Transport Norwegia

Realizujemy transport towarów do Norwegii na europaletach, paletach i w kontenerach. Co więcej, sprawnie dowozimy także ładunki drobnicowe oraz całopojazdowe. Zespół iCaro Logistics zapewnia całe zaplecze logistyczne i formalne. Spedycja to nasza specjalność. Przekonaj się już teraz!

Transport Norwegia z iCaro Logistics

transport-norwegia

Półwysep Skandynawski z reguły uważany jest za nieco trudniejszy kierunek przewozów, chociażby ze względu na klimat i szybko zmieniające się warunki atmosferyczne. My jednak każdy transport z Polski do Norwegii i w kierunku przeciwnym realizujemy wzorowo. Dodatkowo nasz doświadczony zespół spedytorów fachowo zorganizuje kwestie podatkowe, odprawy celne, przeprawy promem, ubezpieczenie towaru, i wiele innych. Mamy wszystko, by przeprowadzić bezpiecznie i na czas. Za cel obieramy najczęściej miasta: Oslo, Trondheim, Bergen, Stavanger, Kristiansand, ale i mniejsze miejscowości.

Transport na linii Norwegia — Polska i Polska — Norwegia na ogół obejmuje: maszyny, pojazdy specjalistyczne, materiały budowlane, stal, drewno, samochody i wiele innych. 

Transport z Norwegii

Norwegia to kraj położony na północy Europy. Graniczy z Rosją, Finlandią, oraz poprzez najdłuższą z granic — ze Szwecją. Z Danią sąsiaduje przez morską granicę. Panuje tam klimat umiarkowany, chłodny, morski. Charakterystyczne są też bardzo niskie temperatury (nawet poniżej -40° C). Śnieg utrzymuje się w niektórych rejonach przez niemal cały rok. Dlatego Twoje zlecenie podejmie nie tylko doświadczony, ale też wyszkolony kierowca ciężarówki czy kierowca cysterny. Norwegia jest popularnym kierunkiem turystycznym, głównie ze względu na swoje urokliwe zatoki, tzw. fiordy. Państwo dzieli się na 5 regionów oraz 11 okręgów. Te z kolei podzielone są na 365 gmin. 

Na gospodarkę kraju wpływ mają głównie branże: mechaniczna, rafineryjna, drzewna, elektrochemiczna, papiernicza. Kilkanaście nowoczesnych tras europejskich, funkcjonujących na terenie państwa, pozwala na sprawną spedycję do wielu państw Europy.

Jako partner przewozowy, na co dzień bierzemy czynny udział w eksporcie towarów ze Skandynawii. Punktualność i niezwykła dbałość o każdy aspekt jest naszym atutem. Gdy wykonujemy transport z Norwegii, najważniejsze jest dla nas całkowite bezpieczeństwo Twojej przesyłki.

Transport do Norwegii

W naszej ofercie Polska — Norwegia znajdziesz:

transport ciężarowy,
transport morski,
transport szynowy,
transport samolotowy,
transport intermodalny.

Dodatkowo znamy się na przewozie bezpośrednim, dedykowanym i ekspresowym. Zlecenia realizujemy od ręki. Jeśli zaznaczysz, że szczególnie zależy Ci na czasie, zaczniemy działać błyskawicznie.

Zorganizujemy również usługę, jaką jest HDS, ADR i transport ponadgabarytowy. Bądź pewny, że Twój przewóz jest w dobrych rękach i postaw na profesjonalne firmy transportowe. Norwegia to kraj górzysty z panującym surowym klimatem, dlatego przewóz towarów może stanowić spore wyzwanie. Nasza firma powierza to zadanie tylko najbardziej doświadczonym kierowcom. Sprawdź nas! Wypełnij darmowy formularz wyceny.

Polska-Norwegia — transport tylko z iCaro

Usługę Transport Norwegia możemy wykonać, wykorzystując np.:

cysterny,
zestawy,
tiry oplandekowane,
pojazdy niskopodwoziowe,
platformy,
lawety,
chłodnie.

Biorąc pod uwagę najwyższe standardy przewozów, na trasach wiodących przez Norwegię zabezpieczamy ładunek w szczególny sposób. Niekiedy konieczne jest użycie kolców lub łańcuchów. Zawsze jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Zapewniamy jedno z najwyższych ubezpieczeń OCS na rynku. Kiedy transport wymaga dodatkowych pozwoleń lub dostarczenia dokumentów, zajmujemy się wszystkim sami. Z uwagi na fakt, że Norwegia nie jest członkiem UE, konieczne są specjalne odprawy celne. Z naszym wsparciem merytorycznym Twój ładunek dotrze na miejsce bez niespodzianek.

Usługi transportowe Norwegia — profesjonalne wsparcie dla biznesu

transport-norwegiaJesteśmy dumni z tego, że Klienci wybierają coraz częściej oferowany przez nas transport. Norwegia to kraj, w którym już od dłuższego czasu występuje duże zapotrzebowanie na specjalistyczne przewozy, dlatego usługi i transport mają ogromne znaczenie dla gospodarki tego państwa.

Dla przedsiębiorców dużą rolę gra Porozumienie o Europejskim Obszarze Gospodarczym, zawarte pomiędzy Norwegią i innymi państwami. Zapewnia ono możliwość między innymi prowadzenia wolnego handlu.

Północ Europy — państwa skandynawskie i bałtyckie stanowią cel znacznej ilości przewozów iCaro Logistics. Transport Norwegia — Polska, jak każdy inny kierunek, ma swoją specyfikę. Nasi doświadczeni kierowcy znają każdy szczegół i niuans tych tras.

Wiemy, jak sprawnie ominąć korki, ograniczenia w ruchu czy sytuacje losowe na drodze. Nasi analitycy doradzają tylko najkorzystniejsze i najszybsze trasy przewozowe. Dodatkowo dopasują także sposób przewozu i środek transportu do Twojego budżetu.

Transport do Norwegii — ceny

Oferujemy korzystne warunki współpracy i atrakcyjne ceny przewozów. Najszybciej sprawdzisz ceny transportu, wypełniając nasz formularz wyceny.

Stworzyliśmy podstawową, a także rozszerzoną wersję zgłoszenia. Odpisując na kilka prostych pytań, dasz nam wszystkie informacje, których potrzebujemy, by wycenić dostawę. Odpowiedź uzyskasz niezwłocznie. Wyceny dokonujemy najpóźniej do 24 godzin, ale z reguły odbywa się to dużo szybciej. Po zleceniu przewozu, pod Twoją ręką 24h/dobę, będzie dostępny spedytor. Norwegia jest bardzo popularnym kierunkiem i radzimy sobie ze spedycją w tym rejonie bardzo dobrze. Jeśli chcesz, by transport z Norwegii do Polski lub transport z Polski do Norwegii odbył się natychmiast — skontaktuj się z nami już teraz!

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222