Transport Europa

iCaro Logistics to firma o dynamicznym rozwoju, specjalizująca się w przewozach krajowych i międzynarodowych. Jednym z naszych zagadnień dotyczących transportu międzynarodowego jest translokacja towarów w Europie. Oferujemy przewoźnictwo różnorodnych produktów do wszystkich państw europejskich. Współpracujemy zarówno z dużymi i małymi przedsiębiorstwami, jak i z klientami indywidualnymi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełne zaangażowanie w realizacji zarówno długoterminowych, jak i jednorazowych zleceń.

Skorzystaj z usługi 'transport Europa’

Stary kontynent rozciąga się na półkuli północnej i na pograniczu wschodnim i zachodnim. Jego powierzchnia wynosi ponad 10 mln km², co stanowi około 2% całkowitej powierzchni Ziemi i 7,5% powierzchni lądów. Ponadto Europa składa się z 47 niepodległych państw.

transport-europa

Mimo kryzysu gospodarczego w 2008 roku ilość transportowanych towarów stale rośnie na tym obszarze. Od rewolucji przemysłowej zwiększyła się również liczba przepływających ludzi, co skłoniło kraje europejskie do zacieśnienia współpracy. Ta kooperacja dotyczy rozwoju i utrzymania sieci transportowej, a organizacje ponadnarodowe i międzyrządowe opracowały szereg standardów i porozumień. Mają one na celu zapewnienie bezpiecznego i łatwego przemieszczania się między krajami, zarówno dla ludzi, jak i towarów.

Nasi eksperci mają rozległą wiedzę na temat przepisów obowiązujących w państwach UE. Dodatkowo zajmą się przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów, w tym tych dotyczących kwestii
celnych i podatkowych, co zagwarantuje bezproblemowy transport ładunków do ich celu.

Rodzaje transportu na terenie Europy

Dzięki zróżnicowanemu usytuowaniu oraz rozległej przestrzeni geograficznej komunikacja na tym obszarze obejmuje różnorodne metody, takie jak transport drogowy, lotniczy, morski oraz intermodalny. Spośród tych opcji usługa translokacji drogowej cieszy się największą popularnością, stanowiąc w 2016 roku aż 51 procent wszystkich przetransportowanych ton towarów.

Europejski Obszar Gospodarczy pozwala na swobodny przepływ towarów w 30 krajach. Usługi realizowane przez iCaro Logistics obejmują tranzyt w obrębie Unii, jak również poza jej granicami. Nasi doświadczeni i sprawdzeni kierowcy są w stanie przewieźć praktycznie każdy rodzaj ładunku w dowolne miejsce na tym kontynencie.

Europa — transport z firmą iCaro Logistics

Przemieszczamy ładunki różnymi pojazdami, takimi jak ciężarówki, furgonetki, indywidualne pojazdy dostawcze, przyczepy z ładunkiem oraz zestawy. Wszystkie nasze pojazdy są w dobrym stanie technicznym i poddawane regularnym przeglądom. Wybór środka transportu zależy od rodzaju przewożonego ładunku.

Jako firma spedycyjna oferujemy klientom pełnopojazdowy transport, czyli Full Truck Load (FTL), oraz translokację częściową, czyli Less Than Truck Load (LTL). Nasza zróżnicowana wiedza i doświadczenie pozwala nam na skuteczne obsługiwanie ładunków specjalistycznych takich jak towar ponadgabarytowy. Do tego typu zleceń stosujemy specjalne naczepy niskopodwoziowe.

Przy realizacji takiego zlecenia szczególnie ważne jest odpowiednie zabezpieczenie ładunku, dlatego nasi specjaliści odpowiednio go zabezpieczą. Ponadto oferujemy inne rodzaje przemieszczeń specjalistycznych, takie jak transport chłodniczy lub przewóz towarów niebezpiecznych (ADR).

Spedycja Europa kompleksowo

Spedycja jest dziedziną, która wymaga dobrej organizacji oraz umiejętności planowania. W skład naszej usługi, jaką jest spedycja Europa, wchodzi wiele działań.

W iCaro Logistics zajmujemy się między innymi:

planowaniem i koordynowaniem transportu,
zarządzaniem łańcuchem dostaw,
przestrzeganiem terminowości wykonywanych prac.

Co więcej, w trakcie realizacji tych i innych zadań korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych rozwiązań i narzędzi, ponieważ pozwalają nam one między innymi na stałe pilotowanie i monitorowanie przewozu ładunku na każdym etapie jego podróży.

Firmy transportowe Europa – wybierz najlepszą

transport-europa

Dlaczego zatem warto wybrać iCaro Logistics?

Cechuje nas bardzo dobry kontakt z każdym Klientem. Naszą kadrę stanowią tylko najlepsi specjaliści w branży. To fachowcy w swojej dziedzinie. Dodatkowo dbamy o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Co więcej, wysoka jakość oferowanych usług idzie w parze z przystępnymi cenami. Ponadto w cenę każdego przedsięwzięcia jest wliczone ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro.

Zainteresowany? Uzyskaj bezpłatną wycenę. iCaro — wybieraj zaufane firmy transportowe.

Europa transport – postaw na iCaro Logistics. Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222