Transport Litwa

Kierunek, który w iCaro Logistics polscy przedsiębiorcy wybierają regularnie, dlatego już teraz dołącz do grona zadowolonych zleceniodawców! Polska — Litwa jest kolejnym kierunkiem spośród naszej idealnie dopasowanej i atrakcyjnej cenowo oferty. Jako jeden z najbliższych sąsiadów Polski, ale i ważny partner handlowy, to cel różnorodnych transportów. Zrealizujemy dla Ciebie przewóz ciężarowy, chłodniczy, ekspresowy, drobnicowy, całopojazdowy oraz wielkogabarytowy. Fachowo realizujemy także nieco bardziej wymagające usługi jak ADR. Sprawdź!

Transport Litwa-Polska — co warto wiedzieć?

Jest to państwo unitarne, bałtyckie. Graniczy z Polską, Rosją, Łotwą i Białorusią. Przynależy m.in. do NATO i UE. Terytorium Republiki Litewskiej podzielone jest na 10 okręgów, które dzielą się z kolei na 60 rejonów. Ukształtowanie terenu jest nizinne, a klimat kraju jest ciepły, przejściowy, umiarkowany. Z kolei językiem urzędowym jest litewski.

Ponadto przemysł Litwy uzależniony jest od importu surowców z zagranicy (głównie gazu i ropy naftowej). Kraj obfituje z kolei w surowce: torf, drewno. Dla gospodarki największą rolę odgrywa przemysł spożywczy, włókienniczy, elektryczny, hutniczy i maszynowy. Nie bez znaczenia jest też przemysł materiałów budowlanych, chemiczny i petrochemiczny. Dodatkowo w rolnictwie przewodnią rolę pełni produkcja mięsa i mleka, a uprawy jęczmienia, pszenicy, kukurydzy i żyta stanowią największe z upraw płodów rolnych. Kraj ten cechuje zdecydowanie większy wskaźnik importu niż eksportu. Do głównych partnerów handlowych należą: Rosja, Niemcy, Polska, Łotwa, Estonia. W przewozach dominuje transport drogowy i szynowy, ponieważ przez terytorium państwa przebiega kilka ważnych międzynarodowych tras.

Transport z Litwy

Aby przebiegał bez zakłóceń, wymaga spełnienia wielu formalności. Jedną z nich jest ubezpieczenie towaru na czas przewozu, załadunku i rozładunku. Dlatego istotne jest także wykorzystanie tylko najlepiej przystosowanych środków przewozu. Realizując spedycję Litwa, wykorzystujemy rozbudowaną flotę pojazdów, dostosowaną do przewożenia różnorodnych przesyłek. Znajdują się w niej m.in.: ciągniki, izotermy, chłodnie, samochody ciężarowe do 24 t, pojazdy oplandekowane z podnoszonym dachem, samochody niskopodwoziowe, cysterny.

transport-litwaCo jest naszą najmocniejszą stroną? Wyróżniają nas:

bardzo wysoki poziom ubezpieczenia OCS (do 300 tys. euro),
spedytorzy z ogromnym doświadczeniem, pracujący branży od wielu lat,
kulturalni i pomocni kierowcy,
własny magazyn w Bydgoszczy,
krótki termin realizacji,
punktualność, bezpieczeństwo i rzetelność,
atrakcyjne stawki przewozowe.

Transport na Litwę

Najczęściej dostarczamy:

samochody/motory,
sprzęty elektroniczne,
artykuły spożywcze,
chemikalia, nawozy,
konstrukcje wielkogabarytowe,
meble/okna,
maszyny rolnicze/przemysłowe/rzemieślnicze i wiele innych,

Za cel obieramy najczęściej: stolicę — Wilno, Kłajpedę, Kowno, Szawle, Poniewież, i wiele mniejszych miasteczek.

Organizujemy również transport:

FTL — zapełnienie całej (lub prawie całej) przestrzeni ładunkowej towarem jednego Klienta,

LTL — tylko częściowe wypełnienie powierzchni ładunkowej przesyłkami jednego Klienta (taki załadunek składa się na ogół z towarów, których nadawcami jest więcej niż jedna osoba).

Spedycja Litwa — profesjonalnie i terminowo

transport-litwa

Zlecenie dostawy profesjonalnej firmie spedycyjnej to pewność indywidualnej obsługi. Dostosowujemy się zawsze do potrzeb Klienta, minimalizując jego koszty i optymalizując trasy.

Transport Polska-Litwa wykonujemy zawsze na czas i z zachowaniem wszelkich wymogów.

Usługę realizują tylko najlepiej przygotowani spedytorzy i kierowcy. Nasz zespół to profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem w branży. Co ważne, tak samo fachowo zrealizujemy dla Ciebie nie tylko transport ciężarowy, ale również morski, samolotowy i szynowy.

Wypełnij darmowy formularz wyceny! Sprawdź, jak wiele mamy do zaoferowania w iCaro Logistics. Skontaktuj się z nami, by poznać niskie ceny europejskich przewozów!

Najlepsza spedycja — Litwa Łotwa Estonia

Nasze usługi są bardzo często wybierane jako pewny transport w Europie Wschodniej i Europie Północnej, ponieważ państwa bałtyckie prowadzą ze sobą rozbudowaną wymianę handlową. Stąd zaufany przewoźnik, który zawsze bezpiecznie i na czas dostarczy towar, jest bardzo ceniony. Nasza usługa transport Litwa to gwarancja najwyższych standardów przewozowych. Każdy szczegół — od ubezpieczenia towaru, po odprawy celne, formalności podatkowe czy magazynowanie, przebiega rutynowo i bez niespodzianek. Ponadto organizowanie przepraw promowych lub profesjonalne zarządzanie łańcuchem dostaw — to warto powierzać jedynie najlepszym specjalistom — czyli nam!

Transport  Polska — Litwa tanio i na czas. Skontaktuj się z nami już dziś!

Zapraszamy do współpracy!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222