Transport Płock

Potrzebujesz szybkiego dostarczenia Twoich materiałów do/z Płocka? Nasza oferta transport Płock to kompleksowa usługa, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Codziennie dowozimy towary dla płockich przedsiębiorców, jak również Klientów indywidualnych. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do różnorodnych potrzeb, dzięki czemu możemy sprostać każdemu zadaniu.

Także wymagające transporty, jak chociażby dostarczanie materiałów niebezpiecznych ADR czy przedmiotów wielkogabarytowych dla nas są codziennością. Stanowimy zaufane partnerstwo dla właścicieli firm spożywczych i przetwórczych. Dzięki profesjonalnym przewozom chłodniczym, jakie zapewniamy, regularnie korzystają oni z naszej spedycji.

Oferujemy transport:Transport Plock

Klienci iCaro Logistics wyrażają swoje zadowolenie z realizacji naszej spedycji na poziomie 5/5. Pełna satysfakcja każdego zleceniodawcy jest głównym celem naszych działań. Sprawdź sam, jak wiele możesz zyskać i zleć nam darmową wycenę ładunku. Jest ona całkowicie niezobowiązująca, a zyskać możesz ją błyskawicznie.

Firma transportowa Płock

Co charakteryzuje najlepszą firmę transportową w Płocku? Z pewnością najważniejsze powinny tu być: bezpieczeństwo towaru, szybkość dostawy i idealne dopasowanie do wymagań Klienta. W iCaro Logistics zapewniamy najwyższe bezpieczeństwo przesyłek w trasie i podczas załadunku/rozładunku. Polisa ubezpieczeniowa, jaką dysponujemy, opiewa na kwotę do 300 000 euro.

Zlecenia realizujemy szybko. Cały proces wyceny i wstępnych formalności skróciliśmy do niezbędnego minimum, by móc działać dla zleceniodawców jeszcze szybciej. Oferujemy również transporty ekspresowe. Wiemy, jak ważny jest dla właścicieli firm brak przestojów w pracy. Gdy czas gra szczególną rolę, możesz polegać na ekspresowej spedycji iCaro Logistics. W sytuacji pilnych potrzeb przewozowych wycenę uzyskasz nawet do 2 godz., a dostawę towaru możemy rozpocząć natychmiast.

Usługi transportowe Płock

Transport PlockNasze przewozy to kompleksowa oferta, która zawiera w sobie wiele dodatkowych usług spedycyjnych.

Poza transportem, realizujemy również m.in.:

  • odprawy celne,
  • tanie magazynowanie,
  • formalności podatkowe,
  • przeprawy promem,
  • zarządzanie firmowymi łańcuchami dostaw,
  • organizację potrzebnych pozwoleń,
  • ubezpieczenie towaru.

Wykonujemy transport HDS Płock. Specjalizujemy się w przewozach wielkogabarytowych, które wymagają dodatkowych pozwoleń, formalności, i synchronizacji działań co najmniej kilku specjalistów. Płock to miasto na prawach powiatu, położone nad rzeką Wisłą, w Kotlinie Płockiej, na Pojezierzu Dobrzyńskim. Leży w województwie mazowieckim i jest historyczną stolicą Mazowsza. W latach 1079-1138 miasto było stolicą Polski. Miejscowość posiada m. in. port morski i rafinerię ropy naftowej. Ma status miasta-bohatera. Płock był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Uzyskał prawa miejskie w 1237 roku. Pełnił rolę stolicy województwa płockiego w latach 1975-1998.

Dane Głównego Urzędu Statystycznego wskazują, że w roku 2021 miasto zamieszkane było przez 117 573 mieszkańców. Centralna jego część leży na prawym brzegu Wisły (na wysokości około 50 m). Lewy brzeg stanowią dzielnice: Góry, Radziwie, Ciechomice, Pradolina Wisły. Miejscowość podzielona jest na 23 osiedla, z czego 2 to osiedla przemysłowe, natomiast 21 stanowią zamieszkałe. W czerwcu 2004 roku w Płocku powstało centrum CIFAL, utworzone przez Instytut ONZ do spraw Badań i Szkoleń. Jako jedno z jedenastu podobnych jednostek na świecie szkoli samorządowców z Europy Wschodniej i Środkowej. Miastu wręczona została flaga Rady Europy właśnie za owocną współpracę w tym zakresie.

Spedycja Płock

Największy wzrost gospodarczy miejscowość odnotowała w okresie Polskiej Republiki Ludowej. To właśnie wówczas miał miejsce dynamiczny rozwój przemysłu. Powołano między innymi Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych, w roku 1945, które odpowiedzialne było chociażby za konstrukcję Mostu Łazienkowskiego w Warszawie. Powstały również Mazowieckie Zakłady Rafineryjne i Petrochemiczne, które działały od 1964 roku. Dobrze prosperowała także Fabryka Maszyn Żniwnych, która zapoczątkowała swoją działalność w roku 1870. Spod jej produkcji wychodził między innymi dobrze znamy kombajn Bizon. Dużą popularnością cieszyła się Płocka Stocznia Rzeczna, stanowiąca największy w kraju zakład produkujący tabor rzeczny żeglugi śródlądowej. Do/z Płocka najczęściej dostarczane są:

Aktualnie w mieście działa dużo firm, które konkurować mogą nie tylko z największymi przedsiębiorstwami ze stolicy, ale mają również znaczącą pozycję na arenie międzynarodowej. Są wśród nich, chociażby — koncern naftowy, zakład handlowy branży spożywczej, a także przedsiębiorstwo logistyki naftowej czy hurtownia artykułów budowlanych.

Płock — miasto rozwoju

Bez wątpienia ważny dla gospodarki i przemysłu miasta jest obecnie Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny (PPPT). To przedsięwzięcie mające za zadanie kreowanie atrakcyjnych warunków rozwoju firm. Jego działanie opiera się głównie o wspieranie innowacji, rozwoju technologii i nauki. Za cel stawia sobie także zapewnianie korzyści biznesowych i powoływanie atrakcyjnych miejsc pracy w Płocku.

To przede wszystkim tereny inwestycyjne, dysponujące rozwiniętą infrastrukturą techniczną, a także nowoczesnymi powierzchniami biurowymi. Sam park jest doskonale usytuowany i skomunikowany. Dzięki współpracy z instytucjami badawczymi, administracją publiczną, uczelniami wyższymi czy międzynarodowymi organizacjami, możliwa jest budowa korzystnych sieci kooperacji. Do Płocka przewieziemy dla Ciebie niemal każdy rodzaj ładunku.

Zadzwoń do nas lub wypełnij darmowy formularz wyceny towaru. Sprawdź naszą przewagę w spedycji i poznaj atrakcyjny cennik.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222