Transport Warszawa

Firma iCaro Logistics to dogodna propozycja przewozowa dla każdego, kto potrzebuje transport! Warszawa jako miasto stołeczne skupia na swoim obszarze znaczną liczbę małych firm i dużych przedsiębiorstw. To głównie do nich, choć nie tylko, kierujemy swoją bogatą ofertę. W metropolii i okolicach organizujemy przewozy także dla osób prywatnych.

Warszawa transport — kompleksowa usługa

transport-warszawaWybierając nas, nie musisz już zlecać innym firmom żadnej dodatkowej czynności związanej z dostawą załadunku. Działania iCaro Logistics z i do Warszawy to spedycja:

krajowa,
międzynarodowa.

Nasi zleceniodawcy oceniają wykonanie usług przez iCaro Logistics na najwyższym poziomie – 5/5. Uzyskanie w trudnej branży, jaką niewątpliwie jest branża spedycyjna, satysfakcji Klientów aż w 99% przypadków, jest sporym osiągnięciem.

Zadzwoń lub wypełnij bezpłatny formularz wyceny na naszej stronie. Otrzymaj szybką odpowiedź i skorzystaj z oferty, która pozytywnie Cię zaskoczy! Transport do Warszawy zleć tylko zawodowcom!

Charakterystyka miasta

Warszawa jest największym miastem Polski, stolicą kraju i województwa mazowieckiego. Stanowi niezwykle istotny ośrodek edukacyjny, polityczny, administracyjny, kulturowy i gospodarczy.

W Warszawie produkuje się kosmetyki oraz środki higieny osobistej. W branży farmaceutycznej działają przedsiębiorstwa zajmujące się wytwarzaniem antybiotyków, leków i suplementów diety. W mieście produkuje się również soczewki okularowe, a jeśli chodzi o przemysł spożywczy prężnie działa produkcja wyrobów czekoladowych i cukierniczych oraz napojów gazowanych. W Warszawie działa również największy producent stali na świecie. Sprawnie funkcjonuje również produkcja obrabiarek wysokiej klasy, opakowań papierowych oraz banknotów, dokumentów i druków zabezpieczonych.

Biorąc pod uwagę transport, Warszawa stanowi największy w kraju węzeł komunikacyjny. Przebiega przez nie pięć dróg ekspresowych – S2, S7, S8, S17 oraz S79, dwie drogi krajowe nr 61 i 79 oraz dziesięć dróg wojewódzkich. Na warszawski węzeł kolejowy składa się osiem linii oraz stacje i przystanki kolejowe. W mieście funkcjonuje sześć większych dworców kolejowych oraz ponad czterdzieści mniejszych przystanków i stacji. Usługi lotnicze możliwe są dzięki funkcjonowaniu dwóch lotnisk — Chopina oraz Warszawa-Modlin.

Spedycja Warszawa — skrojona na miarę

Usługi transportowe, które nasi Klienci otrzymują na co dzień, opierają się na rzetelnym i kompleksowym działaniu ekspertów — logistyków, spedytorów, kierowców, analityków. Spedycja Warszawa w wykonaniu naszego zespołu to także:

fachowe doradztwo specjalistów na każdym etapie procesu i branżowe zaplecze informacyjne,
odprawy celne,
kwestie podatkowe,
organizacja wymaganych pozwoleń,
ubezpieczenie towaru,
magazynowanie,
profesjonalne zarządzanie firmowymi łańcuchami dostaw,
przeprawy promowe i wiele więcej.

Usługi transportowe Warszawa

Dbamy o to, by nieustannie się rozwijać i poszerzać zakres świadczonych usług. Posiadamy certyfikaty i pozwolenia, potrzebne do wykonywania codziennych zadań w transporcie — również tych bardzo wymagających. Korzystamy z najnowszych rozwiązań i technologii przewozowych, dzięki którym możemy działać jeszcze szybciej i efektywniej.

Już wkrótce powstanie kolejna, oficjalna siedziba naszych usług właśnie w Warszawie. Firma transportowa iCaro Logistics czeka na Twoje zgłoszenie! Realizujemy przewozy: kontenerowe, paletowe, drobnicowe, całopojazdowe, ponadgabarytowe, ekspresowe, bezpośrednie, z doładunkiem i inne.

Najlepsza spedycja drogowa Warszawa

transport-warszawa-miastoPrzewóz towarów warto zlecać tylko wiarygodnym i rzetelnym firmom transportowym. Doświadczenie branżowe i odpowiednie przygotowanie naszej kadry pracowniczej zapewnia pełen profesjonalizm obsługi. Jesteśmy zawsze na czas, dbając o każdy szczegół.

Do realizacji usług wykorzystujemy nowoczesną i sprawdzoną flotę pojazdów. To niezwykle rozbudowany tabor samochodów, dopasowany do specjalistycznych potrzeb firmowych i prywatnych przewozów. Dysponujemy także fachowych zapleczem sprzętowym, przeznaczonym do szybkiego załadunku i rozładunku. Na co dzień korzystamy z podnośników, wózków widłowych, wind hydraulicznych czy dźwigów.

Firma spedycyjna Warszawa — bezpieczeństwo Twojego towaru

W trakcie wykonywania obowiązków spedycyjnych stawiamy przede wszystkim na stuprocentowe bezpieczeństwo. Co bardzo ważne, korzystamy z wysokiego wymiaru spedytorskiego ubezpieczenia OCS. Opiewa ono na kwotę aż do 300 000 euro.

Wykonując usługi spedycyjne w Warszawie, realizujemy przewozy szybkie, dogodne, bezpieczne i punktualne. Zrealizujemy za Ciebie zlecenia: lądowe, morskie, samolotowe, szynowe, multimodalne, i intermodalne. Regularnie do Warszawy i w kierunku przeciwnym wykonujemy transport mebli i towarów. Jedną z naszych specjalizacji są firmowe dostawy produktów spożywczych. Działamy na terenie całej Polski, Europy, jak również państw pozaeuropejskich.

Zleć nam swoje chłodnicze przewozy!

Firma transportowa Warszawa z magazynowaniem

Zlecenia realizujemy wraz z bardzo korzystną ofertą magazynowania materiałów i towarów. Jest to możliwe, ponieważ iCaro Logistics dysponuje własnymi magazynami, położonymi w różnych częściach Polski. Dzięki temu, zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom, oferujemy możliwość taniego i wygodnego składowania przesyłek.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego przewozu. Niezależnie czy zlecasz krajowy, czy międzynarodowy transport, masz absolutną pewność, że Twoje zamówienie potraktowane zostanie w sposób odrębny. Nasi analitycy wybierają dla Klientów tylko najlepsze rozwiązania. Zawsze dopasowujemy sposób wykonania i realizację każdego etapu do wymagań zamawiającego.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222