Transport Szwajcaria

Transport ze Szwajcarii do Polski to jedna z wielu usług świadczonych przez naszą firmę. Jeśli potrzebujesz transportu międzynarodowego SzwajcariaPolska lub do innych krajów europejskich to trafiłeś w dobre miejsce! Swoje usługi oferujemy dużym i mniejszym firmom oraz Klientom indywidualnym. Mogą one obejmować stałą współpracę, a także jednorazowy transport ze Szwajcarii lub w odwrotnym kierunku.

Transport Szwajcaria — charakterystyka kraju

transport-szwajcaria

Konfederacja Szwajcarska jest państwem federacyjnym, które leży w Zachodniej Europie. Kraj ten nie należy do Unii Europejskiej ani Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Oznacza to, że ustala własne normy i przepisy, które należy znać i przestrzegać. Wiąże się to chociażby z koniecznością przechodzenia odpraw celnych podczas przewozu towarów na teren tego kraju. Niemniej posiada on specjalne dwustronne stosunki z Unią Europejską i zważywszy na fakt, że jest jednym z najważniejszych partnerów handlowych Wspólnoty Europejskiej, możliwa jest wymiana handlowa. 

Profesjonalny transport Szwajcaria

Zlecając przewóz towarów naszej firmie, nie musisz martwić się o kwestie formalne. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych. Doskonale znają też przepisy obowiązujące w kraju, co za tym idzie, zadbają oni także o dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności i przygotowanie wymaganych dokumentów. Należą do nich m.in. formalności dotyczące odpraw celnych. Ponadto nasza firma posiada certyfikat CPC, czyli certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie. Wybierz pewny i bezpieczny transport. Szwajcaria lub inny dowolny kierunek w Europie jest przez nas obsługiwany na najwyższym poziomie. Powierzając nam realizacje Twojego zlecenia, zyskujesz pewność, że zostanie ono wykonany w pełni profesjonalnie.

Zróżnicowany transport do Szwajcarii

Firma iCaro Logistics wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i indywidualnym potrzebom każdego Klienta. Mając to na uwadze, realizujemy różne rodzaje usług, nawet te najbardziej specjalistyczne. Transport międzynarodowy do Szwajcarii obejmuje na przykład przewozy:

drobnicowe (tzw. LTL),
całopojazdowe (tzw. FTL),
na paletach,
dłużycowe,
ponadgabarytowe,
materiałów niebezpiecznych (tzw. ADR),
chłodnicze.

Wykonując tak zróżnicowane rodzaje zleceń, ważny jest przede wszystkim odpowiedni wybór pojazdu. Oczywiście musi on być dostosowany do rodzaju ładunku, który chcemy przewieźć. W związku z tym nasza firma ma do dyspozycji między innymi ciężarówki o różnej ładowności, samochody z naczepami oplandekowanymi, cysterny, chłodnie, ciągniki i wiele innych. Z pewnością znajdziemy odpowiedni środek przewozowy, żeby przemieścić Twój towar do takich miast, jak na przykład Berno, Genewa, Zurych, Bazylea, Lucerna, Lozanna i inne.

Transport ze Szwajcarii do Polski i innych krajów

transport-szwajcaria

Jest to bardzo wysoko rozwinięty i jeden z najbogatszych krajów na świecie,  nazywany finansowym centrum Europy i świata. Może się też poszczycić wysoko wyspecjalizowanym przemysłem oraz dobrze rozwiniętym rolnictwem. W Szwajcarii szczególnie rozwinął się przemysł elektromaszynowy, chemiczny i spożywczy. W wyniku tego do towarów najczęściej z niego przemieszczanych zalicza się:

wyroby przemysłu elektromaszynowego (np. turbiny, generatory),
przemysłu chemicznego (np. leki),
artykuły spożywcze (np. sery, przetwory mięsne, czekolada).

Innymi często przewożonymi produktami są oczywiście słynne szwajcarskie zegarki oraz biżuteria. Bez względu na rodzaj towaru, nasi wykwalifikowani kierowcy bez trudu dowiozą go do miejsca docelowego. Zadbają o właściwy załadunek i rozładunek oraz odpowiednie zabezpieczenie przesyłki na czas przejazdu.

Transport Szwajcaria z iCaro Logistics

Konfederacja Szwajcarska jest krajem tranzytowym dla wielu towarów, które są przewożone przez Europę. Oznacza to, że stanowi ważny i często obierany kierunek przez firmy transportowe. Jest to państwo posiadające jedną z najgęstszych sieci autostrad na świecie. Niemniej należy pamiętać, że poruszanie się po jego trasach posiada swoją własną specyfikę i bywa niełatwe. Jest to spowodowane, chociażby górzystym ukształtowaniem terenu oraz związanymi z tym przepisami. W związku z tym wszyscy kierowcy, którym powierzamy przewóz na terenie Szwajcarii, są do tego odpowiednio przeszkoleni. Dzięki temu dowiozą Twój towar bez problemów i w nienaruszonym stanie. Oprócz tego nasza firma posiada wysokie ubezpieczenie OCS sięgające kwoty 300 000 Euro. Jest ono wliczone w cenę każdego zlecenia, w związku z czym nie jest ono obarczone żadnymi dodatkowymi kosztami.

Niezawodna firma transportowa — Szwajcaria

To jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł w kontekście przewozów na terenie tego kraju. Wybierając firmę iCaro Logistics, zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Znajduje to odzwierciedlenie w tym, że aż 99 procent Klientów jest zadowolonych ze świadczonych przez nas usług. Jest tak dlatego, że pracują dla nas wszechstronni i wykwalifikowani spedytorzy i kierowcy, którzy są specjalistami w tym, co robią. Możesz przekonać się o tym osobiście, kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez specjalny formularz.

Transport ze Szwajcarii do Polski i w innych kierunkach — fachowo i sumiennie z iCaro Logistics.

Zapraszamy do współpracy!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222