Transport maszyn

Transport maszyn przemysłowych, budowlanych, rolniczych czy wykorzystywanych w leśnictwie to zdecydowanie nasza specjalność, choć na co dzień wykonujemy także wiele przewozów innego rodzaju. Posiadamy zdobywane latami, bogate doświadczenie, a także wszelkie niezbędne pozwolenia, atesty i kwalifikacje.

Transport maszyn — dlaczego iCaro?

transport maszynZ całą pewnością możesz zlecić nam transport swojej maszyny. Realizujemy przewozy ponadgabarytowe np. niskopodwoziowe, specjalistyczne, dłużycowe, z doładunkiem, ekspresowe czy dedykowane. Sprawnie organizujemy wszelkie niezbędne pozwolenia i wymaganą dokumentację. Nasi specjaliści to osoby, które znają branżę spedycyjną „od podszewki”.

Wykonamy również transport z pilotażem, który wymaga zmiany organizacji ruchu drogowego, bez najmniejszej szkody dla przewożonych maszyn.

Każdy Klient ma możliwość śledzenia trasy, jaką pokonuje jego przesyłka, w czasie rzeczywistym. Pojazdy wyposażone w telefony, GPS i całą nowoczesną technologię usprawniają proces.

Transport ciężkich maszyn

Do wymagających transportów potrzebny jest spedytor, który nie idzie na kompromisy w kwestii bezpieczeństwa i terminowości dostaw. Duże przedmioty, ze względu na swoją wagę i wymiary, potrzebują specjalistycznego zabezpieczenia na czas załadunku, przewozu i rozładunku.

Posiadamy cały potrzebny sprzęt, atesty, pozwolenia i profesjonalne zaplecze spedycyjne. Wózki widłowe, windy hydrauliczne, dźwigi i własny magazyn, usytuowany w Bydgoszczy, pomagają szybko wykonać załadunek. Przewozimy maszyny nowe, jak również używane. Transport ciężkich maszyn wykonujemy dla lokalnych firm, dużych przedsiębiorstw i prywatnych osób.

Do transportu drogowego maszyn wykorzystujemy najczęściej: lawety, naczepy, platformy, pojazdy niskopodwoziowe. Oprócz standardowych ciężarowych przewozów oferujemy także morskie, samolotowe, szynowe lub intermodalne.

Przewóz maszyn w Polsce i za granicą

Regularnie wykonujemy przewozy maszyn na terenie Polski, na przykład do takich miast jak: Warszawa, Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Kraków, a także za granicą, do różnych państw Europy. Często pojawiamy się w Szwajcarii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Czechach, krajach Skandynawii oraz na Bałkanach. Bez względu na okoliczności, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd i optymalnie zaplanować trasę. Zawsze wybieramy rozwiązania najbardziej ekonomiczne i dogodne finansowo dla Klientów. Bardzo szeroka i na bieżąco aktualizowana wiedza na temat przewozów, jak również zadowolenie Klientów na poziomie 99%, stanowią naszą przewagę na rynku.

Transport maszyn cena

transport maszyn cena

Na cenę wpływ mają takie czynniki jak: wielkość i waga towaru, długość pokonywanej trasy przewozowej, kierunek trasy oraz czas potrzebny na realizację (załadunek, dowóz, rozładunek). Ważne jest też to, jak szybko Klient chce uzyskać przewóz. Gwarantujemy możliwość wyboru transportu ekspresowego.

Cena transportu maszyn zawsze zawiera w sobie ubezpieczenie do 300000 euro na czas pokonywania trasy. Obejmuj ono także załadunek, rozładunek, magazynowanie, i wszystkie inne czynności związane bezpośrednio z usługą.

 

Jeśli chcesz szybko poznać cenę transportu — napisz do nas już teraz lub wypełnij formularz wyceny!

Profesjonalizm nie musi iść w parze z nadmiernie wygórowaną ceną. Nasza firma spedycyjna połączyła fachową obsługę Klienta z atrakcyjnymi cenami przewozów. Nasze transporty to zawsze kompleksowe usługi. Dzięki niezwykle rozbudowanej sieci partnerów działamy szybko, zmniejszając ostateczny koszt przejazdu dla zleceniodawcy.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222