Transport Białystok

Każdemu, kto potrzebuje transport na Białystok / do Białegostoku i okolicach polecamy nasze usługi. Z oferty iCaro Logistics korzysta z każdym rokiem coraz więcej firm i Klientów indywidualnych. Skierowana jest ona głównie do przedsiębiorców, ale także do osób prywatnych. Oprócz dużych transportów ciężarowych dla właścicieli i menedżerów firm wykonujemy także indywidualne zlecenia.

transport-bialystokNa tle konkurencji pozytywnie wyróżnia nas wiele aspektów. Najważniejsze z nich to:

bezpłatna i natychmiastowa wycena,
bardzo wysoki wymiar ubezpieczenia spedycyjnego (do 300 000 euro),
szybka realizacja zleceń i dedykowany, indywidualny konsultant,
własny magazyn, umożliwiający tanie składowanie towaru Klientów.

Chcesz zlecić szybki przewóz, którego cena pozytywnie Cię zaskoczy? Wybierz usługi transportowe Białystok w iCaro Logistics! Wypełnij formularz i zdobądź szybko bezpłatną wycenę!

Profesjonalne usługi transportowe Białystok

Co dokładnie wchodzi w skład usług iCaro Logistics? Jako fachowcy w spedycji, bardzo dobrze wiemy, czego potrzebują zleceniodawcy i co jest dla nich najważniejsze. Jesteśmy też świadomi tego, jak cenny jest czas przedsiębiorców. Dla właścicieli firm, w kwestiach przewozowych niekiedy liczy się każda godzina, a nawet minuta. Ewentualne opóźnienia w dostawach towaru mogą generować potężne straty pieniężne i ogromne dawki stresu. Dlatego jesteśmy my — specjaliści, którzy zorganizują dla Ciebie absolutnie każdy szczegół.

W naszej firmie, wykonamy m.in.:

ubezpieczenie przesyłki,
 magazynowanie,
formalności celne i podatkowe,
przeprawy promem,
organizację wszystkich potrzebnych pozwoleń,
profesjonalną koordynację łańcuchów dostaw.

Białystok — charakterystyka miasta

Białystok jest największym miastem północno-wschodniej Polski, a jednocześnie stolicą województwa podlaskiego. Niemniej ważne jest jego położenie — na strategicznym szlaku komunikacyjnym, który jest niezwykle istotny w przypadku transportów międzynarodowych. Niezaprzeczalnym atutem miasta jest również prowadząca z Helsinek do Warszawy i do Berlina linia kolejowa.

Białystok przez ostatnie lata rozwija się niezwykle dynamicznie i jest liderem gospodarczym w regionie. Składa się na to nowoczesna infrastruktura miasta i jego komunikacyjna dostępność, zachęcająca przedsiębiorców do lokowania tam swoich działań biznesowych. Pozytywną prognozę stanowi tempo wzrostu eksportu gospodarki Białegostoku, które jest znacznie wyższe od przeciętnego poziomu eksportu naszego kraju. Najbardziej istotnymi gałęziami białostockiego przemysłu są: produkcja artykułów spożywczych i napojów, wytwarzanie i zaopatrywanie w energię, gaz i wodę, produkcja maszyn i urządzeń oraz włókiennictwo.

W obszarze przemysłu tekstylnego istotną rolę pełni produkcja tkanin bawełnianych, płaszczowych i obiciowych, jak również produkcja dywanów, eksportowanych do wielu krajów. Jeśli chodzi o przemysł spożywczy dużą wartość stanowi produkcja wyrobów mięsnych, produktów dla gastronomii, alkoholi. W przypadku przemysłu elektromaszynowego i innych niezmiernie cenna jest produkcja oprzyrządowania technologicznego, przepływowych ogrzewaczy wody, betoniarek i urządzeń dla przemysłu spożywczego, jak również wytwarzanie konstrukcji stalowych, sklejek oraz mebli.

Fachowa spedycja Białystok

Przed wyborem konkretnej firmy transportowej, warto sprawdzić jej rzetelność. Profesjonalny przewoźnik powinien posiadać wszystkie wymagane pozwolenia i certyfikaty, uzasadniające prawo do wykonywania zleceń transportowych. W iCaro Logistics posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do pracy spedycyjnej. Do naszych codziennych obowiązków podchodzimy niezwykle odpowiedzialnie, bo zaufanie przedsiębiorców jest dla nas najcenniejsze.

Spedycja Białystok oznacza transport:

krajowy,
międzynarodowy.

Dzięki nam możesz oszczędzić czas i pieniądze! Dołącz do zadowolonych Klientów i oceń sam poziom naszej pracy. Zleceniodawcy wykazują satysfakcję z realizowanych przez nas usług na poziomie 99%.

Wykonujemy przewozy w Białymstoku, na terenie całego kraju i Europy. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, by każdy przejazd był maksymalnie wydajny. Dzięki stałemu dbaniu o efektywność realnie oszczędzamy pieniądze Klientów.

Firma spedycyjna – Białystok

transport-bydgoszcz-icaroNasze usługi są bardzo rozbudowane i odpowiadają niemal na wszystkie, złożone potrzeby Klientów. Z i do Białegostoku oferujemy m.in. transport:

busem,
chłodniczy,
ciężarowy,
HDS ,
mebli ,
niskopodwoziowy.

Niekiedy sytuacja wymaga zastosowania usług innego rodzaju – szynowych, lotniczych czy morskich. Kiedy jest to korzystne rozwiązanie, sprawnie organizujemy również transporty multimodalne i intermodalne. Te ostatnie w wielu przypadkach są atrakcyjniejsze cenowo, jak również zdecydowanie lepsze dla środowiska naturalnego.

Białystok – firma transportowa

Co stanowi o naszej przewadze? – Do każdego, pojedynczego zlecenia zawsze podchodzimy indywidualnie. Nigdy nie działamy rutynowo i automatycznie. Swoją wiedzę branżową wykorzystujemy za każdym razem, by znaleźć dla zleceniodawcy najlepsze rozwiązanie. Oferta iCaro Logistics odpowiada na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Znamy wszystkie europejskie trasy, jak również najwygodniejsze rozwiązania i nowoczesne, branżowe technologie. Zatrudnieni w iCaro Logistics specjaliści to najlepsi i najbardziej doświadczeni spedytorzy i kierowcy.

Wykorzystujemy różnorodną flotę pojazdów, przystosowaną do transportowania praktycznie każdego rodzaju towarów. Dbamy o optymalizację tras i zmniejszanie śladu węglowego, powodowanego podczas pracy przewoźników. Nasze samochody wyposażone są w specjalistyczne urządzenia, telefony i GPS-y. Zleceniodawcy są zawsze informowani o każdym etapie trasy, który właśnie pokonuje ich ładunek.

Jako fachowcy z długim stażem działalności w spedycji posiadamy cały potrzebny sprzęt do sprawnego załadunku/rozładunku. Wykorzystujemy wózki widłowe, dźwigi, windy hydrauliczne i inne urządzenia. Wiemy, że szybki i bezpieczny załadunek to podstawa pracy firmy transportowej.

Naszą mocną stroną są również niskie ceny usług. Wypełnij darmową wycenę lub zadzwoń już teraz i poznaj atrakcyjne stawki przewozowe!

Białystok – nasz transport jest do Twojej dyspozycji!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222