transportu.

Międzynarodowe, jak i krajowe przewozy, są całkowicie bezpieczne, dzięki wysokiemu ubezpieczeniu OCS, jakim dysponujemy. Kwota do 300 000 euro to solidne zabezpieczenie dla każdego Klienta, potwierdzające naszą rzetelność i wiarygodność jako przewoźnika.

Firma spedycyjna Gdynia

Posiadamy wszystkie certyfikaty i pozwolenia na wykonywanie działań spedycyjnych. Nasza kadra wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Analitycy, spedytorzy, logistycy i kierowcy łączą swe siły, by świadczyć tylko najwyższy poziom usług. Zatrudniamy jedynie kulturalnych i życzliwych Klientom kierowców, znających doskonale krajowe i europejskie trasy. Jesteśmy na bieżąco z każdą zmianą czy unowocześnieniem, a branżową wiedzę i know-how stale rozwijamy.

Nasze usługi spedycji do/z Gdyni obejmują także zlecenia:

kontenerowe,
drogowe.

Gdynia poprzez bliskość do morza stanowi łącze polskiego przemysłu z międzynarodowymi rynkami. W tym mieście znajduje się port morski (drugi pod względem liczby przeładunków w Polsce). Jego specjalnością są kontenerowe przeładunki, jednak także pod względem obsługi pasażerskiej jest jednym z głównych portów Trójmiasta. W mieście tym swoją siedzibę ma wiele znanych firm różnorodnych branż (spożywczych, żeglugowych, elektronicznych, budowlanych, i innych).

Spedycja Gdynia — punktualnie i wszędzie tam, gdzie chcesz

Z jednakową dbałością i punktualnością realizujemy do/z Gdyni zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy. Przewozy do i z Trójmiasta to między innymi transport:

ciężarowy,
ponadgabarytowy,
niskopodwoziowy,
ADR.

Przewozimy towary i materiały zabezpieczone na paletach i europaletach, jak również w kontenerach, skrzyniach, beczkach, workach itp. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że każdy ładunek przygotowujemy do drogi solidnie — w najlepszy możliwy sposób. Od tworzyw bardzo delikatnych, kruchych i drogocennych po wielkogabarytowe i ciężkie przedmioty — wszystko zabezpieczamy i przewozimy z poszanowaniem restrykcyjnych przepisów. W naszej pracy korzystamy z fachowego sprzętu, takiego jak: windy wyładowcze, podnośniki, wózki widłowe, dźwigi itp.

Gdynia – transport w iCaro Logistics jest do Twojej dyspozycji! Sprawdź, jak działamy.

Indywidualne podejście gwarantuje, że uzyskasz u nas usługę idealną dla Twoich potrzeb.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222