Transport Polska

Nasza firma transportowa — iCaro Logistics — składa się z dynamicznie rozwijającego się zespołu. Skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego Klienta i zrealizujemy dla Ciebie każdy transport. Polska, jak i wiele innych krajów, jest u nas w przysłowiowym ’małym paluszku’.  W związku z tym zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zlecenie realizacji przewozu. Sprawdź szczegóły już teraz!

Transport drogowy w Polsce

Transport drogowy w Polsce to hasło często wyszukiwane przez Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa chcące zlecić przewóz towarów na terenie naszego kraju. Rzecz jasna każdemu zależy na tym, żeby spośród wielu ofert firm spedycyjnych wybrać tę najlepszą. Dlatego też oferujemy Państwu swoje usługi w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Jesteśmy w stanie podjąć się relokacji nawet najbardziej specjalistycznego ładunku!

Nasza flota

Co ważne, współpracujemy tylko z profesjonalnymi i doświadczonymi kierowcami. Mamy też do swojej dyspozycji szeroką gamę różnego rodzaju pojazdów. Zaliczają się do nich na przykład te mniejsze (do 3,5 tony), jak i tak zwane „solówki”. Korzystamy też z naczep z zabudową (plandeka lub firanka) oraz zestawów. Wykorzystujemy także naczepy niskopodwoziowe oraz platformy, które sprawdzają się przy przewozie towarów wielkogabarytowych. Co za tym idzie, jednym z zadań naszych specjalistów jest dobór pojazdu tak, aby był, jak najlepiej przystosowany do rodzaju i wielkości przewożonego towaru.

Przewozy do Polski z innych krajów

Rzeczpospolita Polska jest państwem unitarnym, położonym w Europie Środkowej. Ponadto ma dostęp do Morza Bałtyckiego i graniczy z Rosją, Litwą, Białorusią, Ukrainą, Słowacją, Czechami oraz Niemcami. Ze względu na swoje położenie jest krajem tranzytowym. Stolicą i jednocześnie największym miastem jest Warszawa, która stanowi ważny ośrodek naukowy, kulturalny, polityczny oraz gospodarczy. Znajdują się tutaj siedziby m.in. Parlamentu oraz Narodowego Banku Polskiego.

Nasza gospodarka

Bez wątpienia krajowa gospodarka stale się rozwija. Po wejściu do Unii Europejskiej, w maju 2004 roku, stała się bardziej otwarta i silniej powiązana z gospodarką nie tylko europejską, ale też światową. Głównymi partnerami handlowymi Rzeczpospolitej są Niemcy, Wielka Brytania oraz Czechy. Co ciekawe, na Niemcy przypada około 25 procent polskiego eksportu i około 21 procent importu. Natomiast do największych przedsiębiorstw, na terenie RP, zaliczają się: Grupa PZU, PKN Orlen oraz PKO.

Najpopularniejsza forma transportu

Duże znaczenie w Polsce odgrywa transport drogowy. Dowodzi tego fakt, że aż ponad 85 procent ładunków jest przewożonych ciężarówkami. Co więcej, jak już wspomniano, przez naszą ojczyznę przemieszcza się wiele pojazdów w ruchu tranzytowym. Odbywa się on pomiędzy Europą Zachodnią i Południową, jak również państwami wschodniej części kontynentu (na przykład Estonią, Białorusią, Litwą, Łotwą, Ukrainą) i innymi państwami.

Najlepsze usługi transportowe w Polsce

Usługi transportowe w Polsce, świadczone przez naszą firmę, obejmują swoim zakresem wszystkie regiony kraju. Jesteśmy świadomi tego, że przewóz jest istotnym czynnikiem dla sprawnego i prawidłowego funkcjonowania wielu rodzimych przedsiębiorstw. Dlatego też stale rozwijamy naszą działalność i dbamy o najwyższą jakość realizacji zleceń.

transport-polska

Korzystają z nich najczęściej przedstawiciele takich branż jak:

przemysłowa,
budowlana,
metalurgiczna,
elektryczna,
drzewna,
motoryzacyjna,
rolnicza,
spożywcza.

Wśród naszych Klientów znajdują się również przedsiębiorcy z takich branż jak: odzieżowa, zoologiczna, czy sportowa. Niemniej usługę, jaką jest transport do/z Polski, dedykujemy również osobom prywatnym, które stanowią około 10-15 procent naszych Zleceniodawców.

Zamów transport już teraz!

Przesyłki paletowe Polska i o wiele więcej

Usługi transportowe w Polsce nazywa się transportem krajowym. Taki wewnętrzny przewóz towarów polega na zorganizowanym przemieszczaniu ładunków na terenie RP. Warto zaznaczyć, że jest on wykonywany pojazdami lub ich zespołami, zarejestrowanymi w naszym państwie.

transport polskaNasze usługi obejmą między innymi transport:

całopojazdowy,
drobnicowy (inaczej mówiąc częściowy),
przesyłki paletowe,
ponadgabarytowy,
chłodniczy,
materiałów niebezpiecznych (tak zwany ADR),
przeprowadzki firm i nie tylko.

Oprócz przewozu na terenie naszego kraju oferujemy również transport międzynarodowy.

Postaw na profesjonalistów

Oferujemy Państwu kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi transportowe. W ich skład wchodzi, wspomniany wcześniej, dobór odpowiedniego pojazdu oraz planowanie i koordynowanie przewozu. Dbamy też o właściwe zarządzanie łańcuchem dostaw i na każdym etapie monitorujemy wykonywane zlecenia. Ponadto wyręczamy naszych Klientów w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności i przygotowaniu wymaganej dokumentacji. Wszystko to idzie w parze z konkurencyjną ceną, która zawsze jest indywidualnie dostosowana do każdego wykonywanego zlecenia. Dodatkowo w kwotę, jaką Klient płaci, wliczone jest ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro. Niezawodny transport po Polsce tylko z iCaro Logistics.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222