Transport Czechy

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej usługi, jaką jest transport do Czech i na odwrót. Jest to jedna z wielu pozycji znajdujących się w naszej ofercie. Obejmuje ona również przewóz towarów z/do wszystkich pozostałych krajów Europy — nie tylko z/do Polski. Przekonaj się już teraz! Wypełnij darmowy formularz wyceny.

Transport Polska — Czechy

Zakres naszej usługi, jaką jest transport Polska — Czechy, obejmuje przewóz całopojazdowy, częściowy, a także intermodalny. Ten ostatni rodzaj polega na połączeniu co najmniej dwóch rodzajów środków lokomocji w jeden system. Ponadto jest on bardziej przyjazny dla środowiska, a tym samym bardziej ekologiczny. Ładunki przewozimy, wykorzystując dostępne pojazdy, takie jak na przykład ciężarówki, chłodnie, cysterny, a także ciągniki. Stawiamy zatem na nowoczesną flotę pojazdów, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

W iCaro Logistics mamy również do dyspozycji:

samochody do 24 ton z naczepami oplandekowanymi (13,6 metra),
samochody do 6 ton (18 palet, 49 metrów sześciennych) z windą hydrauliczną,
samochody do 1,5 tony (8 palet, 20 metrów sześciennych)
i wiele innych.

Ponadto organizujemy też transport niskopodwoziowy do Czech towarów wielkogabarytowych z wykorzystaniem różnego rodzaju naczep i platform. Do skorzystania z naszych usług w tym zakresie zapraszamy duże firmy, jak również małe przedsiębiorstwa oraz Klientów indywidualnych. Zrealizujemy Twój przewóz sprawnie i bez zakłóceń.

Spedycja Czechy — co warto wiedzieć?

transport-czechy

Czechy są państwem śródlądowym leżącym w Europie Środkowej. Od północy graniczą z Polską, od zachodu i północnego zachodu z Niemcami, od południa z Austrią, a od wschodu ze Słowacją. Stolicą, a zarazem największym miastem jest Praga. Kraj ten jest członkiem wielu organizacji międzynarodowych, między innymi ONZ, Unii Europejskiej, NATO, strefy Schengen, Rady Europy, OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) oraz Grupy Wyszehradzkiej. Wszystko to sprawia, że są popularnym państwem tranzytowym, a zatem często wybieranym kierunkiem transportowym. Docelowymi miejscami przewozu towarów do Czech są najczęściej takie miasta jak np.: Praga, Ostrawa, Brno, Hradec Králové, Ołomuniec, Pilzno czy Liberec.

Już teraz wyceń swój towar!

Czechy — transport drogowy

Sieć drogową w Czechach tworzą drogi dla pojazdów samochodowych oraz autostrady, które łączą ze sobą główne czeskie miasta, a także współtworzą międzynarodowe korytarze transportowe. Całkowita długość autostrad wynosi ponad 1200 kilometrów. Usługa spedycja Czechy wiąże się między innymi ze znajomością opłat, jakie stosuje się w tym kraju. Pojazdy o masie powyżej 3,5 tony obowiązuje elektroniczny system opłat drogowych MYTO CZ. Są one uzależnione między innymi od liczby faktycznie przejechanych kilometrów, rodzaju pojazdu czy też regionu, w jakim on się porusza. Pobiera się je elektronicznie poprzez urządzenia pokładowe, podczas przejeżdżania obok stacji poboru opłat. Pojazdy o dopuszczalnej masie do 3,5 tony obowiązuje wykupienie e-winiety. Dzięki takiemu wygodnemu rozwiązaniu nie trzeba już naklejać nalepki na szybę pojazdu. Wystarczy zgłosić online numer rejestracyjny, co stanowi duże udogodnienie.

Czechy — transport towarów

Stosunkowo niewielki stopień nierówności w dochodach pomiędzy najbogatszymi i najbiedniejszymi obywatelami sprawia, że Czechy są chętnie wybieranym partnerem handlowym. Przede wszystkim ma na to wpływ zrównoważona redystrybucja majątku, a także niski stopień bezrobocia.

Transport CzechyCzeska gospodarka obejmuje przede wszystkim:

produkty przemysłowe (maszynowe, elektrotechniczne i elektroniczne, motoryzacyjne, zbrojeniowe, materiały budowlane, szkło, przemysł chemiczny, przemysł odzieżowy, żywność),
produkcję w rolnictwie i hodowli (pszenica, żyto, buraki cukrowe, ziemniaki, chmiel, jęczmień, tytoń, kukurydza, rzepak itp.),
przemysł wydobywczy (węgiel brunatny i kamienny, rudy żelaza, gaz ziemny, ropa naftowa, rudy metali kolorowych, rudy uranu, rudy srebra, rudy rtęci, grafit),
turystykę.

W związku z powyższym najczęściej przewożonymi ładunkami z Czech są produkty elektromechaniczne i elektroniczne, zbrojeniowe, motoryzacyjne i żywnościowe.  Natomiast najczęstsze produkty przewożone do Czech to między innymi maszyny rolnicze, części samochodowe, meble, surowce naturalne, a także artykuły spożywcze.

Firma transportowa — Czechy

Firma iCaro Logistics świadczy usługi transportowe i spedycyjne na najwyższym poziomie. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta i zlecenia. Wyróżnia nas kompleksowa obsługa, a także wiele usług i rozwiązań logistycznych. W rezultacie realizujemy transport różnego rodzaju towarów z Czech i do Czech. Zajmujemy się przewozem drobnicowym, a także wielkogabarytowym. Dzięki dużemu doświadczeniu naszej kadry spedytorów i kierowców jesteśmy w stanie przewieźć każdy, nawet najbardziej specjalistyczny i wymagający ładunek. Koszt jest uzależniony między innymi od tego, co przewozimy, obranej trasy, czasu wykonania usługi oraz wykorzystanego pojazdu. Reasumując, tym, co nas wyróżnia jest również wysokie ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro, wliczone w kwotę, jaką Klient płaci za transport.

Czechy — Transport i Spedycja rzetelnie i bezpiecznie.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222