Transport Gdańsk

Transport Gdańsk w iCaro Logistics to wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chcesz zlecić przewóz swojego towaru z i do Gdańska. Kompleksowo organizujemy zarówno usługę transport krajowy Gdańsk, jak i transport międzynarodowy Gdańsk. Dla właścicieli niewielkich firm, dużych przedsiębiorstw i Klientów indywidualnych, dostarczamy niemal każdy rodzaj towaru. Dowozimy ładunki pod wskazany adres na terenie całej Polski, Europy, jak również wielu państw spoza kontynentu.

Transport Gdańsk

transport-gdanskSpecjalizujemy się także w przewozach bardziej wymagających przesyłek jak np. produkty żywnościowe. Artykuły przemysłu spożywczego stanowią sporą część naszych transportów firmowych. Za pomocą specjalnych pojazdów, wyposażonych w chłodnie, przetransportujemy towary, które wymagają określonej temperatury, wilgotności i zasad zachowania higieny. Nie obawiamy się też zleceń, dotyczących dostarczania produktów szczególnie kruchych i delikatnych, materiałów niebezpiecznych czy wielkogabarytowych ładunków.

Dużą zaletą spedycji iCaro Logistics jest także profesjonalne zarządzanie łańcuchami dostaw, jakie oferujemy właścicielom i dyrektorom film polskich i zagranicznych. Dzięki tej usłudze menedżerowie i przedsiębiorcy mogą spać spokojnie, wiedząc, że każdy towar trafi w odpowiednie miejsce bezpiecznie i zawsze bez opóźnień. Dysponujemy nowoczesną i bardzo różnorodną flotą pojazdów o wielkości, ładowności i wyposażeniu, dostosowanych do wymagań Klientów. Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź korzystny Gdańsk transport!

Wypełnij bezpłatny formularz wyceny i uzyskaj pomoc ekspertów logistyki.
Wycena przewozu jest całkowicie niezobowiązująca.

Usługi transportowe Gdańsk — punktualnie i szybko

Usługi transportowe Gdańsk to nie tylko sama dostawa odpowiednio dobranym środkiem transportu. Dla naszych zleceniodawców kompleksowo wykonujemy wszystkie dodatkowe formalności. Realizujemy między innymi:

♦ ubezpieczenie ładunku,
fachowe doradztwo logistyczne i spedycyjne,
profesjonalne zarządzanie łańcuchami dostaw,
kwestie podatkowe,
przeprawy promowe,
odprawy celne,
tanie magazynowanie i wiele więcej.

Sprawdzona firma transportowa Gdańsk

transport-gdanskRealizując profesjonalne usługi spedycyjne, przeprowadzamy m.in.:

transport kontenerów Gdańsk,
transport ciężarowy Gdańsk,
transport ponadgabarytowy Gdańsk,
transport HDS Gdańsk,
transport niskopodwoziowy Gdańsk,
transport chłodniczy Gdańsk.

W iCaro Logistics możesz zlecić dostawę: lądową, morską, szynową, samolotową,
intermodalną, multimodalną. Naszym Klientom oprócz darmowej wyceny oferujemy także bardzo atrakcyjne ceny składowania towarów. Posiadamy własne, bardzo przestronne hale magazynowe, zlokalizowane w kilku miastach Polski. Są one przystosowane do przechowywania dużej ilości różnorodnych materiałów i towarów, a ponieważ nie musimy zlecać magazynowania innym podmiotom, możemy zaoferować Klientom tę usługę w dużo niższych cenach.

Firma spedycyjna Gdańsk

Gdańsk to ośrodek morskiej gospodarki i komunikacyjny węzeł północnej Polski. Ze względu na duży port handlowy, zlokalizowany na jego terenie, zapotrzebowanie na profesjonalne usługi przewozowe jest ciągłe. Miasto stanowi stolicę województwa pomorskiego i jest ośrodkiem aglomeracji trójmiejskiej, z szóstym miejscem w Polsce pod względem liczby ludności. Na gospodarkę największy wpływ mają przedsiębiorstwa branży stoczniowej, energetycznej, petrochemicznej, metalowej i odzieżowej. W mieście tym, co rok ma miejsce mnóstwo targów dla różnorodnych branż. Na wiele z nich produkty i towary dostarczane są także za pośrednictwem naszych usług. Niedługo pojawi się kolejna oficjalna siedziba iCaro Logistics — tym razem w mieście Gdańsk.

Spedycja Gdańsk — bezpieczeństwo i dbałość o szczegóły

Najważniejsza w iCaro Logistics jest wiarygodność, rzetelność i całkowita transparentność działania. To dlatego szczególnie dbamy o kwestie bezpieczeństwa, na każdym etapie realizacji. Posiadamy polisę bardzo wysokiego ubezpieczenia spedytorskiego — na kwotę do 300 000 euro. Przywiązujemy wagę do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki na czas załadunku, transportowania i rozładunku w miejscu docelowym. Rzetelność doceniają nasi zleceniodawcy, dla których stanowimy wiarygodnego partnera biznesowego.

Cała nasza kadra to zespół doskonale przygotowanych i przeszkolonych do swoich zadań spedytorów, analityków, logistyków i kierowców. Naszą siłę stanowią najlepsi specjaliści transportu. Posiadamy pozwolenia i branżowe certyfikaty, poświadczające profesjonalną wiedzę i umiejętności spedycyjne.

Twój sprawdzony przewoźnik na Pomorzu

Przemawia za nami duże doświadczenie w przewozach krajowych i międzynarodowych, a także wyjątkowo przychylne opinie zleceniodawców. Klienci oceniają nasze usługi na poziomie 5/5. Jesteśmy dumni z tego, że aż 99% z nich wykazuje dużą satysfakcję z wykonanego transportu.

Pamiętaj, że wybierając przewóz do/z Gdańska w iCaro Logistics nie płacisz nigdy za podstawienie pojazdu do punktu załadowania. Koszt transportu naliczany jest dopiero od momentu rozpoczęcia trasy, jaką samochód pokonuje już wraz z Twoim materiałem.

Zadzwoń do nas lub napisz i skorzystaj z profesjonalnych usług spedytorskich!

Poznaj nasze niskie stawki przewozowe i zleć transport zawodowcom.

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?