Transport Świnoujście

Transport Świnoujście to kompleksowa oferta iCaro Logistics. Realizując ją, dostarczamy różnorodne ładunki w Polsce i za granicą. Priorytetem naszych działań zawsze było i będzie indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Firma transportowa Świnoujście

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w spedycji iCaro potrafi działać nieszablonowo, bez rutynowych, utartych schematów. Zawsze znajdujemy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązanie. Nawet jeśli jego działalność jest niestandardowa czy niszowa.

Transport ŚwinoujścieWykonamy dla Ciebie m.in. transport: wielkogabarytowy, całopojazdowy, drobnicowy, ekspresowy, chłodniczy, paletowy i inne.

Pracujemy dla wielu krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw, a także dla Klientów indywidualnych. Wszystkie przewozy realizujemy zawsze bezpiecznie i punktualnie. Stanowimy zaufanego partnera spedycyjnego dla polskich i zagranicznych firm — m.in. z branży spożywczej. Chłodnicze dostawy możemy zorganizować dla Ciebie od ręki.

Zadzwoń i poproś o fachową poradę naszych konsultantów! Możesz też wypełnić bezpłatny formularz wyceny na naszej stronie internetowej. Odpowiedź otrzymasz niezwłocznie.

Usługi transportowe w Świnoujściu

Wśród przewożonych przez nas towarów są:

 • meble i sprzęt RTV/AGD,
 • kruszywo i materiały sypkie,
 • maszyny budowlane/przemysłowe,
 • części zamienne maszyn i urządzeń,
 • samochody osobowe i pojazdy rolnicze/przemysłowe,
 • nawozy i chemikalia,
 • leki,
 • żywność,
 • płody rolne,
 • towary wielkogabarytowe.

W iCaro Logistics zapewniamy również tanie składowanie towaru w naszych przestronnych halach magazynowych. Są one usytuowane w kilku różnych regionach Polski. Umożliwiamy Klientom przechowywanie dużej ilości materiałów w atrakcyjnych cenach. Jest tak dlatego, że nie musimy zlecać tej usługi innym wykonawcom. 

Świnoujście transport 

Świnoujście uchodzi za jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na polskim wybrzeżu. Stanowi miasto na prawach powiatu. Leży w województwie zachodniopomorskim. Co ciekawe, jako jedyne miasto w Polsce, usytuowane jest na kilku wyspach. Sąsiaduje z Morzem Bałtyckim od północy, zaś od strony zachodniej ma granicę państwową z Niemcami

Miasto znane jest z wielu atrakcji wypoczynkowych, czym przyciąga dużą liczbę turystów na przestrzeni całego roku. Stanowi również istotny punkt morskiej gospodarki krajowej. Na jego terytorium znajduje się jeden z czterech najważniejszych portów morskich w Polsce. W Świnoujściu znajduje się również baza marynarki wojennej.

Coraz większa liczba firm chętnie inwestuje w mieście, co znacznie przyczynia się do wzrostu dochodów. W przeliczeniu na jednego mieszkańca, pod względem dochodów, Świnoujście zajęło 7 miejsce w rankingu, w roku 2015. 

Transport do/ze Świnoujścia

Dla transportu i spedycji ogromne znaczenie ma terminal promów morskich. Gwarantuje on połączenia Świnoujścia z Danią i Szwecją w zakresie transportu samochodów osobowych/ciężarowych, wagonów kolejowych, jak również turystyki pasażerów. 

Firma transportowa ŚwionujścieTo także bardzo ważne miejsce dla całej Europy Środkowej, ponieważ łączy ją z państwami Skandynawii. Od strony zachodniej, na granicy polsko-niemieckiej, funkcjonuje przejście Świnoujście-Ahlbeck, otwarte dla ruchu drogowego. Analogicznie, od strony południowo-zachodniej działa podobne przejście, Świnoujście-Garz.

To właśnie umożliwienie ruchu samochodowo-autokarowego, jak również zniesienie kontroli paszportowej na obu tych przejściach, przyczyniły się w dużej mierze do tak znacznego napływu turystów z krajów sąsiadujących. Nie bez znaczenia jest także niedalekie położenie Świnoujścia od Berlina (dystans jedynie 160 km).

Rejon miasta, znajdujący się na wyspie Wolin, stanowi swoistą funkcję przemysłową. Położone są tam m.in. węzły komunikacyjne czy zakłady i ośrodki, związane z gospodarką morską. W tej dzielnicy znajduje się także dworzec PKS i PKP.
Dla transportu ważną rolę pełni dochodząca tam droga międzynarodowa E-65

Fachowa spedycja w Świnoujściu

Oprócz samego dostarczenia towaru możemy zaoferować Klientom znacznie więcej. Nasza spedycja to kompleksowa oferta, w której skład wchodzą także:

 • odprawy celne,
 • formalności podatkowe,
 • ubezpieczenie ładunku,
 • magazynowanie,
 • zarządzanie firmowymi łańcuchami dostaw,
 • przeprawy promem,
 • profesjonalne doradztwo spedycyjne, 
 • organizacja niezbędnych pozwoleń,
 • i inne formalności.

iCaro Logistics dysponuje bardzo wysokim ubezpieczeniem spedytorskim OCS. Jego wymiar to kwota aż do 300 000 euro. W ten sposób bierzemy na siebie całkowitą odpowiedzialność za powierzone nam ładunki i dostarczenie ich we wskazane miejsce w stanie nienaruszonym. 

Profesjonalna flota i najlepsi specjaliści

Nasza spedycja to wykorzystywanie na co dzień tylko optymalnych rozwiązań. Dysponujemy profesjonalnym taborem pojazdów, o różnorodnych parametrach i pakowności. Flota, z jakiej korzystamy, to m.in.:

Wykorzystujemy nowoczesne technologie w transporcie. Samochody są wyposażone w system nawigacji GPS i specjalne telefony.  Poproś o darmową wycenę telefonicznie lub poprzez formularz.

Skorzystaj z naszego przewozu w Świnoujściu lub gdziekolwiek zechcesz!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222