Transport Słowenia

Transport Słowenia w iCaro Logistics realizujemy zawsze, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań Klientów. To właśnie elastyczność, ale także długie lata pracy w spedycji sprawiają, że jesteśmy cenionym partnerem transportowym.

Transport do Słowenii wszędzie, gdzie chcesz

Transport SłoweniaTransport do Słowenii w iCaro Logistics to na ogół przewozy do: Lublany (stolicy), Maribor, Novo Mesto, Kranj, Celje. Pamiętaj jednak, że jeździmy do wszystkich zakątków, dlatego sprawnie i punktualnie przewieziemy Twoje przesyłki do każdej mniejszej miejscowości.

Do i ze Słowenii transportujemy wiele różnorodnych towarów i przesyłek. Na ogół są to: maszyny i urządzenia elektroniczne, meble, okna, materiały budowlane, artykuły spożywcze, płody rolne, nawozy, leki, artykuły papiernicze, i inne. Obsługujemy także krajowe i międzynarodowe przeprowadzki.

Słowenia transport — liczy się profesjonalizm

Co jest najważniejsze w międzynarodowych przewozach? Idealnie dostosowana i nowoczesna flota pojazdów oraz profesjonalna spedycja. U nas znajdziesz oba te aspekty, co potwierdzają zadowoleni zleceniodawcy. Oceniają oni nasze usługi transportowe na bardzo wysokim poziomie – 99%. To daje nam ogromną radość, ale i motywację na przyszłość. Prężnie rozwijamy firmę, by każdego dnia idealnie odpowiadać na potrzeby przewozowe.

Na co dzień do transportów wykorzystujemy tylko nowoczesne i profesjonalne samochody. Są wśród nich: specjalistyczne cysterny, ciężarówki o różnorodnej wielkości i pakowności (do 24 t), izotermy, platformy, zestawy, chłodnie, ciągniki. To tylko niektóre samochody naszej floty. Są one na bieżąco badane przed każdym transportem. Dlatego nasze przewozy zawsze przebiegają sprawnie i bez zakłóceń.

Przewozy Polska – Słowenia i Słowenia – Polska

Słowenia leży w Środkowej Europie i sąsiaduje z Austrią, Włochami, Węgrami i Chorwacją. Znajduje się nad Morzem Adriatyckim. Uchodzi ona za jedno z najlepiej rozwiniętych państw Środkowo — Wschodniej Europy. Obowiązującą walutą jest euro, a językiem urzędowym — język słoweński. Należy do Unii Europejskiej, NATO i ONZ. Ukształtowanie terenu jest górskie i wyżynne, a klimat w zależności od regionu umiarkowany i podzwrotnikowy. Jest krajem rozwijającym się w najszybszym tempie, z państw UE, które przystąpiły do organizacji w 2004 r. Bardzo istotną kwestią w Słowenii jest też ciągłe znoszenie ograniczeń dla inwestycji zagranicznych.

W aspekcie gospodarczym Słowenia porównywana jest do Francji czy Włoch. Prężny rozwój gospodarki wolnorynkowej wpływa na ogólny poziom życia. W przychodach budżetowych największy udział mają usługi, potem przemysł, i na ostatnim miejscu — rolnictwo. Największą rolę odgrywa przemysł drzewny, tekstylny i motoryzacyjny. Ponadto stan dróg oraz autostrad nie odbiega tam od standardów europejskich. Co ważne, republika Słowenii posiada na swoim wybrzeżu port główny — Koper.

Transport Słowenia — iCaro Logistics

transport-słowenia

Na co dzień obsługujemy właścicieli i menedżerów firm, ale także osoby prywatne. Działamy dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz dla instytucji. Swoją rozbudowaną ofertę kierujemy do każdego, ponieważ możemy przewieźć niemal wszystko. Z taką samą dbałością dostarczymy duże cysterny z paliwem, flotę samochodów czy wiele palet z żywnością. Nasze usługi obejmują również transport drogocennych i wartościowych przedmiotów jak antyki, dzieła sztuki i inne.

Transport Słowenia to szeroka gama usług, realizowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów. Przewozimy towary na terenie całej Europy, ale także w państwach pozaeuropejskich. Śmiało możesz nam zlecić m.in.: transport ekspresowy, bezpośredni, dedykowany, całopojazdowy, drobnicowy, i inne. Wykonujemy również transporty materiałów niebezpiecznych, chłodnicze, a także transporty wielkogabarytowe.

Wybierz nasz Słowenia transport i zleć wszystko fachowcom!

Spedycja Słowenia, wybierz przewoźnika na lata

Wyróżnia nas również najlepiej wykwalifikowana kadra spedytorów. Nasi specjaliści codziennie wykorzystują całą swą rozbudowaną wiedzę, by służyć Klientom jeszcze lepiej. Znajomość europejskich tras i branżowa wiedza spedycyjna procentują dla naszych Zleceniodawców. Spedycja Słowenia to złożona usługa, która może zawierać w sobie wiele dodatkowych działań. W jej ramach wykonamy dla Ciebie: odprawy celne, kwestie podatkowe, magazynowanie, a także ubezpieczenie ładunku. W iCaro Logistics możesz wybrać: transport ciężarowy, transport kolejowy, transport lotniczy, transport morski. Ponadto dysponujemy najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami w spedycji. Samochody wyposażone są w system GPS, telefony i narzędzia, usprawniające proces w każdym jego aspekcie.

Wypełnij formularz wyceny lub zadzwoń i poznaj szczegóły! Nasze ceny mogą bardzo pozytywnie Cię zaskoczyć. Uzyskaj indywidualną wycenę! To zawsze jest bezpłatne.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222