Transport Finlandia

Potrzebujesz bezpiecznego przewozu do Finlandii? Polecamy nasz Transport Finlandia! Jesteśmy wszechstronni oraz potrafimy elastycznie dostosować się do potrzeb. Bezsprzecznie możemy przewieźć niemal wszystko — ładunki drobnicowe, dłużycowe, ponadgabarytowe i całopojazdowe — realizujemy sprawnie i zawsze na czas. Przewozimy również towary: specjalistyczne, chłodnicze i bezpośrednie, które stanowią naszą mocną stronę. Ponadto dzięki szerokiemu wyborowi pojazdów, nie mamy problemu z wykonaniem nawet trudniejszych transportów (jak np. ADR).

Transport Finlandia — sprawnie i bezpiecznie

Transport z Finlandii może przebiegać nieco inaczej, w zależności od regionu, w jakim się rozpoczyna i docelowej miejscowości, w której ma się zakończyć. To oczywiste. Jednak w przypadku tego kraju jest kilka niuansów, o których wiedzą tylko osoby od dawna związane z branżą. Dlatego zarówno przedsiębiorcy, jak i indywidualni Klienci, przewóz ładunków powinni oddawać tylko w najlepsze ręce.

W iCaro Logistics wykonujemy transport z Finlandii:

lądowy (drogowy),
morski,
samolotowy,
szynowy,
intermodalny.

Transport do Finlandii

transport-finlandia

Republika Finlandii to kraj Północnej Europy, który położony jest w sąsiedztwie Norwegii, Szwecji i Rosji. Posiada on również dostęp do Morza Bałtyckiego od zachodniej i południowej strony. Przeważa na nim teren nizinny. Występuje w nim także młoda rzeźba polodowcowa. Finlandia składa się z 19 regionów, które z kolei podzielone są na 70 mniejszych regionów. Charakterystyczne dla tej republiki są też dogodne połączenia promowe z Niemcami, Estonią, Szwecją oraz Polską. Obszar metropolitalny tworzy stolica — Helsinki wraz z miastami Vantaa i Espoo.

Do Finlandii transportujemy głównie produkty spożywcze, elektronikę, artykuły wykończeniowe i budowlane, oraz inne materiały. Za cel obieramy najczęściej miasta tj. Helsinki, Tampere, Vantaa, Espoo, Turku, Oulu. Jednak to tylko niektóre z obsługiwanych przez nas kierunków. W iCaro Logistics możemy również zorganizować dla Ciebie transport nawet w najmniej dostępne miejsca. U nas nie ma niepotrzebnych, rozbudowanych formalności. Realizując przewóz do Finlandii, działamy od zaraz!

Transport z Finlandii

Realizując transport z Finlandii do Polski, przewozimy głównie: maszyny rolnicze i przemysłowe, urządzenia stolarskie, kombajny, wyroby metalowe, części do maszyn i samochodów. Poza tym na trasie Finlandia — Polska często transportujemy też maszyny i sprzęty górnicze, a także wyroby przemysłu metalurgicznego.

Kraj ten jest znany z produkcji dużej ilości samochodów specjalistycznych (wojskowych i ciężarowych). Dodatkowo Republika Finlandii słynie z wysoko rozwiniętego przemysłu metalowego, maszynowego i drzewnego. Ważną rolę w gospodarce odgrywa również hutnictwo i rolnictwo.

Transport możemy wykonać z pomocą najbardziej specjalistycznych pojazdów, tj. cysterny, platformy, wywrotki czy samochody niskopodwoziowe — u nas znajdziesz to wszystko! Wybierając usługi iCaro Logistics nie musisz już współpracować z żadną inną firmą. Oferujemy Ci nawet możliwość magazynowania dużych gabarytowo przesyłek w naszym własnym magazynie. Z pewnością cena transportu może bardzo pozytywnie Cię zaskoczyć. Tym bardziej, jeśli zgłosisz zapotrzebowanie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Spedycja Finlandia — najlepsza cena

Jako kierunek transportu ciężarowego Finlandia nie należy do najłatwiejszych kierunków. Spowodowane jest to różnymi czynnikami. Przede wszystkim rolę odgrywa tutaj specyfika wymaganych formalności, połączenia drogowe, i inne okoliczności. Dlatego warto polegać tylko na długoletnim doświadczeniu. Nasi spedytorzy i kierowcy stanowią najsilniejsze ogniwo. Co więcej, przewóz ładunków, wykonany przez naszą firmę to gwarancja łączenia wysokiej jakości usług z niską ceną.

Stoją za nami lata doświadczeń i zgrany zespół. Dla nas nie ma zbyt trudnych tematów czy problemów, których nie można rozwiązać. Posiadamy wszystkie potrzebne umiejętności i know-how.

Kierowcy iCaro Logistics sprawnie ominą każdą przeszkodę jak np. korki, ograniczenia w ruchu czy sytuacje losowe na drodze. Szybko aktualizujemy dane i obieramy najlepsze trasy. Kreatywnie i elastycznie reagujemy na każde wyzwanie, wszystko po to, aby Twoja przesyłka dotarła na czas we wskazane miejsce. Rzetelność w stosunku do Klientów wyznacza nam najbardziej ambitne cele w spedycji.

Finlandia — transport i usługi iCaro

transport-finlandia

Transport z Finlandii do Polski i na odwrót realizujemy kompleksowo. Wykonamy też odprawy promowe, formalności podatkowe, odprawy celne. Ponadto fachowo zarządzamy całym łańcuchem dostaw. W iCaro Logistics nie pozostawiamy przypadkowi nawet drobnych szczegółów.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. To dlatego posiadamy ubezpieczenie ładunku wyższe niż wiele innych firm spedycyjnych. Jego wysokość dochodzi do imponującej kwoty 300 000 euro. Ponosimy całkowitą odpowiedzialność za Twój towar w trasie. Co ważne, ubezpieczenie OCS wliczone jest w cenę każdego transportu, dlatego nigdy nie płacisz za nie dodatkowo.

Zadowolenie naszych Klientów plasuje się na wysokim poziomie – 99%. Stanowi to najlepszą rekomendację i mówi samo za siebie. Ponadto oferujemy atrakcyjne ceny transportów do Finlandii, Skandynawii i innych państw Europy.

Finlandia Transport czeka na Twoje zlecenie. Wypełnij formularz wyceny i zobacz, jak szybko zorganizujemy przewóz!

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222