Transport Norwegia

Realizujemy transport towarów do Norwegii na europaletach, paletach i w kontenerach. Co więcej, sprawnie dowozimy także ładunki drobnicowe oraz całopojazdowe. Zespół iCaro Logistics zapewnia całe zaplecze logistyczne i formalne. Spedycja to nasza specjalność. Przekonaj się już teraz!

Transport Norwegia z iCaro Logistics

transport-norwegia

Półwysep Skandynawski z reguły uważany jest za nieco trudniejszy kierunek przewozów, chociażby ze względu na klimat i szybko zmieniające się warunki atmosferyczne. My jednak każdy transport z Polski do Norwegii i w kierunku przeciwnym realizujemy wzorowo. Dodatkowo nasz doświadczony zespół spedytorów fachowo zorganizuje kwestie podatkowe, odprawy celne, przeprawy promem, ubezpieczenie towaru, i wiele innych. Mamy wszystko, by przeprowadzić bezpiecznie i na czas. Za cel obieramy najczęściej miasta: Oslo, Trondheim, Bergen, Stavanger, Kristiansand, ale i mniejsze miejscowości.

Transport na linii Norwegia — Polska i Polska — Norwegia na ogół obejmuje: maszyny, pojazdy specjalistyczne, materiały budowlane, stal, drewno, samochody i wiele innych. 

Transport z Norwegii

Norwegia to kraj położony na północy Europy. Graniczy z Rosją, Finlandią, oraz poprzez najdłuższą z granic — ze Szwecją. Z Danią sąsiaduje przez morską granicę. Panuje tam klimat umiarkowany, chłodny, morski. Charakterystyczne są też bardzo niskie temperatury (nawet poniżej -40° C). Śnieg utrzymuje się w niektórych rejonach przez niemal cały rok. Norwegia jest popularnym kierunkiem turystycznym, głównie ze względu na swoje urokliwe zatoki, tzw. fiordy. Państwo dzieli się na 5 regionów oraz 11 okręgów. Te z kolei podzielone są na 365 gmin. 

Na gospodarkę kraju wpływ mają głównie branże: mechaniczna, rafineryjna, drzewna, elektrochemiczna, papiernicza. Kilkanaście nowoczesnych tras europejskich, funkcjonujących na terenie państwa, pozwala na sprawną spedycję do wielu państw Europy.

Jako partner przewozowy, na co dzień bierzemy czynny udział w eksporcie towarów ze Skandynawii. Punktualność i niezwykła dbałość o każdy aspekt jest naszym atutem. Gdy wykonujemy transport z Norwegii, najważniejsze jest dla nas całkowite bezpieczeństwo Twojej przesyłki.

Transport do Norwegii

W naszej ofercie Polska — Norwegia znajdziesz:

transport ciężarowy,
transport morski,
transport szynowy,
transport samolotowy,
transport intermodalny.

Dodatkowo znamy się na przewozie bezpośrednim, dedykowanym i ekspresowym. Zlecenia realizujemy od ręki. Jeśli zaznaczysz, że szczególnie zależy Ci na czasie, zaczniemy działać błyskawicznie.

Zorganizujemy również usługę, jaką jest HDS, ADR i transport ponadgabarytowy. Norwegia to kraj górzysty z panującym surowym klimatem, dlatego przewóz towarów może stanowić spore wyzwanie. Nasza firma powierza to zadanie tylko najbardziej doświadczonym kierowcom. Sprawdź nas! Wypełnij darmowy formularz wyceny.

Polska-Norwegia — transport tylko z iCaro

Usługę Transport Norwegia możemy wykonać, wykorzystując np.:

cysterny,
zestawy,
tiry oplandekowane,
pojazdy niskopodwoziowe,
platformy,
lawety,
chłodnie.

Biorąc pod uwagę najwyższe standardy przewozów, na trasach wiodących przez Norwegię zabezpieczamy ładunek w szczególny sposób. Niekiedy konieczne jest użycie kolców lub łańcuchów. Zawsze jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Zapewniamy jedno z najwyższych ubezpieczeń OCS na rynku. Kiedy transport wymaga dodatkowych pozwoleń lub dostarczenia dokumentów, zajmujemy się wszystkim sami. Z uwagi na fakt, że Norwegia nie jest członkiem UE, konieczne są specjalne odprawy celne. Z naszym wsparciem merytorycznym Twój ładunek dotrze na miejsce bez niespodzianek.

Usługi transportowe Norwegia — profesjonalne wsparcie dla biznesu

transport-norwegiaJesteśmy dumni z tego, że Klienci wybierają coraz częściej nasze usługi transportowe. Norwegia to kraj, w którym już od dłuższego czasu występuje duże zapotrzebowanie na specjalistyczne przewozy, dlatego usługi i transport mają ogromne znaczenie dla gospodarki tego państwa.

Dla przedsiębiorców dużą rolę gra Porozumienie o Europejskim Obszarze Gospodarczym, zawarte pomiędzy Norwegią i innymi państwami. Zapewnia ono możliwość między innymi prowadzenia wolnego handlu.

Północ Europy — państwa skandynawskie i bałtyckie stanowią cel znacznej ilości przewozów iCaro Logistics. Transport Norwegia — Polska, jak każdy inny kierunek, ma swoją specyfikę. Nasi doświadczeni kierowcy znają każdy szczegół i niuans tych tras.

Wiemy, jak sprawnie ominąć korki, ograniczenia w ruchu czy sytuacje losowe na drodze. Nasi analitycy doradzają tylko najkorzystniejsze i najszybsze trasy przewozowe. Dodatkowo dopasują także sposób przewozu i środek transportu do Twojego budżetu.

Transport do Norwegii — ceny

Oferujemy korzystne warunki współpracy i atrakcyjne ceny przewozów. Najszybciej sprawdzisz ceny transportu, wypełniając nasz formularz wyceny.

Stworzyliśmy podstawową, a także rozszerzoną wersję zgłoszenia. Odpisując na kilka prostych pytań, dasz nam wszystkie informacje, których potrzebujemy, by wycenić dostawę. Odpowiedź uzyskasz niezwłocznie. Wyceny dokonujemy najpóźniej do 24 godzin, ale z reguły odbywa się to dużo szybciej. Jeśli chcesz, by transport z Norwegii do Polski lub transport z Polski do Norwegii odbył się natychmiast — skontaktuj się z nami już teraz!

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?