Transport Gdynia

Transport Gdynia to jeden z wielu korzystnych krajowych kierunków przewozowych w iCaro Logistics. Punktualnie i sprawnie zrealizujemy dostawy Twoich towarów do i z Gdyni. Nasze usługi profesjonalnej spedycji kierujemy zarówno do przedsiębiorców, menedżerów i właścicieli firm, jak i osób prywatnych.

Transport Gdynia

transport-gdyniaTransport Gdynia to jeden z wielu korzystnych krajowych kierunków przewozowych w iCaro Logistics. Punktualnie i sprawnie zrealizujemy dostawy Twoich towarów do/z Gdyni. Nasze usługi profesjonalnej spedycji kierujemy zarówno do przedsiębiorców, menedżerów i właścicieli firm, jak i osób prywatnych.

Nasze zalety to:

nowoczesna i różnorodna flota pojazdów,
bezpłatna wycena,
wysoki wskaźnik zadowolenia Klientów z wykonanych usług,
najlepsza kadra specjalistów spedycji,
własne, przestronne magazyny, dzięki którym koszt składowania towarów znacznie spada,

bardzo wysokie ubezpieczenie OCS (do 300 000 euro) gwarantujące stuprocentowe

bezpieczeństwo ładunku w trakcie realizacji,

indywidualne podejście do każdego, pojedynczego zlecenia.

Chcesz zlecić szybki przewóz swojego towaru w Gdyni, na terenie całego kraju lub Europy? Nie wahaj się — wypełnij darmowy formularz wyceny lub zadzwoń!

Niczym nie ryzykujesz, a zyskać możesz fachowy transport w atrakcyjnej cenie. Już na wstępie otrzymasz bezpłatnie profesjonalne doradztwo i pomoc ekspertów transportu.

Usługi transportowe Gdynia — rzetelny przewoźnik dla Twojej firmy

Nasze przewozy zyskują aktualnie coraz więcej zwolenników, rośnie też liczba zadowolonych zleceniodawców. Niezwykle nas to cieszy, ponieważ dyrektorzy, właściciele przedsiębiorstw i osoby prywatne, korzystające z naszych usług, oceniają je bardzo wysoko — na poziomie 5/5.
Zadowolenie ze zrealizowanych transportów w wysokości 99% jest dla nas ogromnym powodem do dumy. Nieustannie polepszamy poziom oferowanych przewozów i usprawniamy wszystkie procesy jeszcze bardziej, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Potrzeby naszych Klientów są wyznacznikiem przyszłych zmian. Zawsze staramy się dostosowywać do wymagań zleceniodawców w najwyższym możliwym stopniu. To dlatego zaufało nam tak wielu właścicieli przedsiębiorstw.

Usługi transportowe w iCaro Logistics obejmują:

przeprawy promem,
ubezpieczenie towaru,
kwestie celne i podatkowe,
organizację pozwoleń i innych niezbędnych formalności spedycyjnych,
magazynowanie,
zaplecze informacyjne na każdym etapie realizacji,
profesjonalne doradztwo wykwalifikowanej kadry spedytorów,
zarządzanie firmowymi łańcuchami dostaw.

Firma transportowa Gdynia

W naszej firmie spedycyjnej wykonujemy transporty: drobnicowe, całopojazdowe, bezpośrednie, z doładunkiem, ponadgabarytowe, ekspresowe, i inne.

transport-gdynia

Przedsiębiorcy szczególnie doceniają możliwość skorzystania z ekspresowych przewozów.
W sytuacji pilnych potrzeb dostawczych, realizację możemy rozpocząć błyskawicznie – niemal natychmiast po wycenie. Pozwala to oszczędzać cenny czas, dbając o terminowość dostaw.
Dla wielu krajowych firm stanowimy jedynego partnera przewozowego, co oznacza, że jesteśmy odpowiedzialni za przebieg wszystkich dostaw w przedsiębiorstwach. Dzięki zleceniu nam wykonania całości usług spedycyjnych, właściciele i dyrektorzy firm zyskują pewność profesjonalnego wykonania każdego pojedynczego transportu.

Międzynarodowe, jak i krajowe przewozy, są całkowicie bezpieczne, dzięki wysokiemu ubezpieczeniu OCS, jakim dysponujemy. Kwota do 300 000 euro to solidne zabezpieczenie dla każdego Klienta, potwierdzające naszą rzetelność i wiarygodność jako przewoźnika.

Firma spedycyjna Gdynia

Posiadamy wszystkie certyfikaty i pozwolenia na wykonywanie działań spedycyjnych. Nasza kadra wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Analitycy, spedytorzy, logistycy i kierowcy łączą swe siły, by świadczyć tylko najwyższy poziom usług. Zatrudniamy jedynie kulturalnych i życzliwych Klientom kierowców, znających doskonale krajowe i europejskie trasy. Jesteśmy na bieżąco z każdą zmianą czy unowocześnieniem, a branżową wiedzę i know-how stale rozwijamy.

Nasze usługi spedycyjne to także:

 spedycje kontenerowe Gdynia,
spedycja drogowa Gdynia.

Już niedługo w Gdyni powstanie kolejna oficjalna siedziba iCaro Logistics.

Gdynia poprzez bliskość do morza stanowi łącze polskiego przemysłu z międzynarodowymi rynkami. W tym mieście znajduje się port morski (drugi pod względem liczby przeładunków w Polsce). Jego specjalnością są kontenerowe przeładunki, jednak także pod względem obsługi pasażerskiej jest jednym z głównych portów Trójmiasta. W mieście tym swoją siedzibę ma wiele znanych firm różnorodnych branż (spożywczych, żeglugowych, elektronicznych, budowlanych, i innych).

Spedycja Gdynia — punktualnie i wszędzie tam, gdzie chcesz

Z jednakową dbałością i punktualnością realizujemy zarówno transport krajowy Gdynia, jak i transport międzynarodowy Gdynia. Przewozy do i z Trójmiasta to między innymi:

transport ciężarowy Gdynia,
transport ponadgabarytowy Gdynia,
transport niskopodwoziowy Gdynia,
transport ADR Gdynia.

Przewozimy towary i materiały zabezpieczone na paletach i europaletach, jak również w kontenerach, skrzyniach, beczkach, workach itp. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że każdy ładunek przygotowujemy do drogi solidnie — w najlepszy możliwy sposób. Od tworzyw bardzo delikatnych, kruchych i drogocennych po wielkogabarytowe i ciężkie przedmioty — wszystko zabezpieczamy i przewozimy z poszanowaniem restrykcyjnych przepisów. W naszej pracy korzystamy z fachowego sprzętu, takiego jak: windy wyładowcze, podnośniki, wózki widłowe, dźwigi itp.

Gdynia transport w iCaro Logistics jest do Twojej dyspozycji!
Sprawdź, jak działamy.

Indywidualne podejście gwarantuje, że uzyskasz u nas usługę idealną dla Twoich potrzeb.

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?