Transport armatury

Transport armatury to jedna z wielu usług, które regularnie realizujemy. Sprawnie, bezpiecznie i bezproblemowo dostarczamy towary i materiały w całej Europie. Przemawiają za nami lata doświadczenia w branży i ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług transportowych.

Bogata oferta iCaro Logistics to nie tylko standardowy przewóz ciężarowy, ale również transport ponadgabarytowy, ADR, chłodniczy czy specjalistyczny. Realizujemy zlecenia od pojedynczych palet do ładunków ponadnormatywnych.

Dostawa fix, awizacja godzinowa? – Dla nas to żaden problem, zadbamy, aby Twój ładunek dotarł na czas! Organizujemy również transporty drobnicowe współpracując z największymi firmami w Europie. 

Jakie są rodzaje armatury?

Armatura transport

Armaturą określamy rodzaj urządzenia bądź system kontrolujący przepływ płynów w rurach. System ten znajduje zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Najczęściej uznawana jest za regulujące przepływ, ciśnienie, a także temperaturę płynów, mechaniczne urządzenie. Możemy określić nią różnorodne urządzenia i systemy:

kurki – najbardziej podstawowe i najprostsze urządzenia, służące do otwierania i zamykania przepływu płynów,
zawory kulkowe – posiadają sferę obrotową, pozwalającą na regulację poziomu przepływu płynów,
zasuwy – ten system wykorzystuje płytkę o płaskim kształcie, której przemieszczanie umożliwia bądź blokuje przepływ płynu,
flansze – są to składowe łączące rury i inne części systemu, najczęściej instalowane przy użyciu śrubokrętów i śrub,
reduktory – system polegający na regulacji ciśnienia płynów za pomocą zmiany średnicy przewodu.

Armatura jest bardzo istotnym systemem w wielu dziedzinach takich jak hydraulika, budownictwo i inżynieria. W inżynierii pomaga dostarczać zabezpieczenie dla instalacji i kontrolować ilość przepływu substancji. W budownictwie zapewnia bardzo dokładny przepływ np. gazu czy wody w budynkach. Z kolei instalacje hydrauliczne, czyli systemy pomp i rurociągi, bez odpowiedniego rodzaju armatury nie byłyby w stanie precyzyjnie kontrolować i regulować przepływu płynów. 

Jednak oprócz armatury tego typu wyróżniamy również: deszczownice, wanny, bidety, umywalki, sedesy, i inne. 

Jak przewieźć armaturę?

Do przewozu armatury należy przede wszystkim wybrać odpowiednio przystosowany do tego celu środek transportu. Czynność tę zdecydowanie warto oddać w ręce specjalistów!

Podstawowym zabezpieczeniem transportowym są pasy, dzięki którym towar nie przemieszcza się podczas transportu, a przesyłka bezpiecznie i bez uszkodzeń dociera do miejsca docelowego. Warto również zastosować maty antypoślizgowe oraz narożniki, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie w przypadku transportu delikatnych elementów.

Transport armatury — tylko z iCaro!

Transport armatury warto powierzyć specjalistom — wybierz iCaro i miej pewność, że Twój ładunek bezpiecznie dotrze do celu! Posiadamy doświadczenie i wiedzę niezbędną do prawidłowej organizacji całego przewozu. 

Realizując transporty, dobieramy odpowiedni środek transportu, który optymalizuje koszty i zapewnia bezpieczeństwo. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę dostępnych pojazdów:

  busy,
 lawety,
 solówki,
 auta ciężarowe 13,6t,
 platformy,
 niskopodwozia (Semi, Tiefbet),
  auta z HDS’em,
♦  wywrotki,
  colimuldy,
♦  ruchome podłogi,
♦  zestawy 7,7+ 7,7,
  naczepy typu Mega

Oferujemy również możliwość magazynowania towarów. Posiadamy wielkopowierzchniowe magazyny, dzięki którym możemy bezpiecznie przechować Twój ładunek.  Jeśli chcesz oddać wszystkie czynności związane z organizacją przewozu profesjonalistom — wybierz doświadczenie! Wybierz iCaro!

Zleć transport

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222