Transport Turcja

Transport Turcja to usługa iCaro Logistics, z której korzysta aktualnie coraz więcej małych i dużych firm. Wiele przedsiębiorstw decyduje się otworzyć na tureckie rynki. Trudno nie dostrzec ogromnego potencjału, jaki oferuje Turcja przedsiębiorcom, także tym z Polski.

Turcja jako kierunek firmowych przewozów

Turcja to kraj położony w Azji, a częściowo także w Europie. Stanowi jedną z 20 największych światowych gospodarek i jest w fazie bardzo dynamicznego rozwoju. Jest również jednym z niewielu państw całkowicie samowystarczalnych pod względem żywności. Na jej terenie znajdują się znaczne zasoby surowców mineralnych jak, chociażby rudy metali. Doskonale prosperują i wciąż rozwijają się tam gałęzie przemysłu spożywczego, włókienniczego i odzieżowego, wykorzystujące w dużej mierze krajowe surowce. W Turcji kwitnie też przemysł samochodowy, maszynowy oraz zbrojeniowy, produkcja sprzętu gospodarstwa domowego i nawozów sztucznych. Na gospodarkę ogromny wpływ ma rozwój hutnictwa żelaza.

Z Polski do Turcji i w kierunku przeciwnym, zrealizujemy dla Ciebie transport:

lądowy,
ciężarowy,
szynowy,
morski,
powietrzny,
intermodalny,
multimodalny.

Transport Turcja — co oferujemy?

transport-turcjaOferujemy kompleksowe usługi przewozowe do i z Turcji, a także na terenie całej Europy i państw spoza kontynentu. Wybierając naszą spedycję, wiesz, że korzystasz z wiedzy fachowców. Lata doświadczenia w transporcie i logistyce pozwoliły nam wypracować wiele korzystnych dla Klientów rozwiązań. Obsługujemy małe firmy, przedsiębiorstwa, instytucje i osoby prywatne.

Sieć zaprzyjaźnionych partnerów z całego świata, zdecydowanie ułatwia nam planowanie wszelkich działań i organizację procesów. Dzięki nam, wielu właścicieli polskich firm ma zapewnioną stałość łańcuchów dostaw z rynku tureckiego. Dysponujemy rozbudowaną i nowoczesną flotą pojazdów, przystosowaną do każdego rodzaju przewozu (ciężarowego, niskopodwoziowego, plandekowego, chłodniczego, i innych). Potrzebujesz szybkiej dostawy towaru do Turcji? Chcesz uzyskać darmową wycenę? Wypełnij formularz i poznaj już teraz najkorzystniejszą ofertę. Z nami Twój ładunek dotrze sprawnie i na czas!

Transport z Turcji do Polski — sprawnie i bezpiecznie

Znamy bardzo dobrze wszystkie normy i uwarunkowania panujące w Turcji. Kwestie podatkowe, regulacje dotyczące przepisów celnych czy zasady ruchu drogowego poznaliśmy od strony praktycznej, a wiedzę tę codziennie wykorzystujemy, planując i realizując przejazdy.

Z Turcji i do Turcji często wykonujemy przewozy chłodnicze produktów spożywczych. Na tych trasach dostarczamy m.in.: żywność, meble, sprzęty gospodarstwa domowego, artykuły i urządzenia budowlane, samochody osobowe i inne pojazdy, leki, odzież, nawozy i pestycydy, a także wiele innych towarów. Przesyłki transportowane dostarczamy na ogół do miast: Stambuł, Ankara, Bursa, Izmir, Adana, Konya, Antalya, Gaziantep i wielu innych.

Możemy dostarczyć Twoje ładunki do każdej miejscowości w Turcji. Pamiętaj, że u nas nigdy nie płacisz dodatkowo za podstawienie samochodu na miejsce załadunku, niezależnie od rejonu kraju.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do oczekiwań i wymagań. Naszą zaletą jest duża elastyczność i umiejętność dopasowania, bez względu na specyfikę towaru.

Korzystny transport do Turcji

transport-turcjaDzięki branżowemu know-how, odpowiedniemu przygotowaniu do wykonywanych zadań, a także ogromnemu doświadczeniu, oferujemy kompleksowe usługi spedycyjne.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

ubezpieczenie przesyłki,
odprawy celne,
formalności podatkowe,
składowanie towaru w naszych własnych magazynach,
przeprawy promem,
fachowe zarządzanie łańcuchem dostaw,
organizację wszystkich pozwoleń,
doradztwo na każdym etapie procesu.

Turcja transport — wybierz wiarygodnego przewoźnika

O rzetelności firmy transportowej świadczy nie tylko kadra pracownicza i jej przygotowanie do wykonywania pracy spedytorskiej czy nowoczesna flota, ale także dbałość o bezpieczeństwo powierzonych przesyłek. Z nami nie musisz martwić się tą kwestią. Gwarantujemy Ci stuprocentowe bezpieczeństwo Twoich materiałów w trakcie trwania całego procesu. Podczas załadunku, doładunku, rozładunku, jak i samego dowozu, masz całkowitą pewność, że towar pozostanie w stanie nienaruszonym.

Nasza firma dysponuje bardzo wysokim poziomem ubezpieczenia spedytorskiego. Polisa iCaro Logistics obejmuje kwotę do 300 000 euro. Dlatego wiemy, że jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem transportowym dla firm.

Oferujemy przewóz: drobnicowy, całopojazdowy, bezpośredni, ekspresowy, chłodniczy, z doładunkiem, paletowy, kontenerowy, i inne.

Darmowa wycena i atrakcyjne stawki cenowe

Oferujemy bezpłatną wycenę Twojego ładunku. Wystarczy, że podasz nam kilka szczegółów, jak rodzaj i ilość towaru, dystans, jaki ma on pokonać itp. Odpowiedź otrzymasz błyskawicznie. Najczęściej ma to miejsce maksymalnie do 2 godzin. Pamiętaj, że w naszej firmie przewozowej możesz skorzystać również z ekspresowych transportów. Jest to wygodna opcja dla wszystkich, którym zależy na czasie, i chcą, by realizację usługi rozpocząć natychmiast.

Wyróżniają nas też atrakcyjne stawki cenowe. Dzięki wielu udogodnieniom, jakie oferujemy Klientom, ostateczny koszt przetransportowania może być dużo niższy. Jedną z najważniejszych zalet naszej spedycji są własne magazyny, które posiadamy w różnych częściach Polski. Dzięki nim nasi zleceniodawcy płacą znacznie mniej za składowanie nawet dużej ilości swoich materiałów i towarów.

Wypełnij bezpłatny formularz wyceny lub zadzwoń!

Sprawdź, jak wiele zyskasz, korzystając z naszych usług.
wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222