Transport Bośnia i Hercegowina

Bośnia i Hercegowina jest nieco mniej znanym kierunkiem przewozów europejskich. Niemniej jednak w iCaro Logistics realizujemy go dość regularnie i mamy w tym spore doświadczenie. Świadczymy usługi transportu międzynarodowego i krajowego. Każdego dnia nasza spedycja działa na terenie Unii Europejskiej, całej Europy, a także państw pozaeuropejskich. Przewozimy towary i maszyny również na Bliski Wschód. Niektóre formy usług realizujemy również w znacznie bardziej odległe rejony świata. Sprawdź naszą ofertę!

Bośna i Hercegowina – specyfika kraju

Jest to kierunek, który ma pewną specyfikę, ponieważ kraj ten nie jest członkiem Unii Europejskiej. Leży on na Półwyspie Bałkańskim, w Europie Południowej. Położony jest w sąsiedztwie państw: Serbia, Chorwacja, a także Czarnogóra. Od strony południowo — zachodniej graniczy z Morzem Adriatyckim. Ponadto Bośnia i Hercegowina jest członkiem ONZ, Rady Europy, OBWE. Ubiega się także o członkostwo w UE i dołączenie do NATO. Oficjalną walutą państwa jest marka zamienna, a językami obowiązującymi w kraju są: bośniacki, chorwacki, serbski. 

bosnia-i-hercegowina-transport

Bośnię i Hercegowinę charakteryzuje klimat przejściowy pomiędzy klimatami śródziemnomorskim i kontynentalnym. Ukształtowanie terenu jest górzyste. Poza tym administracyjnie kraj podzielony jest na dwie części składowe — Federację Bośni i Hercegowiny oraz Republikę Serbską. Na ich części wspólnej położony jest Dystrykt Brczko. Jest on terenem pozostałym pod międzynarodową kontrolą. 

Przewóz towarów do Bośni i Hercegowiny

Kraj eksploatuje złoża naturalne: rudę żelaza, sól kamienną, węgiel brunatny, ołów i cynk. Co istotne, dla gospodarki najważniejsze są: leśnictwo, górnictwo i energetyka. Przez kraj przebiega też kilka międzynarodowych dróg szybkiego ruchu. Istotną funkcję pełni także w państwie rozbudowana sieć kolejowa. Transportując do Bośni i Hercegowiny, jeździmy m.in. do miast: Tuzla, Mostar, Bihać, Sarajewo, Banja Luka, i inne.

Bośnia i Hercegowina — transport dla Ciebie

Tak jak i w innych kierunkach z naszej oferty, również w tym przypadku zadbamy o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Robimy wszystko, by nie tylko odpowiedzieć na każdą potrzebę Klienta, ale też by nasze przewozy cechowała wyłącznie jakość premium. 

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Tym, co nas wyróżnia to: 

wyjątkowo wysoki poziom ubezpieczenia przesyłek (do 300 000 euro),
zespół specjalistów z ogromnym doświadczeniem w spedycji (drogowej, szynowej, lotniczej, morskiej, intermodalnej),
szybki czas realizacji — specjalizujemy się w transporcie ekspresowym,
bezpieczeństwo, punktualność i profesjonalizm na każdym etapie realizacji,
nowoczesny i zróżnicowany tabor pojazdów, przystosowany do przemieszczania każdego towaru.

Nowoczesny tabor iCaro Logistics

transport-bosnia-i-hercegowina

W naszej flocie znajdują się najbardziej nowoczesne i specjalistyczne samochody. Do realizacji transportu ciężarowego do Bośni i Hercegowiny używamy ciężarówek o różnych możliwościach załadunkowych, do 24 t i większych. Na co dzień, do przewozu żywności czy leków wykorzystujemy chłodnie i izotermy. Dysponujemy również cysternami, platformami, zestawami, pojazdami oplandekowanymi, a także samochodami niskopodwoziowymi z podnoszonym dachem.

Fachowo dobieramy najlepsze metody i sposoby przewozów. Ponadto bezpłatnie doradzamy tylko najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Posiadamy też cały niezbędny sprzęt pomocniczy do załadunku, przeładunku, rozładunku, zatem wykorzystujemy wózki widłowe, windy hydrauliczne, podnośniki, i inne.

Zlecając realizację usług iCaro Logistics otrzymujesz indywidualnego, przypisanego Tobie konsultanta, który poinformuje Cię o każdym postępie procesu, a na jego pomoc możesz liczyć 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

W kierunku Bośni i Hercegowiny transportujemy głównie: maszyny i urządzenia elektroniczne, materiały budowlane, artykuły przemysłu drzewnego i papierniczego, samochody, produkty żywnościowe, meble, płody rolne, a także leki i substancje chemiczne.

Profesjonalizm w atrakcyjnej cenie — rzuć nam wyzwanie

Profesjonalizm nie musi być drogi, a iCaro Logistics jest tego najlepszym przykładem. Oferujemy bardzo atrakcyjne stawki frachtowe. Naszym atutem jest kadra specjalistów, którzy są w stanie zorganizować dla Ciebie każdy transport. Zlecając nam przewóz, nie musisz martwić się o ubezpieczenie towaru, formalności podatkowe, pozwolenia, a także odprawy celne. Fachowo zarządzamy łańcuchem dostaw, kładąc szczególny nacisk na kwestie bezpieczeństwa oraz punktualność. Nasze centrum mieści się w biznesowym mieście — w Bydgoszczy. To tutaj możemy w bardzo niskiej cenie składować dużą ilość Twoich przesyłek. Ponadto własny, przestronny magazyn daje nam możliwość przetrzymania towarów w atrakcyjnej cenie. Już niedługo możliwe będzie także składowanie przesyłek w innych magazynach, na terenie Polski.

Zadzwoń lub napisz już dziś!

Najlepsza spedycja międzynarodowa czeka na Twoje zlecenie.

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222