Transport Słupsk

Transport do/z Słupska realizujemy w kraju, jak i za granicą. Codziennie dostarczamy różnorodne towary dla przedsiębiorców polskich i międzynarodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sieci zagranicznych partnerów gwarantujemy Klientom korzystne stawki przewozowe, nie tylko w przypadku transportu ciężarowego, ale również szynowego, morskiego, samolotowego. Wykonujemy także dostawy intermodalne i multimodalne.

Nasi zleceniodawcy doceniają szczególnie możliwość taniego magazynowania towaru oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Spedycja szyta na miarę to nasza dewiza. Dzięki własnym halom magazynowym możemy składować bardzo duże ilości materiałów w atrakcyjnych cenach. Twoimi towarami zaopiekują się tylko najlepsi specjaliści z branży. Planując, optymalizując i wykonując przewóz, przywiązujemy wagę do każdego szczegółu. 99 % Klientów ocenia usługi iCaro Logistics na najwyższym poziomie i chętnie poleca je innym. Niezależnie od rodzaju towaru, jaki chcesz przewieźć, znajdziemy najbardziej odpowiedni pojazd i metodę transportu. Cały proces będzie szybki, efektywny i bezpieczny.

Spedycja Słupsk godna zaufania

Slupsk

Na zaufanie Klientów pracujemy od dawna. O wiarygodności firmy transportowej świadczy przede wszystkim podejście do kwestii bezpieczeństwa. My gwarantujemy stuprocentowe zabezpieczenie towaru zleceniodawcy. Przesyłki są odpowiednio chronione na czas pokonywania trasy, przeładunku i rozładunku. Dysponujemy niezwykle korzystną dla Klientów polisą spedytorską. Jej wymiar to kwota aż do 300 000 euro.

Optymalizujemy trasy zmniejszając puste przebiegi. Ma to na celu oszczędność pieniędzy zleceniodawcy, ale równocześnie troskę o środowisko naturalne. Temat ochrony przyrody jest nam bliski. Wiemy, że branża transportowa musi podejść do tego zadania w pełni odpowiedzialnie. Planujemy trasy w ten sposób, by działając w najlepszym interesie Klienta, przyczyniać się do zmniejszania emisji CO2 do atmosfery. Wierzymy, że tylko rzetelne podejście do tematu przewozów przynosi oczekiwany rezultat i stanowi realną wartość dla naszych zleceniodawców.

Korzystny transport międzynarodowy Słupsk

Spedycja iCaro Logistics zawiera w sobie wiele udogodnień dla przedsiębiorców. Właściciele, menedżerowie i kierownicy firm uzyskać u nas mogą międzynarodowe przewozy ekspresowe. Wiemy, jak ważna jest płynność i terminowość dostaw w przedsiębiorstwach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, skróciliśmy i uprościliśmy procedurę zgłoszenia ładunku do wyceny.

W przypadku pilnych potrzeb transportowych planowanie i realizację transportu możemy rozpocząć w czasie nawet do 2 godzin. Uzyskasz u nas krótkie terminy realizacji i najlepsze wsparcie profesjonalistów spedycji. Dodatkowo – nigdy nie płacisz za podstawienie samochodu na miejsce pierwszego załadunku. Koszt przewozu liczony jest dopiero od momentu umieszczania towaru w pojeździe.

Firma transportowa Słupsk

Codziennie dostarczamy towary i materiały dla firm różnorodnych branż. Wykorzystujemy do tego tylko specjalistyczną flotę pojazdów i fachowy sprzęt do załadunku.

Transport Slupsk

Usługi transportowe do/z Słupska wykonujemy za pomocą taboru, w którego skład wchodzą:

Charakterystyka Słupska

Słupsk to miasto położone w województwie pomorskim, w północnej części Polski. Mieści się nad rzeką Słupią, na Pobrzeżu Koszalińskim. Miejscowość jest członkiem Związku Miast Polskich. Jak podają dane GUS, z czerwca 2021 r., był on wówczas zamieszkany przez 89 180 osób.  Pod względem liczby mieszkańców znajdował się wtedy na 3 miejscu w województwie pomorskim (zaraz po Gdańsku i Gdyni). Jeśli zaś chodzi o klasyfikację w skali krajowej – był na 42 pozycji wśród miejscowości o największej liczbie ludności. W roku 2022 miasto miało powierzchnię 43,15 km². Widoczne są tam wciąż historyczne powiązania z Pomorzem Zachodnim.

Gospodarka w Słupsku

Aktualnie, dzięki położeniu na przecięciu dwóch dróg krajowych, jak również kolejowych, Słupsk stanowi swoisty węzeł komunikacyjny. W miejscowości skupia się aktywność gospodarcza, społeczna i administracyjna całej północno-zachodniej części województwa. Bliskie położenie względem Bałtyku (18 km) wpływa w dużej mierze na rozwój miejscowej gospodarki i biznesu.

Miasto to jest średniej wielkości ośrodkiem przemysłowym. Funkcjonuje w nim od 1997 roku Specjalna Słupska Strefa Ekonomiczna, która swoje filie ma w: Redzikowie, Koszalinie, Szczecinku, Wałczu i Debrznie. Zarządza nią Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A. Rozwój gospodarczy miasta wspierają też inne instytucje, jak np.: Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości, Słupski Inkubator Technologiczny i Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa.

Na terenie miasta swoją siedzibę ma m. in. jeden z największych polskich producentów szyb samochodowych. Prosperują tam również hurtownie metalu oraz stali czy firma przetwarzająca tworzywa sztuczne. W Słupsku funkcjonuje też przedsiębiorstwo oferujące naprawę, montaż i konstrukcję dźwigów oraz znany producent żaluzji i rolet. Miejscowość ta stanowi regionalny ośrodek handlowy.

Do/z Słupska transportujemy na ogół:

Napisz do nas lub zadzwoń i zleć nam przewóz swojego materiału. Gwarantujemy profesjonalną obsługę spedycyjną firmom, instytucjom i osobom prywatnym.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222