Transport Łotwa

Jest to jeden z najczęstszych kierunków europejskich przewozów, oferowanych w iCaro Logistics. Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność solidnej i fachowej realizacji Twojego zlecenia, zachęcamy do skorzystania z naszych usług, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Zapewniamy profesjonalne zarządzanie łańcuchem dostaw i monitorowanie na bieżąco każdego etapu realizacji. Sprawdź szczegóły już teraz!

Transport Łotwa z iCaro

transport-łotwa

Nasi doświadczeni spedytorzy zrealizują dla Ciebie transport ciężarowy, kolejowy, lotniczy, a także morski, czy intermodalny

Zaufali nam menedżerowie i właściciele głównych krajowych przedsiębiorstw. Ponadto jesteśmy partnerem biznesowym zarówno dla małych, jak i średnich firm międzynarodowych. Z Polski na Łotwę regularnie przewozimy maszyny, meble, i inne towary. Znamy wszystkie trasy, a zdobywane latami doświadczenie procentuje. Klienci oceniają poziom świadczonych przez nas usług na najwyższą notę – 5/5.

Wychodzimy naprzeciw także potrzebom pilnego transportu, zapewniając możliwość przewozów ekspresowych. Gdy liczy się czas, usługę możemy zorganizować nawet kilka godzin po zgłoszeniu zapotrzebowania.

Napisz do nas już dziś i pozwól nam wycenić Twoje zlecenie! Jest to zawsze całkowicie bezpłatne, a odpowiedź uzyskasz błyskawicznie. 

Transport na Łotwę — szybko i tanio

Łotwa to kraj położony w Północnej Europie. Sąsiaduje on z Rosją, Białorusią, Litwą i Estonią. Składa się z 9 wydzielonych miast i 110 powiatów. Jest państwem unitarnym. Przynależy do UE, NATO, ONZ, OBWE. Klimat tego kraju jest kontynentalny, umiarkowany. Gospodarka prężnie się rozwija.

Przewozy w tym kierunku, jak i przeciwnym, obejmują najczęściej:

urządzenia elektroniczne,
żywności,
leki,
meble,
materiały budowlane,
transport na targi,
przeprowadzki.

Przewożąc ładunki do Łotwy, jeździmy na ogół do miast: Ryga, Lipawa, Dyneburg, Jurmała, Jełgawa i inne. Co istotne, regularnie transportujemy towary do każdego zakątka Europy, a także poza kontynent. Nasz klucz do sukcesu leży w zgranym zespole, który cechują nie tylko najwyższe kwalifikacje, ale też pasja do tej branży. To specjaliści spedycji biorą na siebie całkowitą odpowiedzialność za dowiezienie Twoich przesyłek we wskazane miejsce, punktualnie i bezpiecznie. Ponadto mamy doświadczenie również w transporcie wysoce wartościowych przedmiotów — antyków, dzieł sztuki, rzeźb itp. Nie straszne nam żadne wyzwanie, bo wiemy, że wiedza branżowa pozwala nam zrealizować każde zlecenie. Przewozimy towary delikatne jak szkła, lustra, porcelana, rośliny.

Transport Polska — Łotwa, wybierz bezpieczne przewozy

Poszukując firmy spedycyjnej, warto zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo towaru podczas dostawy. O poziomie tego bezpieczeństwa świadczy m.in. wysokość i rodzaj polisy ubezpieczeniowej, jaką dysponuje firma. iCaro Logistics wyróżnia bardzo wysoki poziom ubezpieczenia — do 300 000 euro. Zdecydowanie nie każda firma transportowa może pochwalić się takim wymiarem polisy ubezpieczeniowej. Jakie korzyści daje to Tobie? Przede wszystkim całkowitą pewność, że Twoje przesyłki są bezpieczne w trakcie załadunku, przeładunku, przewozu, magazynowania i rozładunku. Dodatkowym plusem jest możliwość znacznie tańszego składowania towarów. Zapewniamy to dzięki posiadaniu własnego, dużego magazynu w Bydgoszczy. Mamy cały potrzebny sprzęt do załadunku: wózki widłowe, podnośniki, windy hydrauliczne, i inne.

Transport ŁotwaRealizując transport Polska — Łotwa dowozimy załadunki:

na paletach,
na europaletach,
w kontenerach.

Dostarczamy także konstrukcje wielkogabarytowe i drobnicę przewożoną luzem lub w innej formie zabezpieczenia (np. kosz, worek, skrzynia).

Tanie przewozy do krajów bałtyckich

W iCaro Logistics wykonujemy tanie przewozy do krajów bałtyckich. Transporty do Łotwy, Litwy i Estonii przebiegają zawsze bezproblemowo. Równie obleganymi kierunkami przewozów są południe i zachód Europy. To, co dla innych firm jest trudne lub wręcz niemożliwe, dla nas stanowi codzienną pracę. Nie obawiamy się bardziej wymagających przewozów jak np. transport materiałów niebezpiecznych. Materiały ADR dowozimy w sposób bezpieczny dla ludzi, infrastruktury drogowej, i oczywiście — dla samych przesyłek. Regularnie dostarczamy również ładunki zawierające produkty spożywcze, mrożonki i leki. Załadunki tego rodzaju wymagają szczególnych warunków temperatury i zachowania najwyższych standardów higieny.

Nad realizacją wszystkich zleceń czuwa kadra specjalistów i indywidualny konsultant, dedykowany każdemu Klientowi. Zlecając przewóz, możesz być pewien, że na każde pytanie i wątpliwość otrzymasz natychmiast odpowiedź. Zostaną Ci też rekomendowane tylko najkorzystniejsze metody i sposoby przewozu.

Przewóz do Łotwy tylko profesjonalnym pojazdem

Transport w każdym kierunku powinien być dokonywany przez kierowców z dużym doświadczeniem. Właśnie tak jest u nas. Nowoczesne i na bieżąco sprawdzane samochody także stanowią o bezpieczeństwie załadunku. Dużym atutem iCaro Logistics jest także profesjonalny tabor pojazdów, o różnorodnych parametrach i wymiarach.

We flocie, jaką dysponujemy, znajdują się:

ciężarówki do 24 t,
busy,
platformy,
zestawy,
plandeki,
cysterny,
samochody wyposażone w chłodnie,
izotermy i wiele innych pojazdów.

Jeżeli potrzebujesz zrealizować przewóz do Łotwy — transport zleć iCaro Logistics. Gwarantujemy zadowolenie i szybkość obsługi. Wypełnij bezpłatny formularz wyceny lub zadzwoń!

Zapraszamy do współpracy!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222