Transport Gdańsk

Transport Gdańsk w iCaro Logistics to wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chcesz zlecić przewóz swojego towaru. Kompleksowo organizujemy zarówno usługi krajowe, jak i międzynarodowe do i z Gdańska. Dla właścicieli niewielkich firm, dużych przedsiębiorstw i Klientów indywidualnych, dostarczamy niemal każdy rodzaj towaru. Dowozimy ładunki pod wskazany adres na terenie całej Polski, Europy, jak również wielu państw spoza kontynentu.

gdansk-firma-icaro-transport

Transport Gdańsk — co przewozimy?

Specjalizujemy się także w przewozach bardziej wymagających przesyłek jak np. produkty żywnościowe. Artykuły przemysłu spożywczego stanowią sporą część naszych transportów firmowych. Za pomocą specjalnych pojazdów, wyposażonych w chłodnie, przemieścimy towary, które wymagają określonej temperatury, wilgotności i zasad zachowania higieny. Wybierz nasz transport chłodniczy! Pomorskie to region, w którym nasza firma transportowa działa od lat, oferując klientom usługi na najwyższym poziomie. Nie obawiamy się też zleceń, dotyczących dostarczania produktów szczególnie kruchych i delikatnych, materiałów niebezpiecznych czy wielkogabarytowych ładunków. Oferujemy też transport ciężarowy. Pomorskie województwo to jeden z wielu obszarów, na jakim pracujemy.

Wypełnij bezpłatny formularz wyceny i uzyskaj pomoc ekspertów logistyki. Wycena przewozu jest całkowicie niezobowiązująca.

Usługi transportowe Gdańsk — punktualnie i szybko

Realizowanie przez nas zleceń to nie tylko sama dostawa odpowiednio dobranym środkiem transportu. Dla naszych zleceniodawców kompleksowo wykonujemy wszystkie dodatkowe formalności. Realizujemy między innymi:

♦ ubezpieczenie ładunku,
fachowe doradztwo logistyczne i spedycyjne,
profesjonalne zarządzanie łańcuchami dostaw,
kwestie podatkowe,
przeprawy promowe,
odprawy celne,
tanie magazynowanie i wiele więcej.

Sprawdzona firma transportowa Gdańsk

gdansk-firma-icaro-spedycjaRealizując profesjonalne usługi spedycyjne, przeprowadzamy m.in. transport:

kontenerów,
ciężarowy,
ponadgabarytowy,
HDS,
niskopodwoziowy,
chłodniczy.

iCaro Logistics to firma spedycyjna, w której możesz zlecić dostawę: lądową, morską, szynową, samolotową, intermodalną, multimodalną. Naszym Klientom oprócz darmowej wyceny oferujemy także bardzo atrakcyjne ceny składowania towarów. Posiadamy własne, bardzo przestronne hale magazynowe, zlokalizowane w kilku miastach Polski. Są one przystosowane do przechowywania dużej ilości różnorodnych materiałów i towarów, a ponieważ nie musimy zlecać magazynowania innym podmiotom, możemy zaoferować Klientom tę usługę w dużo niższych cenach.

Charakterystyka miasta

Gdańsk stanowi centrum kulturalne, naukowe, a co najważniejsze gospodarcze. Tworzy również jeden z ważniejszych szlaków komunikacyjnych Polski północnej. Jest stolicą województwa pomorskiego, cennym ośrodkiem gospodarki morskiej, w którym funkcjonuje okazały port handlowy.

Miasto położone jest na skrzyżowaniu istotnych szlaków transportowych. W Gdańsku przecinają się trzy trasy europejskie: E28, E75 oraz E77. W Porcie początek swój ma droga krajowa nr 91. Dodatkowo krzyżują się tam droga krajowa nr 7, jak również drogi ekspresowe S6 i S7. Gdańsk dysponuje dwiema obwodnicami tranzytowymi – Trójmiasta oraz Południową Obwodnicą Gdańska.

W mieście tym dobrze działa również transport kolejowy, a także morski. Gdańsk posiada największy port w Polsce. Przeładowuje się w nim ogromną ilość towarów. Większość z nich stanowią przeładunki masowe ciekłe oraz suche. Resztę stanowiły kontenery, ładunki drobnicowe i inne. W Gdańsku mieści się także trzeci co do wielkości biorąc pod uwagę ruch pasażerski port lotniczy w Polsce.

Gdańsk jest cennym ośrodkiem gospodarczym położonym nad Morzem Bałtyckim. Jako miejsce swojej działalności miasto to wybrało około 52 tys. przedsiębiorstw. Najistotniejszą rolę odgrywają branże: stoczniowa, petrochemiczna, energetyczna, odzieżowa, metalowa, materiałów budowlanych oraz handlu detalicznego.

Spedycja Gdańsk — bezpieczeństwo i dbałość o szczegóły

Najważniejsza w iCaro Logistics jest wiarygodność, rzetelność i całkowita transparentność działania. To dlatego szczególnie dbamy o kwestie bezpieczeństwa, na każdym etapie realizacji. Posiadamy polisę bardzo wysokiego ubezpieczenia spedytorskiego — na kwotę do 300 000 euro. Przywiązujemy wagę do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki na czas załadunku, transportowania i rozładunku w miejscu docelowym. Rzetelność doceniają nasi zleceniodawcy, dla których stanowimy wiarygodnego partnera biznesowego.

Cała nasza kadra to zespół doskonale przygotowanych i przeszkolonych do swoich zadań spedytorów, analityków, logistyków i kierowców. Naszą siłę stanowią najlepsi specjaliści transportu. Posiadamy pozwolenia i branżowe certyfikaty, poświadczające profesjonalną wiedzę i umiejętności spedycyjne.

Dużą zaletą spedycji jest także profesjonalne zarządzanie łańcuchami dostaw, jakie oferujemy właścicielom i dyrektorom film polskich i zagranicznych. Dzięki tej usłudze menedżerowie i przedsiębiorcy mogą spać spokojnie, wiedząc, że każdy towar trafi w odpowiednie miejsce bezpiecznie i zawsze bez opóźnień.

Twój sprawdzony przewoźnik na Pomorzu

Zrealizujemy nie tylko transport krajowy, ale również transport międzynarodowy. Gdańsk jest częstym miejscem naszych rozładunków i załadunków. Dostajemy najczęściej takie trasy jak: Gdańsk-Berlin, Gdańsk-Sztokholm, Gdańsk-Warszawa i wiele, wiele więcej! Sprawdź nas!

Pamiętaj, że wybierając przewóz do/z Gdańska w iCaro Logistics nie płacisz nigdy za podstawienie pojazdu do punktu załadowania. Koszt przewozu naliczany jest dopiero od momentu rozpoczęcia trasy, jaką samochód pokonuje już wraz z Twoim materiałem.

Zadzwoń do nas lub napisz i skorzystaj z profesjonalnych usług spedytorskich!
Poznaj nasze niskie stawki przewozowe i zleć transport zawodowcom.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222