Transport mebli

Potrzebujesz transport mebli? W iCaro Logistics realizujemy przewóz międzynarodowy i krajowy. Niezależnie od gabarytów i wagi przedmiotów, idealnie dopasujemy trasę oraz rodzaj środka lokomocji. Wykorzystujemy wyłącznie profesjonalną flotę pojazdów. Wiele samochodów stanowią pojazdy przystosowane do ponadnormatywnego przewozu mebli. Dla nas nie istnieją towary zbyt duże do przewiezienia!

Transport mebliCo przewieziemy?

Przewieziemy meble transportem bezpośrednim ze wskazanego miejsca i dostarczymy je na terenie całej Europy. Przewozimy między innymi:

łóżka, stoły, narożniki, gabloty,
przeszklone witryny,
sofy, fotele, krzesła, leżaki, komody, materace,
meble ogrodowe,
harfy, fortepiany, duże organy,
pozostałe wyposażenie domów mieszkalnych, pomieszczeń firmowych i instytucji.

Wiemy, jak transportować szczególnie wymagające i wartościowe meble. Regularnie przewozimy antyki. Transport obrazów, rzeźb i wystaw muzealnych również należą do naszych zleceń. Posiadamy całe know-how, jak odpowiednio je zabezpieczyć. Owinięcie streczem, taśmami, stabilizacja pasami wewnątrz pojazdu sprawiają, że przesyłki zawsze docierają na miejsce bez najmniejszego uszczerbku. Dodatkowo każdy przewóz jest solidnie ubezpieczony, co gwarantuje bezpieczeństwo przesyłki w drodze, podczas załadunku, magazynowania i rozładunku.

Międzynarodowy transport mebli — zyskaj zaufanego przewoźnika

Przewóz w Europie organizujemy tak samo kompleksowo i sprawnie, jak w Polsce. Wybierając iCaro Logistics wybierasz pełen pakiet usług, dlatego nie musisz martwić się niczym więcej.

Usługi międzypaństwowe możemy wykonać także drogą morską lub powietrzną. Realizujemy przewozy ciężarowe i szynowe, a także transport intermodalny (czyli łączony). Najczęstszym celem przewozów z Polski są: Włochy, Francja, Niemcy, Belgia, Hiszpania, Wielka Brytania.

Cena mile Cię zaskoczy

Przewóz mebli wymaga od firmy spedycyjnej profesjonalnej wiedzy. Transportowane przedmioty mają niekiedy dużą wartość finansową lub choćby sentymentalną. Nietrudno zatem zgadnąć, że nie ma tu miejsca na błędy i opóźnienia.

Transport mebli cena za km

transport mebli cena za kmCena transportu uzależniona jest między innymi od długości trasy przewozowej, czasu kiedy ma zostać zrealizowany przewóz oraz  gabarytu i wagi ładunku. W przypadku kiedy Klient może nieco poczekać, jego koszt z pewnością okaże się mniejszy. Możemy bowiem wtedy dołączyć jego meble do przesyłek innych zleceniodawców.

Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz! Możesz wypełnić darmowy formularz wyceny lub zadzwonić. Koszty przewozu określimy w ciągu 24h na dobę. Każdy taki kontakt jest bezpłatny i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Transport mebli międzymiastowy — możliwy wybór oferty ekspresowej

Duża część naszych usług to dostawa między miastami. Do każdej z nich podchodzimy indywidualnie. Dopasujemy się zarówno do potrzeb niewielkich e-commerców, jak i również do ogromnych przedsiębiorstw meblarskich. Dodatkowo proponujemy możliwość transportu ekspresowego, jeśli bardzo zależy Ci na czasie.

Reasumując — przewieziemy meble i antyki do każdej miejscowości w Polsce. Nie ma dla nas miejsc niedostępnych. Nasz tabor jest w stanie zabezpieczyć każdą dostawę, a nasi Klienci oceniają nasze usługi na poziomie 5/5. Maksymalna ocena stanowi dla nas przemiłą recenzję, a także sprawia, że na przyszłość wymagamy od siebie jeszcze więcej!

Zapraszamy do współpracy.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222