Transport Węgry

Transport do/z Węgier to usługa przewozowa iCaro Logistics, zawierająca wiele udogodnień dla Klientów. Jak wiemy, należą one do jednych z najbliższych kierunków transportowych Polski, które realizujemy codziennie. Nasi zleceniodawcy, zawsze otrzymują tylko spersonalizowany pakiet usług. Szyte na miarę” transporty to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie dopasować się do preferencji i wymagań każdego, oszczędzając czas i pieniądze.

Transport na Węgry do każdego zakątka kraju

Realizując transport na Węgry, jeździmy w każde, wybrane przez Klienta miejsce. Najczęściej celem są miasta: Budapeszt, Segedyn, Debreczyn, Pecz, Miszkolc. Przedsiębiorcy polscy i węgierscy współpracują ze sobą na wielu płaszczyznach, dlatego usługi przewozowe są ważną potrzebą.

Transport z Węgier i na Węgry obejmuje głównie:

samochody, motory i pojazdy rolnicze,
maszyny i części do maszyn przemysłowych, rolniczych,
konstrukcje metalowe,
przesyłki ponadgabarytowe,
żywność,
leki, farmaceutyki,
meble.

Nasza firma to rzetelny partner dla wielu przedsiębiorstw. Profesjonalnie organizujemy między innymi przewóz towarów na zagraniczne targi. Obsługujemy przeprowadzki firm, a także osób prywatnych. Co ważne, dopasowujemy użyte środki i cały przebieg procesu do budżetu Klienta. Skutecznie i na czas wykonujemy również niestandardowe i bardziej wymagające zlecenia jak np. transport materiałów niebezpiecznych (ADR).

Przewozy na Węgry

transport-wegryWęgry położone są w Europie Środkowej. W państwie tym zastosowany został trójpoziomowy podział administracyjny. Całe terytorium dzieli się na komitaty, te z kolei na powiaty, które ostatecznie podzielone są na gminy. Niemal całe terytorium kraju leży w obszarze Kotliny Panońskiej. Ukształtowanie tamtejszego terenu jest nizinne i równinne. W kraju obowiązuje waluta forint. Węgry są członkiem UE, NATO, ONZ i Grupy Wyszehradzkiej. W gospodarce kraju najważniejszą funkcję pełni przemysł i rolnictwo. Przemysł chemiczny, maszynowy i elektroniczny stanowi główny punkt rozwoju. Ważną rolę gra także wysoko rozwinięte i zmechanizowane rolnictwo. W węgierskim rolnictwie prym wiodą uprawy pszenicy, kukurydzy, jęczmienia, ale również unowocześnione warzywnictwo.

Wykonując usługę przewozową na Węgry, korzystamy z nowoczesnych pojazdów i specjalistycznego sprzętu załadunkowego. W transporcie ciężarowym wykorzystujemy głównie: ciągniki, chłodnie, ciężarówki do 24 t, pojazdy oplandekowane z podnoszonym dachem, wywrotki, cysterny, platformy, samochody niskopodwoziowe.

Usługa Węgry transport — tylko indywidualne podejście do Twojego zlecenia

Potrzebujesz szybkiego transportu z Polski na Węgry lub z Węgier do Polski? Nie ryzykuj, wybierz tylko sprawdzoną firmę spedycyjną!

Zrealizujemy transport specjalistyczny, ekspresowy, chłodniczy, ponadgabarytowy, bezpośredni czy dedykowany. W spedycji ważna jest profesjonalna flota i nowoczesny sprzęt, ale o sukcesie w przeważającej mierze decyduje czynnik ludzki. Za co pokochali nas stali zleceniodawcy? Właśnie za indywidualne podejście do każdego, pojedynczego zlecenia. Można by pomyśleć, że po tylu latach doświadczenia w łatwo popaść w rutynę czy monotonię. Jednak w naszym przypadku nic takiego nie ma miejsca. Pomimo że o logistyce, spedycji i transporcie wiemy wszystko, codziennie do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zapałem.

W iCaro Logistics zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów transportu. To ludzie nie tylko z ogromną wiedzą branżową, ale także z pasją do pracy w spedycji. Zawsze wiemy, jak szybko ominąć korki, sytuacje losowe na drodze lub ograniczenia w ruchu drogowym dla aut ciężarowych.

Ponadto, oprócz dowozu drogowego, oferujemy również transport szynowy, samolotowy, intermodalny.

Klienci mogą na bieżąco śledzić położenie swojej przesyłki. Przez cały czas trwania procesu są pod całodobową opieką konsultanta, który informuje ich o każdym etapie realizacji.

Transport Węgry — nasze usługi

transport-węgry

Z najwyższym zaangażowaniem realizujemy zarówno usługi dla stałych Klientów, jak i jednorazowe przejazdy dla osób prywatnych. Nasi eksperci zawsze służą bezpłatną poradą, dotyczącą doboru odpowiedniego sposobu i środka transportu.

Spedycja Węgry obejmuje, oprócz przewozu, także każdą dodatkową formalność. Nasz zespół skrupulatnie analizuje potrzeby Klienta i doradzą optymalne trasy. Organizujemy zaświadczenia podatkowe, potrzebną dokumentację, magazynowanie, odprawy celne. Fachowo zarządzamy łańcuchem dostaw, dlatego zlecając spedycję nam, nie musisz już niczym się martwić.

Wypełnij nasz niezobowiązujący i bezpłatny formularz wyceny lub zadzwoń!

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222