Ciężko jest przecenić rolę, jaką pełni w całej gospodarce. Bez usług transportowych praktycznie żadna firma nie jest w stanie funkcjonować na rynku. Lokalne działalności, a także międzynarodowe korporacje i osoby prywatne, regularnie korzystają z usług przewozowych. Do wzrostu zapotrzebowania na transport przyczynił się z pewnością niedawny rozwój branży e-commerce, w Polsce i na świecie. Nie może zatem dziwić fakt, że przedsiębiorcy tak dużą wagę przykładają do wyboru odpowiedniej firmy spedycyjnej.

Spedycja towarowa

To niezwykle ciekawa, ale też wymagająca dziedzina. Konieczna jest znajomość obowiązującego prawa (chociażby Prawa o ruchu drogowym, ale nie tylko). Działalność ta wymaga uzyskania wielu pozwoleń, atestów i certyfikatów. To jednak nie wszystko. Spedytorzy, w swojej codziennej pracy, ponoszą ogromną odpowiedzialność za powierzone im towary do przewozu. Firmy spedycyjne powinny więc zatrudniać wyłącznie wybitnych specjalistów, którzy do swoich obowiązków przygotowani są najlepiej.

W iCaro Logistics dysponujemy całym niezbędnym zapleczem, które usprawnia proces załadunku i przemieszczenia. Możemy wykorzystać wózki widłowe, windy hydrauliczne itp. Towary możemy przewieźć na paletach, na europaletach, w kontenerach lub w innym sposobie załadunku.

Spedycja towarowa, pozwól pozytywnie się zaskoczyć

U nas znajdziesz praktycznie każdy rodzaj transportu. Regularnie dostarczamy towary i maszyny na terenie Unii Europejskiej, ale także do państw spoza niej, jak Wielka Brytania, Szwajcaria, czy Dania. Transportujemy również do krajów pozaeuropejskich. Możemy pochwalić się Certyfikatem Kompetencji Zawodowych w Transporcie. Przemawia za nami doświadczenie i satysfakcja Klientów na poziomie 99%. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, które regularnie są testowane i serwisowane. Zlecenia wykonujemy za pomocą: pojazdów oplandekowanych z podnoszonym dachem, samochodów niskopodwoziowych, platform, naczep, cystern, busów, chłodni, i wielu innych.

przewóz-towarówPoza przewozem wykonamy wszystkie dodatkowe formalności, jak ubezpieczenie towaru, kwestie podatkowe, odprawy celne, zarządzanie łańcuchem dostaw, przeprawy promem. W iCaro Logistics możesz zlecić transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy i intermodalny.

Wykonujemy również między innymi:

transport wielkogabarytowy,
transport towarów do 3,5 t,
transport towarów do 24 t.

Cennik przewozu towarów

Osoby zainteresowane transportem z reguły na początku pytają o cennik. Tu jednak podanie konkretnej odpowiedzi, bez znajomości szczegółów, jest wręcz niemożliwe. Inaczej wyceniony zostanie przewóz towarów do 3,5 ton, inaczej zaś ponadgabarytowy przewóz.

Koszt transportu przesyłek uzależniony jest od:

ilości towaru (wymiarów, wagi),
kierunku przewozu i długości trasy,
specyfiki przemieszczania (czy konieczne będą dodatkowe pozwolenia i formalności),
rodzaju transportu i wybranego środka,
innych czynników jak np. aktualne ceny paliw.

Najszybciej poznasz wycenę usługi, wypełniając formularz lub kontaktując się z nami telefonicznie. Odpowiedź uzyskasz niezwłocznie, a wycena jest darmowa. Po podaniu kilku danych na temat transportu i szybkim odpowiedzeniu na parę pytań otrzymasz od nas dokładny koszt.

Transport towarów wielkogabarytowych, znajdź odpowiednią firmę

Ten rodzaj usług wykonujemy regularnie, jako przewozy krajowe i międzynarodowe. W tej sytuacji przetransportowanie jest odrobinę bardziej skomplikowane, a to z uwagi na formalności, którym trzeba sprostać. Do zorganizowania tego typu dostaw konieczne jest uzyskanie pozwoleń, a w cały proces musi zostać zaangażowanych więcej osób. Jednak dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Każdy wykonany przez nas transport towarów ponadgabarytowych odbył się bez zakłóceń i na czas.

Usługi transportowe towarów wymagają odpowiedniego zarządzania zasobami ludzkimi, ale też wykorzystania nowoczesnej floty pojazdów i dbania o każdy, nawet najmniejszy detal. Choćby niewielka pomyłka mogłaby być opłakana w skutkach. Dlatego świadomość, szybkość i precyzja działania, stanowi zawsze punkt wyjściowy działań logistycznych.

Towary do przewiezienia muszą zostać odpowiednio załadowane i zabezpieczone. Konieczne jest zatem wykorzystanie specjalistycznego sprzętu. Dysponujemy przestronnym, własnym magazynem, usytuowanym w Bydgoszczy. Już niedługo dostępne będą również dodatkowe punkty magazynowania w innych rejonach Polski.

Bezpieczeństwo i dostawa towaru na czas

Oferujemy również transport towarów drobnicowych, całopojazdowych i przewozy ekspresowe. Możemy pochwalić się bardzo wysokim wymiarem ubezpieczenia przewożonych ładunków — do 300 000 euro. Bezpieczeństwo to podstawa każdego działania. Bez tego nawet nie rozpoczynamy pracy. Zabezpieczenie Twoich przesyłek jest dla nas zawsze głównym priorytetem. Obsługujemy zarówno niewielkie, jednorazowe dostawy, jak i ciągłe zlecenia od stałych Klientów. Nasi zleceniodawcy wiedzą, że zawsze staramy się podchodzić do realizacji dostaw maksymalnie elastycznie.

transport-towarowW iCaro Logistics najczęściej transportujemy:

maszyny przemysłowe i rolnicze,
stal i konstrukcje stalowe,
drewno, wyroby drzewne,
pojazdy o dużych gabarytach,
odzież,
meble, okna,
produkty spożywcze,
leki, farmaceutyki.

Nasza firma spedycyjna często obsługuje krajowe i międzynarodowe przeprowadzki. Jesteśmy także partnerem transportowym dla firm, organizując dla nich wyjazdy na targi.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222