Wycena transportu

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń pod numer 720 820 222, aby otrzymać darmową wycenę transportu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zapytania o wycenę transportu przyjmujemy 24/7.

Skomponujemy najlepszą ofertę i skontaktujemy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Formularz podstawowy Formularz rozszerzony

  * - pola obowiązkowe

  Załadunek

  Rozładunek

  Twoje dane kontaktowe

   * - pola obowiązkowe

   Załadunek

   Rozładunek

   Towary

   Posiadasz więcej towarów do transportu?

   Wybierz ilość:   Twoje dane kontaktowe

   Wycena Transportu — dlaczego iCaro?

   Wycena transportu tak naprawdę niemal w każdym przypadku daje inny rezultat. Istnieje bowiem wiele zmiennych, które trzeba wziąć pod uwagę ustalając cenę za przejazd. Można by bardzo długo rozpisywać się o wszystkich aspektach, mających wpływ na ostateczny koszt. Są one jednak na tyle zmienne, że ciężko jest jednoznacznie określić konkretną kwotę bez indywidualnej, dokładnej analizy danego zlecenia. Do wstępnej wyceny przewozu potrzeba co najmniej kilku informacji, o których piszemy poniżej.

   Nasza firma spedycyjna to grupa osób z bardzo bogatą wiedzą branżową, ale też z pasją do spedycji i logistyki. Zajmujemy się dostarczaniem przesyłek na terenie całej Europy oraz krajów spoza Europy. Posiadamy nie tylko niezbędne pozwolenia, legalizujące nasze usługi transportowe, ale i lata doświadczeń, ogromną, praktyczną wiedzę na temat każdego rodzaju przewozu. Ponadto dostosujemy sposób załadunku do wielkości i specyfiki przesyłki. Bezpieczny oraz sprawny transport międzynarodowy i krajowy to iCaro Logistics.

   Wycena transportu online — prosto i szybko!

   Wypełnij nasz formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Wycenę przewozu uzyskasz bardzo szybko, ponieważ formularze odbieramy i analizujemy całodobowo. Na Twoje zapytanie odpowiemy najpóźniej do 24 godzin, jednak odbywa się to na ogół dużo szybciej. Jeśli chcesz, abyśmy wykonali dla Ciebie transport ekspresowy, wycenę uzyskasz błyskawicznie. Kiedy czas gra rolę i trzeba działać natychmiast — przychodzimy Ci z fachową pomocą. W iCaro Logistics pracują tylko profesjonalni, kulturalni kierowcy, dbający o punktualność na każdym etapie realizacji zlecenia. Lata doświadczenia w transporcie, wiedza branżowa oraz znajomość tras, procentują.

   Co wpływa na koszt przewozu?

   Na wycenę transportu online wpływ mają m.in.:

   wycena-transportu długość trasy (liczba kilometrów),
   kierunek przewozu (niektóre kraje ze względu na ukształtowanie terenu lub klimat mogą wymagać spełnienia szczególnych norm transportowych),
   ewentualna organizacja formalności i potrzebnej dokumentacji, np. przeładunki, przeprawy promowe, odprawy celne, magazynowanie, i inne,
   rodzaj przewożonego towaru,
   ilość, waga oraz wielkość załadunku,
   czas wyznaczony na realizację (taniej będzie jeśli Klient może poczekać),
   rodzaj wykorzystanego pojazdu,
   aktualna cena paliw itp.

   Posiadamy flotę dostosowaną doskonale do potrzeb Klientów i zdobywane latami know-how. Oddając dostawy towarów w nasze ręce, śpisz spokojnie, nie martwiąc się formalnościami.

   Pamiętaj, że wycena transportu zawsze jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

   Transport wycena — od czego zależy?

   Biorąc pod uwagę wiele zmiennych, niemożliwe jest, by bez znajomości szczegółowych danych podać koszt za przewóz. Wartość wyceny transportu najszybciej sprawdzisz bezpośrednio kontaktując się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz!

   Koszt dostawy uzależniony jest też, rzecz jasna, od sposobu transportu, jaki wybiera Klient. Na co dzień wykonujemy nie tylko transport ciężarowy, ale także morski, samolotowy, szynowy. Niekiedy trasa lub chęć szybszej dostawy wymaga połączenia kilku spośród nich. Wówczas realizujemy transport intermodalny.

   Oferta, którą stworzyliśmy, odpowiada na złożone potrzeby Klientów. Nasi partnerzy biznesowi potrzebują bezpiecznego transportu swoich towarów, który zawsze jest na czas.

   Na koszt przewozu wpływ mogą mieć nawet tak prozaiczne czynniki, jak pora roku. Liczy się też to, czy drogę wiodącą do punktu rozładunku można pokonać sprawnie. Jeżeli kierowca przejedzie trasę szybko — automatycznie cena transportu będzie niższa. To dlatego na ogół tańsze są przewozy, które mogą odbyć się na często uczęszczanych trasach, np. pomiędzy większymi miastami. Z reguły funkcjonuje tam więcej połączeń drogowych lub autostrady, usprawniające dostawę.

   Szybka wycena transportu międzynarodowego

   Kwota, jaką otrzymasz po wycenie transportu międzynarodowego, zawsze zawiera w sobie koszt ubezpieczenia. Naszą przewagę zdecydowanie stanowi wyższy poziom ubezpieczenia towaru.  Jego wymiar w naszej firmie to kwota do 300 000 Euro. Spedytor ponosi cywilną odpowiedzialność wobec zleceniodawcy za przewożony towar. Ubezpieczenie jest zawsze wliczone w cenę transportu, dlatego nigdy nie płacisz za nie dodatkowo.

   Ubezpieczenie OCS w naszej firmie transportowej obejmuje:

   załadunek,
   przeładunek,
   doładunek,
   magazynowanie,
   transport,
   rozładunek.

   Wycena transportu drogowego

   Wycenę transportu drogowego przyspieszysz jeszcze bardziej, podając nam budżet, jaki możesz przeznaczyć na przewóz towaru. Pozwoli to na szybkie dopasowanie odpowiedniego środka transportu, dostosowanie trasy przewozowej itp.

   ubezpieczenie-ocs-wycena-transportu

   Dzięki temu dostawa odbywa się w optymalny i efektywny sposób. Ty zaś oszczędzasz czas.

   Jeśli zdecydujesz się zamówić przewóz w iCaro Logistics, zobaczysz, jak wiele mamy Ci do zaoferowania. Nasi zleceniodawcy oceniają poziom usług, które otrzymali u nas, na 5/5. Szybko powiększająca się baza stałych Klientów pozwala nam sądzić, że spedycja i transport jest naszym powołaniem. Brak korporacyjnych struktur, zgrany zespół i szybkość działania — to nas cechuje.

   Przez 24 godziny na dobę otrzymujesz błyskawiczną informację na temat miejsca, w jakim aktualnie jest Twój towar. Konsultant przydzielony do zlecenia opiekuje się każdym aspektem realizacji i na bieżąco informuje o podejmowanych krokach.
   Wypełnij formularz już teraz, a wycena transportu będzie gotowa w mgnieniu oka!