Transport Luksemburg

To usługa, którą kierujemy do przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów firm, a także do osób prywatnych. W iCaro Logistics oferujemy wykonanie przewozów drobnicowych, całopojazdowych, wielkogabarytowych i wiele innych. Wybierając naszą firmę, zyskujesz gwarancję skuteczności i punktualności.

Luksemburg — częsty kierunek przewozów europejskich

Położony jest w Europie Zachodniej. Sąsiaduje z Francją, Niemcami i Belgią. Jest członkiem Unii Europejskiej, NATO i innych organizacji światowych. Wielkie Księstwo Luksemburga jest jednym z najważniejszych ośrodków finansowych świata. Jego obszar składa się z trzech dystryktów, które z kolei dzielą się na dwanaście kantonów. Dostawy do tego kraju przebiegają sprawnie m.in. dzięki sieci nowoczesnych dróg i autostrad. Państwo to cechuje również bardzo wysoki wskaźnik rozwoju i wysokie PKB. 

W gospodarce dominującą rolę pełnią usługi. Zasadniczym źródłem dochodów jest przemysł maszynowy, metalowy, chemiczny, skórzany, cementowy i spożywczy. Ten ostatni jest jednak zbyt mały, by pokryć krajowe zapotrzebowanie na żywność. Dlatego import artykułów spożywczych z zagranicy jest tam koniecznością. W rolnictwie największy udział mają uprawy zbóż, buraków, ziemniaków i winorośli. Ważne dla budżetu państwa są też wpływy z turystyki, która ma się w Luksemburgu całkiem dobrze. 

Transport Luksemburg z iCaro

transport-luksemburgStali Klienci korzystają z naszego bogatego doświadczenia w spedycji, zdobywanego w ciągu wielu lat. Co istotne, jesteśmy partnerem transportowym dla wielu małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, w Polsce i Europie. Przemawia za nami wysoka ocena zleceniodawców, na poziomie 5/5. Sprawnie obsługujemy również prywatne przeprowadzki czy wyjazdy na międzynarodowe targi. Zawsze dopasowujemy najlepszy środek przewozu, by zminimalizować koszty Klienta. Za cel obieramy na ogół miasta: stolicę — Luksemburg, Troisvierges czy Diekirch. Regularnie jeździmy też do wielu innych, mniejszych miejscowości. Możemy dostarczyć Twoje przesyłki do każdego miasteczka tego kraju.

Luksemburg — transport profesjonalnie i na czas

Oferujemy usługi indywidualnie dopasowane do Klienta. Zespół iCaro Logistics zawsze służy bezpłatną poradą. Nasi spedytorzy opiekują się Klientami przez cały okres trwania dostawy, jak również załadunku, przeładunku, rozładunku, magazynowania. Są oni w kontakcie ze zleceniodawcą przez 24 h na dobę, odpowiadając na każde zapytanie i informując o kolejnych etapach przewozu. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii również Klient może sam śledzić położenie swojej przesyłki w każdej chwili.

W relacji Polska — Luksemburg i Luksemburg — Polska przewozimy głównie:

żywność,
urządzenia elektroniczne,
maszyny budowlane/przemysłowe,
materiały budowlane,
leki,
chemikalia,
okna,
meble.

Wycena zawsze jest bezpłatna i niezobowiązująca. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami dziś i sprawdź jak wiele mamy do zaoferowania! Wypełnij formularz wyceny i skorzystaj z usług profesjonalistów.

Przewozy do Luksemburga — kompleksowe podejście

transport-luksemburgWiemy, jak ważny jest transport dla naszych stałych zleceniodawców. Na co dzień potrzebują oni pewności, że nic nie zakłóci łańcuchów dostaw. Każde takie opóźnienie niesie ze sobą konsekwencje, niekiedy w postaci dużych strat pieniężnych. Znamy te obawy i wychodzimy naprzeciw potrzebom, oferując tylko pewne i punktualne usługi.

Przewozy do Luksemburga i na linii Luksemburg — Polska przebiegają bez zakłóceń i w sposób przewidywalny, bo u nas wykonują je tylko najlepsi fachowcy. Wiedzą oni, jak sprawnie omijać korki, ograniczenia w ruchu drogowym dla aut ciężarowych czy inne utrudnienia na drodze. Nasi kierowcy to kadra wykwalifikowanych, kulturalnych i pomocnych osób. W iCaro Logistics możesz wybrać transport: ekspresowy, bezpośredni, z doładunkiem, paletowy, kontenerowy i wiele innych. Ponadto regularnie organizujemy zlecenia ciężarowe, kolejowe, morskie i intermodalne.

Luksemburg — spedycja dla Ciebie

Jako profesjonalna firma transportowo-spedycyjna wykonujemy wszelkie potrzebne formalności jak na przykład: korzystne ubezpieczenie towaru, kwestie podatkowe, odprawy celne itp. Zlecając nam przewóz, nie musisz już sam organizować niczego więcej. Dzięki partnerom w każdym europejskim państwie i rozbudowanym sieciom kontaktów możemy zaoferować korzystne ceny usług.

Dysponujemy specjalistycznym i rozbudowanym taborem samochodów o różnej ładowności. W codziennych przewozach wykorzystujemy m.in.: samochody niskopodwoziowe, ciężarowe do 24 t, pojazdy oplandekowane, chłodnie, cysterny, izotermy, busy, zestawy, platformy, pojazdy typu semi, ciężarówki z windami.

Pamiętaj, zlecając transport, korzystaj tylko z ofert sprawdzonych i doświadczonych firm. Wybierając międzynarodowy przewóz, nie ryzykuj. Zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej o cenach naszych usług.

Zapraszamy do współpracy!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222